Nasze największe show w regionie MENA już w najbliższą sobotę! Nie przegap dołącz | Pocket Gamer.biz


Już tylko 48 godzin dzieli nas od rozpoczęcia naszego największego koncertu w regionie MENA! Dobrze to przeczytałeś, to będzie nasz drugi koncert w tej okolicy i będzie to nasz największy jak dotąd. Dołącz do ponad 1200 innych zarejestrowanych uczestników przygotowujących się do udziału w Pocket Gamer Connects Jordan w ten weekend! Nie będziesz chciał przegapić ani minuty tej wyczekiwanej konferencji.

Nasz wielki powrót do regionu MENA nastąpi w ten weekend. W najbliższą sobotę, 12 listopada, rozpoczynamy naszą dwudniową konferencję na obrzeżach stolicy Jordanii, Ammanu. Ta konferencja będzie naprawdę wyjątkowym doświadczeniem konferencyjnym. Pokaz odbywa się w zupełnie nowym, luksusowym miejscu nad brzegiem Morza Martwego, a ponad 1200 profesjonalistów z branży gier z ponad 30 różnych krajów dołącza do nas, aby usłyszeć od 100 czołowych liderów branży. Nasi niesamowici prelegenci będą omawiać wszystkie najbardziej palące tematy, przed którymi stoi dziś branża gier w ciągu dwóch dni wypełnionych wnikliwymi rozmowami, seminariami i panelami. Ponieważ jest to dopiero nasza druga konferencja w regionie MENA, dołączy do nas wiele marek i specjalistów od gier, z którymi być może nie spotkałeś się na naszych konferencjach w Europie i Ameryce Północnej – naprawdę nie ma miejsca, aby rozwinąć swoją sieć i zacząć nawiązanie niezbędnych kontaktów w najszybciej rozwijającym się regionie branży gier niż PG Connects Jordan!

Oczywiście nie moglibyśmy tego zrobić bez wsparcia niesamowitych partnerów, sponsorów i współpracowników. Chcemy skorzystać z okazji, aby zwrócić uwagę na fantastyczne marki, które pomogły nam ożywić ten program. Chcemy indywidualnie podziękować każdemu z nich za niesamowitą pomoc. Jesteśmy zachwyceni wsparciem każdej z tych pionierskich marek i władz branżowych i nie moglibyśmy być bardziej dumni, że mogliśmy z nimi współpracować, aby przeprowadzić naszą największą i najlepszą konferencję w regionie MENA! Oto, aby wywołać falę w branży i utorować drogę dla przyszłości branży gier. Czekamy na Was na parkiecie!

Bez zbędnych ceregieli, oto spektakularne firmy, które pomogły stworzyć PG Connects Jordan…

W związku z…

The Fundusz na rzecz Rozwoju Króla Abdullaha II (KAFD) została utworzona dekretem królewskim w 2001 roku jako organizacja pozarządowa. Jego celem było wspieranie społeczności jordańskiej poprzez stymulowanie rozwoju ludzkiego i infrastruktury. KAFD pracuje nad dalszym rozwojem kluczowych sektorów w Jordanii i poprawą lokalnych standardów życia dla wszystkich segmentów społeczności jordańskiej, skupiając się na osobach, sektorze publicznym i prywatnym oraz organizacjach społeczeństwa obywatelskiego.

The Jordan Gaming Lab wspiera branżę gier cyfrowych w Jordanii w celu zwiększenia świadomości znaczenia branży gier cyfrowych wśród młodego pokolenia, ma również na celu pomoc młodym ludziom w rozwijaniu ich pomysłów, nauczenie ich podstaw projektowania i tworzenia gier cyfrowych, oprócz , łącząc młodych Jordańczyków zainteresowanych tą dziedziną z wiodącymi międzynarodowymi firmami.

