Najlepsze gry międzyplatformowe 2023 | Gry komputeroweN


Najlepsze gry międzyplatformowe

Szukasz najlepszych gier międzyplatformowych? Oto lista naszych wyborów

Szukasz najlepszych gier międzyplatformowych? Należy ich podziwiać za łączenie świata gier. Niezależnie od tego, czy uruchamiasz plik na komputerze, a następnie możesz grać na konsoli, czy możesz grać przeciwko znajomym z konsoli jako gracz komputerowy, po prostu sprawiają, że wszystko wydaje się o wiele bardziej połączone. Jeśli chcesz grać w więcej gier międzyplatformowych, mamy dla Ciebie wybór najlepszych. Obejmują one wiele różnych gatunków, w tym jedne z najlepszych darmowych gier na PC, najlepsze gry wyścigowe, najlepsze gry FPS i niezliczone inne. Staraliśmy się, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Oto najlepsze gry międzyplatformowe:

1. War Thunder

Jeśli lubisz wojenne gry symulacyjne, to War Thunder na pewno będziesz chciał sprawdzić. Jest to gra, w której toczysz bitwy w czołgach, okrętach wojennych i samolotach/helikopterach, odpowiednio na lądzie, morzu lub w chmurach. Chociaż nie możesz walczyć ze sobą różnymi typami pojazdów, trzy różne typy bitew zapewniają dużą różnorodność, a każdy z nich zapewnia całkowicie unikalny styl rozgrywki z całkowicie odmiennymi strategiami. Istnieje ogromny wybór różnych map, z których każda jest oparta na historycznych miejscach, w których toczyły się rzeczywiste bitwy. Mapy sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej urozmaicona, a różne techniki działają inaczej w zależności od tego, gdzie walczysz. Dzięki ogromnej bazie graczy i stale dodawanym nowym treściom łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu ludzi trzyma się tej gry. Jeśli potrzebujesz wskazówek, przeczytaj nasze przewodniki po najlepszych czołgach 1. poziomu i najlepszych samolotach 1. poziomu. War Thunder obsługuje grę na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

2. Enlisted

Uważamy Enlisted za jedną z najlepszych gier II wojny światowej i jedną z najlepszych gier wojennych ogólnie. Co czyni go tak wyjątkowym? Cóż, podczas gdy w wielu grach FPS pracujesz jako zabójca solo, strzelając do wrogów jako jednoosobowa armia, Enlisted faktycznie stawia cię na czele własnego małego oddziału. Mając do dyspozycji zespół żołnierzy AI, od Ciebie zależy, czy zostaną oni skutecznie rozmieszczeni. Ma znacznie większy aspekt strategiczny niż wiele innych strzelanek, co czyni ją wyjątkowo atrakcyjną. Różni żołnierze mogą robić różne rzeczy na polu bitwy, a jeśli jeden z nich zostanie zabity, możesz przejąć kontrolę nad jednym z pozostałych. Większość graczy przyciągnie jedna konkretna klasa żołnierzy, a wtedy prawdopodobnie będziesz ciężko pracować, aby zapewnić im przetrwanie. Gra online przeciwko graczom, którzy wszyscy kultywują swoje własne techniki, jest trudnym i przyjemnym doświadczeniem. Enlisted obsługuje gry na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

3. Świat czołgów

Świat czołgów to gra polegająca na wskakiwaniu do czołgów, jeżdżeniu po okolicy i wysadzaniu w powietrze innych graczy w czołgach. To proste założenie, ale takie, z którego można czerpać godziny zabawy. Miłośnicy historii docenią również fakt, że różne czołgi w grze to rzeczywiste modele, które były używane przez różne narody w różnych czasach. Można się z niej naprawdę sporo nauczyć, dlatego też umieściliśmy ją na naszej liście najlepszych gier edukacyjnych. Ale jeśli po prostu lubisz gry czołgowe i nie masz ochoty na cyfrową lekcję historii, nie martw się, wszystkie te elementy są opcjonalnymi dodatkami. Jeśli chcesz po prostu dobrze się bawić, turlając się w czołgu, z pewnością możesz to zrobić. Znalezienie gry nigdy nie jest trudne i od czasu do czasu zawiera zabawne wydarzenia crossover, takie jak Terminator, Warhammer i wiele innych. Istnieje mnóstwo różnych map opartych na rzeczywistych lokalizacjach, a nawet specjalne, które pozwalają na przykład walczyć na Księżycu. Deweloperzy zrobili wiele z prostym założeniem w sercu.