Najlepsze darmowe gry na PC, w które powinieneś zagrać w maju 2022 r.


Ta lista dotyczy najlepszych darmowych gier na PC, w które powinieneś grać. Postaramy się jak najlepiej, abyś zrozumiał tę listę Najlepsze darmowe gry na PC, w które powinieneś grać. Mam nadzieję, że podoba Ci się ta lista Najlepsze darmowe gry na PC, w które powinieneś zagrać. Zacznijmy więc:

Spis treści: Najlepsze darmowe gry na PC, w które powinieneś grać

Ta lista pomoże Ci znaleźć kolekcję najlepszych darmowych gier komputerowych dostępnych obecnie w imponującej różnorodności gatunków. Mamy fantazyjne strzelanki taktyczne, chaotyczne battle royale, sympatyczne niezależne hity i wszystko, co zawiera gabloty, ekskluzywne wyrzutnie lub zwykłe strzelanki niezależne.

Zablokuj je tutaj, jeśli szukasz najlepszych darmowych gier komputerowych, jednak jeśli myślisz o wydaniu pieniędzy na następną grę, sprawdź nasze najlepsze gry na PC lub po prostu cofnij się w czasie z najlepszym klasycznym komputerem. Gry. Aby rozpocząć swoją przygodę z najlepszymi darmowymi grami komputerowymi, wystarczy spojrzeć na tę bardzo obszerną listę, którą przygotowaliśmy. Poszukiwanie tych darmowych gier komputerowych do pobrania przypomniało nam, jak daleko zaszedł świat. naprawdę możesz dostać zabawki potrójnej jakości bez wydawania ani grosza.

Oto lista najlepszych darmowych gier na PC

Uderzenie Genshin

Genshin Impact przyciągnął wiele porównań do Breath of the Wild i nietrudno zrozumieć, dlaczego. Jej otwarty świat jest ogromny i niesamowicie piękny, ale jest też mnóstwo zasobów do zbierania, tworzenia i gotowania, nie wspominając o łamigłówkach i mini-bossach, z którymi można się zmierzyć, używając sił żywiołów z otoczeniem, zamiast rozpoczynać bitwę.

Krzyżowiec: FOAD

Tak wiele wspaniałych rzeczy zaczęło się od żartów: cola o smaku bekonu, szczerzy fani Spinal Tap, Teenage Mutant Ninja Turtles, a teraz CRSED. Formalnie znana jako Cuisine Royale, ta darmowa gra typu battle royale, w której wbijasz garnki i patelnie zamiast zbroi płytowej, zaczęła się jako spin-off strzelanki MMO opartej na Enlisted, ale szybko zyskała własną bazę graczy . I łatwo zrozumieć, dlaczego, skoro wolność bycia „zabawną” grą pozwoliła deweloperowi Darkflow Software na eksperymentowanie z mechanikami, o których PUBG nie odważyłoby się myśleć, takimi jak demoniczne siły, bohaterowie, a nawet plecaki odrzutowe.

Fortnite

Fortnite może już nie dorastać do swojej potęgi, ale nie można zaprzeczyć, że Epic Battle Royale wywarło niesamowity wpływ. Po szybkim odejściu od oryginalnego Ratowania Świata, Fortnite stał się znaną alternatywą dla najnowszego, szybko rozwijającego się gatunku ludzkiego, wraz z kultowym inżynierem budowlanym. Od tego czasu ustanowił nowy punkt odniesienia dla stale zmieniającego się tempa ewolucji gier, z coraz głębszą fabułą, ambitnymi wydarzeniami crossoverowymi i wirtualnymi koncertami w grach, które przyciągają miliony widzów. Waluta premium „V-dolce” jest przeznaczona wyłącznie na zakupy kosmetyków.

los 2

W Destiny 2 ty i twoja drużyna będziecie grać jako Strażnicy, nieśmiertelni wojownicy, którzy podróżują po Układzie Słonecznym, aby pokonać zagrożenia międzyplanetarne. Ta strzelanka sci-fi przeszła wiele zmian od czasu jej premiery w 2017 roku, takich jak przejście na model darmowy, dodanie Skarbca zawartości Destiny i zwiększenie liczby planet. Destiny 2 to jedna z najcięższych gier MMO akcji, jakie znajdziesz na komputerze, więc może być twoją torbą, jeśli będziesz kopać Call of Duty.

wigilia online

W wieku nastoletnim EVE Online może być jedną z najstarszych gier na tej liście, ale jest to również jedno z najgłębszych i najbardziej ambitnych doświadczeń, jakie możesz mieć na komputerze, jeśli jesteś gotowy, aby wyrobić sobie markę. jego. Ogromna kosmiczna symulacja KPCh jest domem dla jednej z najbardziej ekscytujących społeczności, jakie można znaleźć na całym świecie, z własną gospodarką, walczącymi frakcjami politycznymi i bitwami kosmicznymi, które przypominają film z Gwiezdnych Wojen. Subskrypcja za 14,99 USD zapewnia dostęp do większej liczby statków i umiejętności, ale rekruci mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, aby rozpocząć grę za darmo.

legendy wierzchołka

Apex ma nowe pomysły mądrzejsze od Ciebie. Postacie mają zdolności, łącząc zwykłe myślenie w stylu Overwatch z intensywnością najnowszej grupy. System ping wyznaczył nowy branżowy standard komunikacji. Gracze mogą się odradzać, tak świetny pomysł, że Fortnite nie mógł się oprzeć jego podrasowaniu (tak jak powinno). Zrzucanie statków zaopatrzeniowych i zaopatrzeniowych daje graczom cele do ścigania, zamki błyskawiczne i balony dają im ekscytujące sposoby dotarcia do celu. Ewentualnie zawsze możesz ujść mu na sucho. Osuwiska są cudowne. Rezultatem tych umiejętności motorycznych jest gra, w której często można uciec przed spotkaniami – odświeżająca zmiana tempa z Royales, gdzie śmierć często spada z rąk wrogów, których nigdy nie widziałeś.