Nie czekaj, aby połączyć się z zespołem KAFD i zespołem Jordan Gaming Lab w PG Connects Jordan do czasu konferencji – możesz zacząć rezerwować swoje spotkania z nimi przez MeetToMatch tutaj (zespół KAFD) i tutaj (Jordan Gaming Lab).

Sponsorzy na poziomie diamentowym

Jawaker

Założona w 2009 roku z siedzibą w Jordanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich firma Jawaker oferuje ponad 40 najpopularniejszych gier karcianych i planszowych, z których korzystają miliony użytkowników na całym świecie.

Misją Jawakera jest łączenie starych znajomych i poznawanie nowych poprzez radość płynącą z gry online. Jawaker opracowuje i publikuje wszystkie swoje gry w jednej aplikacji, umożliwiając graczom płynne przełączanie się między ulubionymi grami, odzwierciedlając normy kulturowe swoich graczy.

W 2021 roku Jawaker został przejęty przez Stillfront Group (SF – NASDAQ) i stał się częścią międzynarodowej potęgi gier.

Połącz się z zespołem Jawaker i zacznij rezerwować spotkania dla PG Connects Jordan poprzez MeetToMatch tutaj.

Gry Babil

Babil Games to czołowy wydawca gier mobilnych z siedzibą w regionie MENA, który prowadzi działalność międzynarodową.

Założona w 2012 roku i przejęta w 2016 przez Swedish Gaming Powerhouse, Stillfront Group AB – notowana na sztokholmskim głównym rynku Nasdaq. Babil Games publikuje najwyższej klasy gry z całego świata, aby rzucić wyzwanie graczom i podnieść ich doświadczenie.

Mają unikalne, dobrze opracowane podejście do poruszania się międzynarodowymi grami na rynkach docelowych, biorąc pod uwagę wrażliwość kulturową i nawyki graczy, aby zapewnić graczom jak najlepsze wrażenia.

Połącz się z zespołem Babil Games i zacznij rezerwować spotkania dla PG Connects Jordan poprzez MeetToMatch tutaj.

Sponsorzy na poziomie platynowym

Tamatem

Tamatem jest wiodącym wydawcą gier mobilnych na rynku MENA z ponad 150 milionami pobrań, 3 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie i ponad 50 opublikowanymi grami.

Tamatem współpracuje z międzynarodowymi twórcami gier, aby wprowadzić najlepsze gry mobilne do świata arabskojęzycznego.

Połącz się z zespołem Tamatem i zacznij rezerwować spotkania dla PG Connects Jordan poprzez MeetToMatch tutaj.

Gry Sandsoft
Sandsoft to globalna firma zajmująca się grami z siedzibą w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej, która koncentruje się na publikowaniu, opracowywaniu i inwestowaniu w wysokiej jakości gry i studia deweloperskie, zapewniając graczom z regionu MENA najlepsze w swojej klasie wrażenia z gier.

Zespół jest zasilany przez talenty z branży gier AAA i pełnych pasji twórców gier, którzy pracowali nad takimi hitami jak FIFA, Candy Crush, Angry Birds i World of Tanks.

Firma Sandsoft, posiadająca biura w Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii, Finlandii i Chinach, dąży do zbliżenia kontynentów, kultur i ludzi, aby rozwijać rodzący się ekosystem gier MENA i pomóc w przekształceniu go w światowego lidera rynku.

Połącz się z zespołem Huawei Sandsoft Games i zacznij rezerwować spotkania dla PG Connects Jordan poprzez MeetToMatch tutaj.

Sponsorzy na poziomie złotym

GameChangerSF

GameChangerSF specjalizuje się w usługach performance marketingu i kreatywnych reklamach wideo dla wydawców gier.

Została przejęta w kwietniu przez Pixis, światowego lidera w dziedzinie bezkodowej sztucznej inteligencji, która automatyzuje i optymalizuje kampanie UA. Sztuczna inteligencja uzupełnia narzędzie do tworzenia reklam wideo i testowania na wielu odmianach firmy GameChangerSF MultiVid, które umożliwia szybkie opracowywanie, lokalizację, ustalanie rozmiaru, dystrybucję i testowanie reklam

Naszym celem jest zmiana sposobu, w jaki aplikacje prowadzą swoją działalność.

