Najlepsze pomysły na pseudonimy czołgów w World of Tanks – Jak nazywasz swój czołg?


Nazywanie swojego czołgu jest zawsze zabawne, ale wymyślenie czegoś kreatywnego może być trudne. Czasami inny gracz dokonał już twojego pierwszego wyboru. Możesz żałować nazwy, na którą się w końcu zdecydowałeś. Nowe czołgi mogą zainspirować pseudonimy, których będziesz chciał używać.

Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o pseudonimy. Jeśli naprawdę jesteś zagubiony i potrzebujesz pomocy w znalezieniu pseudonimu, oto lista najlepszych pomysłów na pseudonimy czołgów, z których możesz czerpać inspirację. Te pomysły są zorganizowane według użyteczności (ilości włożonych w nie myśli). Nie musisz używać żadnego z tych pomysłów, ale to dobry początek.

#1. Nazwij czołg po jego wyglądzie

Możesz obejrzeć czołg jako całość lub wybrać konkretną funkcję. Możesz naśmiewać się z funkcji, która wydaje ci się głupia, lub komentować wygląd czołgu.

Czołg Object 704 (radziecki niszczyciel czołgów 9 poziomu) wygląda jak Batmobil i to może być pomysł na pseudonim. Aby uzyskać bardziej ogólne nazwy, AMX 40 (francuski czołg lekki 4 poziomu) wygląda jak kaczka i często jest określany jako „kaczka” lub „gumowa kaczka”. Jeśli spojrzysz na S35 CA (francuski niszczyciel czołgów 5 poziomu), ma otwór, który sprawia, że ​​wygląda jak wanna i można go nazwać „wanną”.

Obraz za pośrednictwem Wargaming

Specjalną cechą S-51 (radzieckie działo samobieżne 7 poziomu) jest znacznie dłuższa lufa podczas celowania, co daje przydomek „Jednorożec”. GW Panther (niemieckie działo samobieżne 7 poziomu) ma pancerz wokół lufy, który wygląda jak płaszcz wampira, dzięki czemu zyskał przydomek „Dracula”.

Patrzenie na czołg i myślenie o tym, co ci przypomina, to świetny sposób na znalezienie nazwy, której inni ludzie nie tknęli.

#2. Pseudonimy czołgów oparte na wydajności gry

Zobacz, jak czołg zachowuje się w grze, a może znajdziesz inspirację dla nazwy. Lowe (niemiecki czołg ciężki 8 poziomu) jest czasami określany jako „powolny” ze względu na niską prędkość ruchu. Z drugiej strony, E 25 (niemiecki niszczyciel czołgów 7 poziomu) jest znany ze swojej mobilności i zdolności ukrywania się, dzięki czemu zyskał przydomek „karaluch”.

Firepower to kolejne źródło pomysłów na pseudonimy. Czołg FV215b (183), brytyjski niszczyciel czołgów 10 poziomu, nazywany jest „Gwiazdą Śmierci”, ponieważ może zagrozić każdemu czołgowi. T95 (amerykański niszczyciel czołgów 9 poziomu) jest znany jako „Żółw Zagłady” ze względu na prawie nie do przebicia pancerz przedni i niską prędkość.

Każdy będzie miał własne zdanie na temat tego, jak czołg radzi sobie w bitwie. Zacznij od swoich ulubionych czołgów i zobacz, o czym możesz pomyśleć.

#3. Stwórz własny pseudonim klasyfikacji czołgów

Rzeczywiste czołgi mają nazwy związane z ich rozmiarami, rolą taktyczną i możliwościami. Nie musisz przestrzegać żadnych ścisłych konwencji, aby grać w grę, ale możesz czerpać inspirację z prawdziwych nazw czołgów. Tak jak każdy kraj ma inny system nazewnictwa, Twój może być wyjątkowy.

Czy gra międzyplatformowa jest obsługiwana w World of Tanks?
Obraz za pośrednictwem Wargaming

Niektóre czołgi mają literę, po której następuje liczba (M60), która może być twoim pełnym pseudonimem. Możesz rozszerzyć to o nazwy lub koncepcje, które brzmią dla Ciebie fajnie, na przykład B. „Z99 Ocelot”. Odwracanie liczb i słów jest również opcją, tak jak w prawdziwym czołgu Leopard 2. Eksperymentuj z nazwami takimi jak „Hydra O14” lub „Tunnel 54T”, a możliwości są nieograniczone.

To, co wymyślisz, prawdopodobnie nie byłoby nazwą prawdziwego czołgu w prawdziwym życiu. Ale pozwól swojej kreatywności szaleć i możesz łatwo wymyślić ciekawy pseudonim dla klasyfikacji czołgów w grze.

#4. Pomyśl o zabawnych pseudonimach czołgów

Jeśli znasz humor lub jesteś ekspertem od kalamburów, zawsze możesz dążyć do humorystycznego przezwiska. Może być trafiony lub chybiony i być może będziesz musiał je przetestować przed zatwierdzeniem. To świetny sposób na zapamiętanie i rozśmieszanie ludzi.

Type 4 Chi-To (japoński czołg średni 6 poziomu) brzmi jak „Cheeto” i stąd jego przydomek. Inny japoński czołg, O-Ni 7 poziomu, nazywa się „Oni” lub „Ogre”, ponieważ to właśnie oznacza po japońsku oni.

Być może będziesz musiał rozciągnąć mięśnie myślenia, aby być zabawnym, a będziesz mieć kilka błędów w Internecie. Ale jeśli będziesz dalej ćwiczyć i testować nazwy, w końcu znajdziesz zwycięzcę.

Możliwości pseudonimów czołgów są nieograniczone, ale nie musisz od razu wymyślać najlepszego. Te pomysły to dobry początek, ale są one mapą drogową, która pomoże ci znaleźć najlepszy pseudonim czołgu. Przetestuj kilka imion, zawsze możesz zmienić nazwę za 2500 złota, jeśli uważasz, że popełniłeś błąd. Przy odpowiedniej inspiracji możesz nawet wymyślić kolejny popularny pseudonim!

https://www.gamepur.com/guides/the-best-tank-nickname-ideas-for-world-of-tanks-co-name-to-name-your-tank Najlepsze pomysły na pseudonimy czołgów dla World of Tanks – Co nazywasz swój czołg?Źródło : https://24ssports.com/the-best-tank-nickname-ideas-for-world-of-tanks-what-do-you-name-your-tank/