Fortnite

Fornite, niezwykle popularna królewska bijatyka, stawia przeciwko sobie 100 graczy na kurczącej się mapie, dopóki nie zostanie jeden gracz lub drużyna. Fortnite łączy budowanie zasobów i konstrukcję z strzelaniną, więc musisz biegać po polu z poręcznym kilofem, aby zbierać materiały godne fortu.

Walki są łatwe do znalezienia i niezwykle wciągające, więc spróbuj, jeśli chcesz szalonej strzelaniny. Na szczęście doświadczenie akcji nie kosztuje ani grosza, niezależnie od tego, czy grasz na komputerze, konsoli czy urządzeniu mobilnym. Opcjonalne zakupy w aplikacji umożliwiają kupowanie nowych ubrań, emotikonów i kilofów.

rój obcych

Pamiętasz, jak Valve wypuściło grę za darmo? Gra nie jest darmowa, po prostu darmowa. Nazwany Alien Swarm, jest samodzielną kontynuacją moda i pierwszą wydaną grą Valve, która nie była strzelanką z perspektywy pierwszej osoby. Zamiast tego Alien Swarm to czteroosobowa gra kooperacyjna, w której kontrolujesz postać z góry, walcząc z rojami; TAk. Robisz to jako jedna z czterech klas: medyk, oficer, broń specjalna i technik, którzy mają specjalne umiejętności, takie jak otwieranie drzwi, stawianie wieżyczek i leczenie członków drużyny, ale wszyscy spędzają większość czasu na strzelaniu do błędów za pomocą strzelb i karabinów maszynowych. . .

Alien Swarm jest prosty i zajmuje około trzech godzin, ale jest równie dobry, jak wszystko, co robi Valve. Wynika to w dużej mierze z projektu poziomu, który prowadzi ciebie i twoich wrogów w przewężenia, dramatyczne przystanki końcowe i długie, bolesne oczekiwanie na wolno poruszającą się windę.

świat czołgów

W każdej rundzie World Of Tanks małe grupy graczy, z których każdy kontroluje swój własny czołg, ścigają się ze swoich pozycji startowych, aby walczyć na średnich mapach, które na przemian obejmują otwarte tereny i klaustrofobiczne punkty ostrzału. Wymagana taktyka dotyczy wyłącznie lokalizacji: jak zdobyć róg z wrogiem bez eksponowania wrażliwej strony wściekłego domu, którym jedziesz? Czy potrafisz ustawić się na tym wysokim grzbiecie, aby Twoja artyleria mogła trafić w cel bez narażania się na upadki pół tuzina wrogów jednocześnie?

Te czołgi artyleryjskie są szczególnie popularne, ponieważ są w zasadzie snajperami: snajperami, którzy potrafią zobaczyć swoje cele z magicznej perspektywy z góry na dół. Czujesz, że przesadzenie będzie śmieszne, ale nadal jesteś obciążony faktem, że potrzebujesz kontaktu wzrokowego i musisz celować, aby uwzględnić długi czas podróży każdego wystrzelonego pocisku.

lochy pulpitu

Desktop Dungeons jest bardzo, bardzo inteligentny. Desktop Dungeons jest również bardzo, bardzo prosty na pierwszy rzut oka. Łotrzyk, w którym każdy poziom jest zagadką, a przetrwanie zależy od prawidłowej kolejności zbliżania się wrogów. Dopiero gdy grasz od poziomu do poziomu, od śmierci do śmierci, zaczynasz dostrzegać niezwykłą precyzję jego projektu pod powierzchnią. Zdrowie i macierzyństwo twojego bohatera to nie tylko środki do opróżnienia i wypełnienia, ale zasoby, których każdy wydatek jest ważnym wyborem. Podejmuj te decyzje lekkomyślnie, a zostaniesz z żadną, bez możliwości przeładowania i bez wrogów, którzy pozostaną na planszy, aby wygrać.

To, co najbardziej podziwiam w Desktop Dungeons, to to, że żadna śmierć nie jest nieoczekiwana. Gra powie Ci, że decyzja, którą zamierzasz podjąć, zabije Cię, dlatego wybierzesz tę śmierć tylko wtedy, gdy nie będzie innych opcji. Czasami jednak istnieją pomysłowe metody, dzięki którym można uciec przed śmiercią i uznać ją za cudowną.

Ostatnie słowa: Najlepsze darmowe gry na PC, w które powinieneś zagrać

Mam nadzieję, że rozumiesz i lubisz tę listę Najlepsze darmowe gry na PC, w które powinieneś zagrać, jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, możesz zapytać o wszystko za pośrednictwem sekcji forum kontaktowego związanej z tym artykułem. A jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, podziel się tą listą z rodziną i przyjaciółmi.Źródło : https://www.bollyinside.com/articles/best-free-pc-games-you-should-play/