Najlepsze pomysły na pseudonimy czołgów w World of Tanks – jak nazwać swój czołg


Nazywanie swojego czołgu jest zawsze zabawne, ale stworzenie czegoś kreatywnego może być wyzwaniem. Czasami inny gracz już wybrał Twój pierwszy wybór. Możesz żałować nazwy, na którą ostatecznie się zdecydowałeś. Nowe czołgi mogą zainspirować pseudonimy, których będziesz chciał używać.

Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o pseudonimy World of Tanks. Jeśli naprawdę jesteś zakłopotany i potrzebujesz pomocy w wymyśleniu pseudonimu, oto lista najlepszych pomysłów na pseudonimy czołgów, z których możesz czerpać inspirację. Te pomysły będą uporządkowane według łatwości użycia (ilości włożonych myśli). Nie musisz używać żadnego z tych pomysłów, ale są one dobrym punktem wyjścia.

Jakie są najlepsze pomysły na pseudonimy czołgów w World of Tanks?

#1. Nazwij czołg po jego wyglądzie

Możesz spojrzeć na zbiornik jako całość lub wybrać konkretną cechę. Możesz naśmiewać się z funkcji, która wydaje ci się głupia, lub komentować wygląd czołgu.

Czołg Object 704 (radziecki niszczyciel czołgów 9 poziomu) wygląda jak Batmobil i to może być pomysł na pseudonim. Aby uzyskać bardziej ogólne nazwy, AMX 40 (francuski czołg lekki 4 poziomu) wygląda jak kaczka i często jest określany jako „kaczka” lub „gumowa kaczka”. S35 CA (francuski niszczyciel czołgów 5 poziomu) ma otwór, który sprawia, że ​​wygląda jak wanna i można go nazwać „wanną”.

Obraz za pośrednictwem Wargaming

Jeśli chodzi o funkcje, S-51 (sowieckie działo samobieżne 7 poziomu) ma znacznie dłuższą lufę podczas celowania, co prowadzi do przydomka „Jednorożec”. GW Panther (niemieckie działo samobieżne 7 poziomu) ma pancerz wokół lufy, który wygląda jak peleryna wampira, dzięki czemu zyskał przydomek „Dracula”.

Patrzenie na czołg i myślenie o tym, co ci przypomina, to świetny sposób na wymyślenie nazwy, której inni nie tknęli.

#2. Pseudonimy czołgów oparte na wydajności rozgrywki

Zobacz, jak czołg zachowuje się w grze, a możesz zainspirować się nazwą. Lowe (niemiecki czołg ciężki 8 poziomu) jest czasami nazywany „powolnym”, ponieważ ma niską prędkość ruchu. I odwrotnie, E 25 (niemiecki niszczyciel czołgów 7 poziomu) jest znany ze swojej mobilności i niewidzialności, dzięki czemu zyskał przydomek „Karalucha”.

Firepower to kolejne źródło pomysłów na pseudonimy. Czołg FV215b (183), brytyjski niszczyciel czołgów 10 poziomu, nosi przydomek „Gwiazda Śmierci”, ponieważ może być niebezpieczny dla każdego czołgu. T95 (amerykański niszczyciel czołgów 9 poziomu) znany jest jako „Żółw Zagłady”, ponieważ ma prawie nieprzebijalny przedni pancerz i niską prędkość.

Każdy będzie miał własne zdanie na temat tego, jak czołg radzi sobie w bitwie. Zacznij od swoich ulubionych czołgów i zobacz, co wymyślisz.

#3. Stwórz własny pseudonim klasyfikacji czołgów

Czołgi w prawdziwym życiu mają nazwy związane z ich rozmiarami, rolą taktyczną i możliwościami. Nie musisz przestrzegać ścisłej konwencji gry, ale możesz czerpać inspirację z prawdziwych nazw czołgów. Każdy kraj ma inny system nazewnictwa; Twój może być również wyjątkowy.

Czy gra międzyplatformowa jest obsługiwana w World of Tanks?
Obraz za pośrednictwem Wargaming

Niektóre czołgi mają literę, po której następuje liczba (M60), która może być całym twoim pseudonimem. Możesz poszerzyć to o nazwy lub koncepcje, które brzmią dla Ciebie fajnie, takie jak „Z99 Ocelot”. Odwracanie liczb i słów jest również opcją, tak jak w prawdziwym czołgu Leopard 2. Można eksperymentować z nazwami takimi jak „Hydra O14” czy „Tunnel 54T”, a możliwości są nieograniczone.

To, co wymyślisz, prawdopodobnie nie będzie nazwą rzeczywistego czołgu w prawdziwym życiu. Ale pozwól, aby twoje kreatywne soki popłynęły, a szybko wymyślisz interesujący pseudonim klasyfikacji czołgów w grze.

#4. Pomyśl o zabawnych pseudonimach czołgów

Jeśli jesteś dobrze zorientowany w humorze lub ekspertem od kalamburów, zawsze możesz dążyć do humorystycznego przezwiska. Może być trafiony lub chybiony i być może będziesz musiał je przetestować przed popełnieniem. To świetny sposób, aby zapaść w pamięć i jednocześnie zachichotać.

Typ 4 Chi-To (japoński czołg średni 6 poziomu) brzmi jak „Cheeto” i to jest jego przydomek. Inny japoński czołg, O-Ni 7 poziomu, nazywa się „Oni” lub „Ogre”, ponieważ to właśnie Oni oznacza po japońsku.

Być może będziesz musiał rozciągnąć mięśnie myślenia, aby być zabawnym, a będziesz mieć kilka chybień w Internecie. Ale jeśli będziesz dalej ćwiczyć nazwy i testować je, na pewno w pewnym momencie znajdziesz zwycięzcę.

Możliwości pseudonimów czołgów są nieograniczone, ale nie musisz od razu wymyślać najlepszego. Te pomysły to świetny początek, ale są one mapą drogową, która pomoże ci znaleźć najlepszy pseudonim czołgu. Przetestuj kilka nazw, zawsze możesz zmienić nazwę za 2500 złota, jeśli uważasz, że popełniłeś błąd. Możesz nawet wymyślić kolejny popularny pseudonim z odpowiednią inspiracją!Źródło : https://www.gamepur.com/guides/the-best-tank-nickname-ideas-for-world-of-tanks-what-to-name-your-tank