Połącz się z zespołem GameChangerSF i zacznij rezerwować spotkania dla PG Connects Jordan poprzez MeetToMatch tutaj.

Xsolla

Xsolla to globalna firma zajmująca się handlem grami wideo, oferująca solidny i potężny zestaw narzędzi i usług zaprojektowanych specjalnie dla branży gier wideo. Od momentu założenia w 2005 r. firma Xsolla pomogła tysiącom twórców gier i wydawców różnej wielkości w finansowaniu, wprowadzaniu na rynek, wprowadzaniu na rynek i zarabianiu na swoich grach na całym świecie i na wielu platformach.

Jako innowacyjny lider w handlu w grach, misją Xsolla jest rozwiązywanie nieodłącznych zawiłości globalnej dystrybucji, marketingu i monetyzacji, aby pomóc naszym partnerom dotrzeć do większej liczby obszarów geograficznych, generować większe przychody i tworzyć relacje z graczami na całym świecie.

Xsolla ma siedzibę główną i jest zarejestrowana w Los Angeles w Kalifornii, z biurami w Berlinie, Seulu i miastach na całym świecie. Xsolla obsługuje główne tytuły gier, takie jak Valve, Twitch, Roblox, Ubisoft, Epic Games, Take-Two, KRAFTON, Nexters, NetEase, Playstudios, Playrix, miHoYo i inne.

Aby uzyskać dodatkowe informacje i dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę xsolla.com.

Połącz się z zespołem Xsolla i zacznij rezerwować spotkania dla PG Connects Jordan poprzez MeetToMatch tutaj.

Freeverse

Freeverse umożliwia twórcom gier tworzenie żywych zasobów, NFT w grze, które mogą ewoluować i zmieniać się z nieograniczoną skalowalnością.

Twórz i rozwijaj miliony transakcji NFT, które można kupować i sprzedawać zarówno w kryptowalutach, jak i w EUR lub USD po prostu za pomocą wywołań API, bez ponoszenia opłat za gaz i z mniejszym wpływem na środowisko.

Dzięki naszym dynamicznym NFT wartość rynkowa Twoich zasobów w grze będzie oparta na ich użyteczności dla innych graczy, a nie na spekulacjach.

Połącz się z zespołem Freeverse i zacznij rezerwować spotkania dla PG Connects Jordan poprzez MeetToMatch tutaj.

Sponsorzy na poziomie srebrnym

Sponsorzy na poziomie brązowym

Sponsorzy Współpracownicy

Śledź sponsorów

Połącz się z naszymi niesamowitymi sponsorami i setkami najlepszych marek!
PG Connects Jordan zbliża się w ten weekend, więc czas na nawiązanie kontaktu z naszymi wspaniałymi sponsorami i setkami innych firm uczestniczących nadszedł teraz! Jeśli jesteś zarejestrowanym uczestnikiem naszego pokazu Jordan, możesz natychmiast uzyskać dostęp do naszej zaawansowanej platformy spotkań Meet2Match. To miejsce, z którego narodziły się setki niesamowitych partnerstw biznesowych i chcemy, aby Twoja wymarzona współpraca rozkwitła jako następna. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć spotkanie z wiodącymi firmami, które mogą naprawdę zmienić Twój biznes i sprawić, że 2023 będzie najlepszym rokiem w biznesie, masz ograniczony czas na zarezerwowanie biletu i dołącz do nas w PG Connects Jordan – wejdź na naszą stronę internetową i kup Twój bilet, póki jeszcze możesz!

Do zobaczenia w ten weekend!

Źródło : https://www.pocketgamer.biz/news/80160/our-biggest-show-in-the-mena-region-yet-kicks-off-this-saturday-dont-miss-joining-us/