Niesamowita kolaboracja: Wojna Czołgów Blitz i Teenage Mutant Ninja Turtles

Świat graczy po raz kolejny spotyka legendarnych bohaterów znanego dzieciństwa – żółwie ninja. Świat World of Tanks Blitz ogłosił współpracę z Teenage Mutant Ninja Turtles na cały miesiąc, zapraszając fanów do wspólnej walki przeciwko złemu Shredderowi i zdobycia fantastycznych nagród.

Operacja Cowabunga

1 maja rusza operacja „Cowabunga” w World of Tanks Blitz, oferująca epickie 60 poziomów pełnych gadzinowych nagród, w tym awatary gracza i czołgowe skórki reprezentujące Leonardo, Donatello, Raphaela i Michelangelo. Pokonując Shreddera, zdobędziesz legendarną kamuflażową skórkę dla P.44 Pantera inspirowaną samym złoczyńcą.

Dlaczego TMNT?

Producent World of Tanks Blitz, Ilya Batsianouski, podkreśla, że TMNT to bohaterowie z naszego dzieciństwa, cieszący się ogromną popularnością we wszystkich generacjach. Kiedy nadarzyła się okazja do współpracy z nimi, byliśmy zachwyceni – przyznał producent.

Łączenie klasycznych franczyz ze światem czołgów

Zespół World of Tanks Blitz zadbał o unikalność współpracy, oddając hołd zarówno TMNT, jak i swojej własnej „szczypty szaleństwa” w grze. Gracze będą mogli cieszyć się nowymi doświadczeniami i indywidualnością również w świecie żółwi ninja.

Operacja „Cowabunga” rozpocznie się 1 maja 2024 roku na platformach iOS, Android i Nintendo Switch. Obserwuj konto Pocket Tactics na Twitterze, gdzie przygotowany zostanie konkurs związany z TMNT World of Tanks Blitz, który nie może Ci umknąć.

Na koniec, sprawdź także, jak żółwie ninja pojawią się w kooperacji z Street Fighter: Duel, a także zajrzyj do świata World of Tanks Dune Part Two, aby poczuć „szczyptę szaleństwa” tej gry.

Źródło : www.bing.com