Najlepsze gry RPG online, które są popularne w 2022 r.


Źródło: Unsplash

Granie w grę fabularną, taką jak GTA 5, z pewnością może być świetną zabawą, jeśli lubisz gry, ale dlaczego nie podnieść stawki jeszcze bardziej? Spójrzmy prawdzie w oczy: tryb fabularny każdej gry jest tak skonstruowany, że każdy może go ukończyć, jeśli spróbuje wystarczająco często. Dlatego jeśli naprawdę chcesz udowodnić, że jesteś dobry w grze, rywalizacja z innymi wydaje się być jedynym sposobem.

Wchodzenie w gry RPG online nagle staje się dobrym pomysłem, prawda? Innymi słowy, dlaczego nie spróbować kilku gier MMORPG? Stworzyliśmy listę niektórych z nich, które są dla nas bardzo zabawne i można ją zobaczyć poniżej:

Pierścień Eldenów

Elden Ring to gra opracowana przez FromSoftware i wydana w lutym tego roku.

Elden Ring przenosi gracza do rozległego świata, w którym znajduje się wiele ogromnych lochów. Gracze zyskują nawet swobodę tworzenia własnej postaci, co zawsze jest fajną funkcją w grze RPG. Wymagania systemowe dla tej gry są jednak imponujące, ponieważ twoja platforma do gier będzie musiała mieć co najmniej 12 GB pamięci RAM.

Oprócz obsługi PC, Elden Ring działa również na PS5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i Xbox One.

Czarna pustynia: przebudzenie szałwii

Średniowieczna broń wraz z nadprzyrodzonymi mocami dołączającymi do gry może nie stanowić idealnej kombinacji do działań wojennych, ale sytuacja może się zmienić, jeśli grasz w Black Desert: Sage Awakening.

Średniowieczna walka nigdy nie wydawała się lepsza! Ale uważaj, ponieważ ta gra może wywołać silne uzależnienie!

Diablo III

Diablo III to 10-letnia gra opracowana i wydana przez Blizzard Entertainment.

Sądząc po samej nazwie, łatwo się domyślić, że w Diablo III nie chodzi o dawanie kwiatów dziewczynkom. Gra charakteryzuje się złowrogą atmosferą, zróżnicowanymi klasami i wieloma bitwami.

Oto, co mówi Blizzard:

„W Diablo III runy zapewniają bezprecedensową kontrolę nad umiejętnościami i mocami, zmieniając typy obrażeń od żywiołów, celność i obszar działania; dodanie nowych osłabiających efektów, takich jak spowolnienia i ogłuszenia; a nawet zmieniając charakter i wygląd swoich zdolności.”

Świat czołgów

Wprowadzony na rynek prawie 12 lat temu, po opracowaniu przez białoruską firmę Wargaming, World of Tanks zawiera liczne czołgi z II wojny światowej.

W World of Tanks gracz może dołączyć do jednej z dwóch drużyn i będą walczyć ze sobą, dopóki jedna z nich nie straci wszystkich graczy. Dlatego jedna z drużyn zwycięża w bitwie.

World of Warcraft

World of Warcraft to 18-letnia gra wydana przez Blizzard, a miliony graczy nadal w nią grają.

Oto, co oficjalna strona gry ma do powiedzenia, jeśli chodzi o zakup Dragonflight:

„Smocze stada z Azeroth wkrótce powrócą, wezwane do obrony swojego rodzinnego domu, Smoczych Wysp. Okiełznaj moc smoczych stad w 2022 r. i zdobądź zwierzaka Drakków, a także mnóstwo gadżetów, kupując w przedsprzedaży epicką edycję smoczego stada!”

Możesz nawet zagrać w World of Warcraft ZA DARMO do poziomu 20!

GTA Online

Tryb sieciowy GTA 5 znany jest po prostu jako GTA Online. Podczas gdy GTA 5 to RPG z otwartym światem, wielu wskakuje do gry, aby ze sobą konkurować. GTA 5 pozostaje jedną z najpopularniejszych gier wideo, jakie kiedykolwiek powstały i nie bez powodu.

Ta gra daje graczowi ogromną swobodę na ogromnej mapie, na której może mieć praktycznie każdą pracę lub aktywność, jaką chce.

Powiedz nam, którą grę z naszej listy lubisz najbardziej i dlaczego! Możesz też przywieźć własne propozycje! Z pewnością każdy gracz ma swoje ulubione tytuły i te najmniej lubiane!Źródło : https://technostalls.com/top-online-rpgs-that-are-popular-in-2022/