najlepsze gry walki na Maca


Gatunek gier wideo znany jako „bijatyka” obejmuje gracza kontrolującego postać pojawiającą się na ekranie i walczącego w zwarciu z inną postacią, która może być kontrolowana przez sztuczną inteligencję (AI) lub innego gracza. Akcja w grach walki toczy się w ciągu wielu rund na realistycznej arenie lub w środowisku. Każda gra zawiera szeroką gamę postaci, z których każda ma własne specjalne ruchy, moce i style gry.

Gracz musi opracować zaawansowane techniki, takie jak blokowanie, łączenie ciosów w celu utworzenia potężnej kombinacji i kontratak podczas gry. Użytkownik mógł przeprowadzać ataki, wykonując określoną kombinację danych wejściowych w grach walki, które po raz pierwszy pojawiły się na początku lat 90. i polegały głównie na grach walki. Funkcja Beat ’em ups, która stawia ogromną liczbę wrogów przeciwko postaci kontrolowanej przez gracza, jest czymś odrębnym od gatunku bijatyk. Poniżej wspomnieliśmy o najlepszych grach walki na komputery Mac.

Oto lista najlepszych gier walki na komputery Mac

Operacje snajperskie 3D

Sniper Ops 3D to gra, której nie możesz przegapić, jeśli lubisz grać w gry snajperskie. Ta gra FPS na system macOS ma ponad 200 trudnych poziomów i jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby wpaść w szał strzelania. W tej grze wcielasz się w zabójczego snajpera, który ma ogromny obowiązek eliminowania terrorystów. Oferuje różnorodne uzbrojenie, takie jak karabiny snajperskie i karabiny, aby upewnić się, że masz amunicję niezbędną do siania spustoszenia wśród przeciwników. Ponadto masz możliwość ulepszenia swojego uzbrojenia i zdobycia tony gadżetów za ukończenie zadania. Sniper Ops 3D to bez wątpienia jedna z najlepszych gier o zabójcach dla systemu macOS. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych gier walki na komputery Mac, którą możesz polecić znajomym.

znak Ninja

Mark of the Ninja, twórca gier wideo, firma Klei Entertainment, to przygodowa gra akcji, platformówka do układania puzzli i skradanka. Narracja gry rozpoczyna się od ataku dziwnej istoty na DOJO i pozostawienia bohatera tylko częściowo żywego. Zostaje przebudzony przez kobiecą postać w grze o imieniu Ora, a następnie główny bohater wyrusza na misję zemsty na atakującej potędze i wszystkich jej sojusznikach. Dzięki Mark of the Ninja możesz skupić się na ukryciu i funkcjach platformowych, jednocześnie będąc Ninja.

Twoim celem jest potajemne zabicie swoich celów, przemykając przez szereg platform i poza zasięgiem wzroku strażników. Gra pozwala zabijać cele jednym cięciem w ich ciało i podkreśla twoje zdolności skradania się i walki mieczem. Musisz pozostać w ukryciu, dopóki cel nie zostanie zabity, ponieważ jeśli strażnik cię zauważy, zapalą się wszystkie światła, a strażnicy cię złapią. W Mark of the Ninja możesz cieszyć się niesamowitym połączeniem przygodowych gier akcji, skradanek, łamigłówek platformowych oraz hack and slash. Obecnie jest to jedna z najlepszych gier walki na komputery Mac.

Umierające światło

W Dying Light agentowi Kyle’owi Crane’owi powierzono zadanie wejścia do poddanego kwarantannie miasta Harran, gdzie wirus zamienił ludność w bezlitosne zombie. Zombie są bardziej pasywne i łatwiejsze do opanowania w ciągu dnia, ale po zapadnięciu zmroku stają się wrogie i trudniejsze do kontrolowania. W tej grze jest spora mapa do eksploracji, a bieganie jest wykorzystywane przez większość ruchu. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych gier walki na komputery Mac.

Ponieważ nasz bohater jest biegły w parkour, nocna ucieczka przed wrogimi napastnikami jest fajna, ponieważ możesz biegać po ulicach, wspinać się i skakać z różnych dachów. Jeśli znasz system parkour w Mirror’s Edge, może on przypominać ci tę grę. Obecnie opracowywana jest kontynuacja, która podobno będzie zawierała nową mechanikę rozgrywki i szerszy obszar do zbadania.

Paladyni

Cześć. Na macOS istnieje gra o nazwie Paladins autorstwa Rez Studios, która jest niemal dokładną repliką Overwatch. Podobnie jak Overwatch firmy Blizzard, gra pozwala graczom wybrać bohatera z jednej z czterech kategorii — linię frontu, obrażenia, wsparcie lub flankę — i połączyć siły ze znajomymi, aby pokonać drużynę przeciwną. Gra zawiera szeroką gamę bohaterów o radykalnie zróżnicowanych umiejętnościach i stylach gry, trzy różne tryby gry i pokaźną pulę bohaterów. Na razie są to najlepsze gry walki na komputery Mac.

