Najlepsze darmowe wojskowe gry symulacyjne na komputery PC i laptopy


Bangladesz, 7 października — Trudno wskazać najlepszą militarną grę symulacyjną, ponieważ tego rodzaju gry są normą w świecie gier na PC. Niezależnie od tego, czy gracz ponownie walczy z II wojną światową, czy zestrzeliwuje samoloty z nieba za pomocą bazook w Battlefield; Gry na PC są zawsze w nieskończonym, niekończącym się kryzysie. W militarnych grach komputerowych, gracze nie są rozpieszczani dostępnymi wyborami, kiedy wybierają tylko „najlepsze”. Oto kilka doskonałych darmowych wojskowych gier symulacyjnych dla użytkowników komputerów PC i laptopów. Te gry strategiczne obejmują niektóre z najcięższych wojen w historii.

Najlepsze darmowe gry symulacyjne wojskowe

Zaciągnięty

Ta gra to strzelanka dla wielu graczy zaprojektowana w kontekście II wojny światowej. Inteligentna i oryginalna koncepcja tej gry może zrewolucjonizować gatunek. Gracze dowodzą oddziałem piechoty złożonym z oddziałów o wyspecjalizowanych zadaniach. Koledzy z AI mogą otrzymywać instrukcje, ale mogą też w każdej chwili zamienić się z nimi ciałami.

Zamiast umierać i odradzać się jako jednostka, drużyna zregeneruje się dopiero po śmierci wszystkich żołnierzy. To motywuje graczy do działania jako zespół, osłaniania się nawzajem i angażowania odpowiednich ekspertów do każdego starcia, aby pozostać przy życiu i silni. Ale jeśli żołnierze zginą, nie będą musieli długo czekać na zmartwychwstanie, ponieważ mogą po prostu wskoczyć do innego żołnierza.

Świat czołgów

Czołgi odgrywają ważną rolę we współczesnej walce. Ta część jest tak istotna, że ​​gry War stworzyły wieloosobową grę czołgową dla mechanicznych złoczyńców. Gra World of Tanks działa od prawie dekady. Od tego czasu w grze lista klasycznych czołgów wzrosła do ponad 400, w tym kilka pojazdów opancerzonych oraz kilka innych dziwactw z czasów II wojny światowej.

Każdy z tych ponad 400 pojazdów ma swój własny zestaw atrybutów i cech, które gracze poznają podczas setek godzin deathmatchu „czołg kontra czołg”. Na wybranej ścieżce ulepszeń gracze będą stale awansować do następnej lśniącej metalowej maszyny do morderstw. Sezonowe wydarzenia, niekończący się strumień nowego sprzętu do zdobycia i mnóstwo zmian tła sprawiają, że gra jest odświeżająca i ekscytująca.

World of Warships

Jeśli czołgi mają własną planetę, to naturalne, że pancerniki też dostaną swoją. Pod względem mechanizmów wzrostu World of Warships jest podobny do swojego wytrzymałego kuzyna. Jednak przejście z rozdartych wojną miast na otwarte morza zapewnia zupełnie inny rodzaj rozgrywki. Ostrza armat i torpedy przemieszczają się kilka sekund przed trafieniem w cel, zapewniając ekscytującą walkę zwodów i uników. Mając ograniczoną osłonę, na którą można się oprzeć, dowódcy marynarki wojennej muszą stać się biegli w strzelaniu z dystansu i interpretacji przeciwnego ostrzału.

War Thunder

Istnieje tylko kilka militarnych gier symulacyjnych dla wielu graczy, które są tak wszechstronne jak War Thunder, po siedmiu latach ciągłych aktualizacji i ulepszeń. War Thunder to zasadniczo trzy gry symulacyjne połączone w jedną. Bez względu na wszystko, gracze wolą walki powietrzne, walki pancerne lub bitwy morskie. Nie muszą wybierać. Co więcej, kolejne ulepszenia obejmowały nawet helikoptery i zaawansowane pojazdy wojskowe.

Niezależnie od tego, w jaką grę zdecydują się gracze na polu bitwy, precyzyjna strategia i modelowanie balistyczne w War Thunder gwarantują najbardziej autentyczne wrażenia. Każdy pojazd został starannie odtworzony od wewnątrz.

