Najlepsze gry międzyplatformowe 2023 | Gry komputeroweN


Najlepsze gry międzyplatformowe: połączenie światów gier

Szukasz najlepszych gier międzyplatformowych? Należy je podziwiać za łączenie świata gier. Niezależnie od tego, czy uruchamiasz plik na komputerze, a następnie grać na konsoli, czy możesz grać przeciwko znajomym z konsoli jako gracz komputerowy, po prostu sprawiają, że wszystko wydaje się o wiele bardziej połączone. Jeśli chcesz grać w więcej gier międzyplatformowych, mamy dla Ciebie wybór najlepszych.

War Thunder

Jeśli lubisz wojenne gry symulacyjne, to War Thunder na pewno będziesz chciał sprawdzić. Jest to gra, w której toczysz bitwy w czołgach, okrętach wojennych i samolotach/helikopterach, odpowiednio na lądzie, morzu lub w chmurach. Chociaż nie możesz walczyć ze sobą różnymi typami pojazdów, trzy różne typy bitew zapewniają dużą różnorodność, a każdy z nich zapewnia całkowicie unikalny styl rozgrywki z całkowicie odmiennymi strategiami. Istnieje ogromny wybór różnych map, z których każda jest oparta na historycznych miejscach, w których toczyły się rzeczywiste bitwy. Dzięki ogromnej bazie graczy i stale dodawanym nowym treściom łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi trzyma się tej gry.

Enlisted

Uważamy Enlisted za jedną z najlepszych gier II wojny światowej i jedną z najlepszych gier wojennych ogólnie. Co czyni go tak wyjątkowym? Cóż, podczas gdy w wielu grach FPS pracujesz jako zabójca solo, strzelając do wrogów jako jednoosobowa armia, Enlisted faktycznie stawia cię na czele własnego małego oddziału. Mając do dyspozycji zespół żołnierzy AI, od Ciebie zależy, czy zostaną oni skutecznie rozmieszczeni. Ma znacznie większy aspekt strategiczny niż wiele innych strzelanek, co czyni ją wyjątkowo atrakcyjną. Różni żołnierze mogą robić różne rzeczy na polu bitwy, a jeśli jeden z nich zostanie zabity, możesz przejąć kontrolę nad jednym z pozostałych. Gra online przeciwko graczom, którzy wszyscy kultywują swoje własne techniki, jest trudnym i przyjemnym doświadczeniem.

Świat czołgów