Największa przebudowa World of Tanks zostanie wydana w 2022 r.


Największe ulepszenie techniczne 2022 roku dla World of Tanks to zupełnie nowa mapa, ogromne zmiany w dobieraniu graczy oraz, dzięki zachowanym planom i materiałom archiwalnym, duży konwój nowych włoskich czołgów. „Poprawiliśmy osiągi wielu pojazdów, dodaliśmy wartościową rozgrywkę i wprowadziliśmy znaczące zmiany w dobieraniu graczy lekkich pojazdów i dział samobieżnych” — mówi Uriy Kuryavyi, dyrektor wydawniczy World of Tanks na PC.

„Prawie wszystkie te nowe samochody zostały stworzone jako niekompletne zadanie projektowe, a tylko kilka było fizycznie wbudowanych w metal”, dodał Kuryavyi. „Przenieśliśmy te zapomniane koncepcje na wyższy poziom, odtworzyliśmy je w prawdziwym życiu”.

Outpost to oszałamiająca letnia mapa, która łączy otwarte tereny zielone, ruiny miasta i okopy, a także imponującą fortecę z własną placówką. Wszystkie te elementy sprawiają, że lokacja jest wyjątkowa zarówno wizualnie, jak i pod względem rozgrywki.

Dowódcy czołgów z zadowoleniem przyjmą znaczące zmiany w dobieraniu graczy, takie jak nowe wytyczne dotyczące równoważenia czołgów lekkich i kołowych, a także liczby dział samobieżnych w drużynie. Od poziomu VII gracze będą walczyć działami samobieżnymi 0-2.

Gracze ucieszą się z nowych ulepszeń graficznych opartych na możliwościach komputerów PC. Zapewnia również lepszy wygląd śladów pojazdów. Po uderzeniu gąsienice pojazdów w grze rozwiną się prawidłowo, odlecą i pozostaną na ziemi, jeśli pojazd zostanie uderzony z dużą prędkością.Źródło : https://list23.com/1038599-the-greatest-overhaul-of-world-of-tanks-will-be-released-in-2022/