Korpus Pancerny 2

Długo oczekiwanym następcą słynnej wojskowej gry symulacyjnej Panzer Corps jest Panzer Corps 2. Ta gra przebiła się przez wszystkie umocnienia po około dziewięciu latach tworzenia. Teraz gra przytłacza wszystkich ponad 1000 typów jednostek, licznymi mapami i 61 scenariuszami dla jednego gracza, zarówno dla graczy solo, jak i dla wielu graczy.

Gracze otrzymają również obsługę 4K, unikalną jednostkę kamuflażową z insygniami oraz setki opcji map dla różnych lokalizacji, pór roku, środowisk i pogody. Miał już zdrową dawkę pakietów DLC, obejmujących każdy rok II wojny światowej w drobiazgowych szczegółach i zapewniający sytuacje, które zwykle nie są uwzględnione w innych grach osadzonych w tym okresie.

Serca z żelaza IV

Podczas gdy Panzer Corps 2 ma dużo złożoności i szczegółów, koncentrując się na poszczególnych bitwach i teatrach, Hearts of Iron IV, superstrategia z czasów II wojny światowej autorstwa Paradox Interactive, przyjmuje bardziej sandboksowe podejście. Daje graczom narzędzia, postacie i mnóstwo historycznych wyborów, a następnie pozwala graczom przejść na banany.

Gracze nie będą walczyć z drugą globalną wojną, ale raczej wirtualną drugą wojną światową, której charakter zmienia się w zależności od rodzaju rozgrywki. Gra ma już pięć lat i została poparta rozszerzeniami DLC z dywizji, mnóstwem świetnych modyfikacji. Projektanci nieustannie pracują nad nowymi treściami.

Towarzysze broni

Autentyczność to często trudne pytanie nawet w największych grach wojennych. Jak można doskonale odtworzyć kontekst pola bitwy i przekazać wrażenie przeżywania jego okropności? Oryginalna gra „Brothers in Arms” świetnie się spisała, przedstawiając prawdziwą historię spadochronowej jednostki piechoty 101. Dywizji Powietrznodesantowej, która została zrzucona za liniami wroga w D-Day.

Poziomy zostały stworzone na podstawie prawdziwych zdjęć rozpoznawczych zebranych w latach 40. XX wieku. Badania obejmują wywiady z żołnierzami oraz wykłady szkolne dotyczące technik walki. Produkt końcowy jest najbardziej zbliżony do interaktywnego „zespołu braci”. Gra przedstawia również niespotykane połączenie szanowanej strzelanki i jednej z najlepszych gier z czasów II wojny światowej.

Dzielne serca

W tej grze interfejs wręcza każdemu graczowi broń i wysyła graczy w drogę. Zmuszono ich do myślenia w kategoriach liczby zabójstw. Gracz musi więc zająć przeciwną pozycję we wszystkim, w co jest zaangażowany. W przeciwieństwie do innych gier wojennych, Valiant Hearts przedstawia serię pokojowych łamigłówek przeplatanych rytmiczną akcją. W ten sposób gracze mogą oglądać wirtualną Wielką Wojnę, która niszczy Francję.

To dzięki Ubisoft Montpellier, firmie Raiman, Valiant Hearts unika typowego podejścia, jakim jest próba oddania realizmu bitwy. Ta gra symulacyjna stawia raczej na abstrakcję kreskówek. Ale nie zakładaj, że ze względu na styl wizualny cofa się w przerażających szczegółach. W rzeczywistości ustawienia są pełne fragmentów wywołującej dreszcze historii świata rzeczywistego.

Dolna linia

Jeśli chodzi o wojskowe gry symulacyjne, rozgrywka i dobrze opowiedziana narracja robią różnicę. Ponieważ gatunek jest klasyfikowany jako gra w świecie rzeczywistym. Rozwój postaci w tych grach wymaga czasu. W rezultacie przed przystąpieniem do konkretnej gry uczestnicy powinni odrobić pracę domową.

Opublikowane przez HT Digital Content Services za zgodą United News of Bangladesh.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1068F26E56154B6F877B0329F7A3C9A2&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-xl%2Fasia%2Fbangladesh%2Fbest-free-military-simulation-games-for-pcs-and-laptops%2Far-AAPecwm&c=1957671729384721955&mkt=fr-fr