Najlepsze gry wideo Halloweenowe sezonowe wydarzenia 2022 do tej pory


W duchu Halloween dzieci szykują się na cukierki albo psikusy, a dorośli są zajęci przygotowywaniem imprez. Z drugiej strony gry wideo mają swój własny rodzaj imprezy, a my mówimy o dzikich, zabójczych lobby do odkrycia! Przyjrzyjmy się tegorocznym wydarzeniom.

1. Minecraft/Minecraft Dungeons: Spookyfest

Czas trwania: 4 października – 9 listopada

Spookyfest obejmie dwie gry. Począwszy od 4 października, Minecraft rozpoczyna swój upiorny sezon Marketplace. Gracze mogą znaleźć nowe zmutowane moby i odkrywać różne mini-gry. To przygotowuje grunt pod Dungeons Spooky Fall, między 26 października a 9 listopada. Zanurz się w mroczne próby, aby zdobyć nagrody ograniczone czasowo.

Gracze będą mogli również zdobyć specjalny pakiet skórek zawierający 13 strojów. Baw się dobrze i sprawdź witrynę Minecraft, aby uzyskać więcej upiornych niespodzianek.

2. Fortnite: Koszmarów koszmarów Fortnite

Czas trwania: 18 października – 1 listopada

Fortnite: Koszmarów Czar powracają z groźnym przerażeniem! DJ Lyka oferuje moce łubinu graczom na całej wyspie z misjami w ręku.

Ukończ określoną liczbę zadań związanych z wydarzeniem, aby odblokować przedmioty w grze lub załóż własną drużynę z przedmiotami bez skarbca. Zaszalej w Halloween z Fortnite.

3. Apex Legends: Walka lub strach

Czas trwania: 4 października – 1 listopada

Halloweenowe wydarzenie Fight or Fright to cztery tygodnie zabawy. Począwszy od Shadow Royale na mapie Olympus After Dark, drużyny składające się z maksymalnie 3 graczy mogą przeżyć nie tylko życie z martwych, ale i żywych. Zaglądaj co tydzień do sklepu Apex Legend, aby znaleźć ekskluzywne skórki o tematyce Halloween.

AWARIA TRYBÓW O OGRANICZONYM CZASIE

  • Od 4 do 11 października: Shadow Royale na mapie Olympus After Dark
  • 11 do 18 października: Gun Run na Estates After Dark, Skulltown i Fragment East
  • 18 do 25 października: Kontrola nad syfonem lawy, barometrem i laboratoriami po zmroku
  • 25 października do 1 listopada: Shadow Royale na Olympus After Dark

4. Overwatch 2: Halloweenowy terror 2022

Czas trwania: 25 października – 9 listopada

Narzeczona Złomensteina szuka zemsty w zupełnie nowej czteroosobowej bijatyce PvE. Wykonuj wyzwania podczas wydarzenia, aby odblokować wyjątkowe nagrody, takie jak ozdoba na broń Jack-o’-Lantern, PD przepustki bojowej i nie tylko. Możesz nawet odblokować nagrody, oglądając streamy na Twitchu. Im więcej godzin zainwestowałeś, tym bardziej szalone przedmioty otrzymasz! Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Overwatch 2.

5. Destiny 2: Święto Utraconych

Czas trwania: 18 października – 8 listopada

Atakuj wrogie statki pirackie w mech-zbrojach. Noś maski festiwalowe, aby nakłonić wrogów do rezygnacji ze smakołyków. Przeszukuj kolekcjonerskie słodycze, które spadają do Wieży; Eva ma na sprzedaż nagrody i przyjmuje za nie tylko cukierki. Zdobądź najnowszy karabin snajperski Mechabre i załaduj na dynie horror-crawler. Destiny 2 przygotowuje się do wypłynięcia, koledzy!

6. Grand Theft Auto Online: Bestia kontra Slasher

Czas trwania: 20 października – 27 października

Słynny coroczny tryb tematyczny GTA Online, Bestia vs. Slasher. Gracze dzielą się na 2 oddzielne drużyny, drużynę Slasher i Beast. Drużyna Slashera jest podzielona na 3 role; Rozbiórka, Szturm i Ciężki. Podczas gdy drużyna Bestii otrzymuje superumiejętności, takie jak szybkość, niewidzialność i superskok. Pamiętaj, że raz użyte moce zmniejszą całkowite zdrowie postaci. W międzyczasie będziesz musiał robić przerwy, aby odzyskać pasek zdrowia. Gdy pasek zmieni kolor na czerwony, moce są bezużyteczne.

Celem gry jest zebranie przez graczy Bestii piętnastu punktów kontrolnych rozsianych po mapie. Celem slasherów jest powstrzymanie drugiej drużyny przed ukończeniem punktów kontrolnych poprzez strzelanie, zabijanie lub uniemożliwianie jej do czasu zakończenia odliczania. Ten tryb adwersarza zapewnia podwójne premie pieniężne i RP w grze. Maksymalnie 10 graczy może dołączyć do jednej sesji i średnio piętnaście minut, aby ukończyć jedną. Przygotuj się i zalej się krwią w GTA Online.

7. Powrót 4 Krew: Halloween w Forcie Nadzieja

Czas trwania: 11 października – 1 listopada

Twórca Back 4 Blood, Turtle Rock, dostarcza mnóstwo aktualizacji dotyczących swojego specjalnego wydarzenia sezonowego. Obejmują one sezonowe karawany, ekskluzywne Halloweenowe sprzątanie i skórki broni! Dodano sześć nowych kart, aby pomóc w walce. Naprawianie zmian błędów i istniejących kart, broni i kultystów. Lista jest długa, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź oficjalną stronę Back 4 Blood.

8. Kult Baranka: Święto Krwawego Księżyca

Czas trwania: (24 października – 10 listopada)

Oczywiście, Cult of the Lamb ma swoje własne wydarzenie o tematyce Halloween. Zdobądź nowe dekoracje i odblokuj trzy nowe formularze obserwujących, aby uzyskać pożądany wygląd. Wykonaj ograniczony czasowo tytułowy Rytuał Krwawego Księżyca, aby wyczarować dawnych członków z martwych. Łap duchy, jeśli to czujesz. Stwórz własne piekło dzięki Kultowi Baranka w te Halloween.

9. World of Tanks – Uderzenie dyni

Czas trwania: (19 października – 3 listopada)

Pumpkin Bash powraca i jest coraz lepszy! Dodawana jest 1 dodatkowa misja dzienna, dzięki której gracze mogą wygrać do 150 000 kredytów, biorąc udział w bitwach Pumpkin Bash. Zmiany w postępach wydarzeń, dzięki którym nagrody z misji i personalizacji są łatwiejsze do ukończenia.

Ustawienia map zmieniają się w trybie adwersarza, a gracze mogą walczyć w upiornych środowiskach. Celem wydarzenia jest zdobycie dwóch baz na każdej mapie przed upływem czasu. Jeśli którakolwiek z dwóch drużyn nie jest w stanie zająć baz, wygrywa drużyna, która zada najwięcej uszkodzeń. Dowiedz się więcej o przewodniku przygotowania przed bitwą w World of Tanks.

Czy przegapiliśmy jakieś sezonowe wydarzenia związane z grą? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami, zarejestruj się na naszej stronie internetowej. Bądźcie straszni i Wesołego Halloween!Źródło : https://www.kakuchopurei.com/2022/10/all-video-game-halloween-seasonal-events-2022/