Gra kładzie duży nacisk na pracę zespołową i taktykę, oprócz funkcji strzelanki z perspektywy pierwszej osoby, a każdy mecz jest nieco inny od poprzedniego. Paladins to nieco wymagająca gra, która nie będzie działać na sprzęcie z niższej półki, podobnie jak Fortnite. System OS X 10.10 lub nowszy, procesor Intel Core 2 Duo 2,4 GHz, 2 GB pamięci RAM i dedykowana karta graficzna z 512 MB pamięci VRAM i kompatybilność z Shader Model 3.0+ to minimalne wymagania do gry w Paladins na komputerze Mac.

Mad Max

Mad Max to gra, która została przeoczona, ale nie powinna być dyskontowana. Jest wiele rzeczy, które warto docenić w tej grze, a także duży otwarty świat, który gracze mogą eksplorować, szukając zapasów i walcząc z wrogami. To doskonała gra, która pozwala graczom walczyć z wrogami podczas jazdy przez rozległe pustynne pustkowia. Jeśli nie jesteś zaangażowany w walkę pojazdami, zauważysz, że walka przypomina nieco serię Batman Arkham, ponieważ jest całkowicie skupiona na uderzeniach i kontratakach. Oto najlepsze gry walki na komputery Mac, które możesz wziąć pod uwagę.

Wniebowstąpienie Wieży

Jedną z najlepszych gier wideo w tym konkretnym gatunku jest TowerFall Ascension. Możesz cieszyć się klasyczną rozgrywką w tym wspaniałym arcydziele akcji, walki, łucznictwa i walki, które również przenosi wrażenia z gry na zupełnie nowy poziom przyjemności. Możesz brać udział w emocjonujących pojedynkach i bitwach z przeciwnikami w TowerFall Ascension, wykorzystywać swoje specjalne umiejętności do pokonywania przeciwników i uczyć się wszystkich sztuczek profesjonalistów.

TowerFall Ascension ma absurdalną ilość łupów, mnóstwo ulepszeń i możliwość łapania strzał w locie podczas walki z innymi graczami, potworami i wrogami. TowerFall Ascension zawiera ponad 120 różnych map, 50 intensywnych bitew, fajne ulepszenia, 4 główne i dodatkowe postacie graczy do odblokowania, mnóstwo nowych rzeczy do odkrycia i wciągającą rozgrywkę. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych gier walki na komputery Mac, które możesz teraz zainstalować.

Cień Tomb Raidera

Restart Tomb Raidera miał miejsce niedawno. Kiedy pierwszy odcinek zadebiutował w 2013 roku, jego popularność doprowadziła do tego, że ponowne uruchomienie stało się trylogią, z których najnowszą jest Shadow of the Tomb Raider. Lara Croft wyrusza na poszukiwanie artefaktu Majów, który jest powiązany z jej zmarłym ojcem w grze wideo, której akcja toczy się po Rise of the Tomb Raider.

Lara nieświadomie wywołuje apokalipsę Majów podczas podróży, zmuszając ją do ratowania świata. W tym półotwartym świecie jest wiele miejsc do odkrycia. Podczas gdy Shadow of the Tomb Raider jest naszą ulubioną grą, Tomb Raider i Rise of the Tomb Raider zapewniają mnóstwo zabawy i pozwalają zobaczyć, jak Lara Croft staje się ukochaną poszukiwaczką przygód, którą wszyscy znamy i kochamy. Obecnie jest to jedna z najlepszych gier walki na komputery Mac.

World of Tanks Blitz

Szukasz gry MMO, która wykorzystuje czołgi zamiast lochów? Powinieneś zagrać w World of Tanks Blitz (WoTB), popularną odmianę gry MMO. WoTB jest tym, czego potrzebujesz, jeśli masz ochotę na trochę heavy metalu, ponieważ oferuje walki czołgów 7 na 7 z wieloplatformowym trybem dla wielu graczy (w tym trybem współpracy dla wielu graczy).

Istnieje wiele wariantów, aby zachować ciekawość, z 18 oddzielnymi strefami bitew i ponad 200 różnymi samochodami z prawdziwego świata. WoTB to nadal zabawne, darmowe święto czołgów dla ciebie i twoich kumpli, pomimo pewnych skarg na dobieranie graczy, społeczność i to, co niektórzy postrzegają jako formułę pay-to-win na wyższych poziomach. Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najlepszych gier walki na komputery Mac, którą możesz polecić znajomym.

Wniosek

Podstawowe elementy zawarte w grach walki obejmują ataki specjalne, mecze i rundy, wybór postaci, tryby gry wieloosobowej i inne. W końcu bijatyka polega na tym, że dwóch przeciwników próbuje przechytrzyć i przechytrzyć się nawzajem, dopóki jeden z nich nie wygra, a drugi nie przegra. Wszyscy przegrywają i taki jest cel.Źródło : https://www.bollyinside.com/articles/best-fighting-games-for-mac/