Najlepsze darmowe gry na konsolę Xbox Series X, w które możesz teraz grać


Najlepsze darmowe gry na konsolę Xbox Series X obejmują szeroką sieć wielu gatunków. Od Call of Duty: Warzone do Roblox, Fortnite do Destiny 2, Brawlhala do Warframe – zebraliśmy listę gier, które zaspokoją wszystkie gusta. Wiele z przedstawionych gier pojawia się również na naszej liście najlepszych darmowych gier PS5, ale staraliśmy się tutaj wybrać numery ekskluzywne dla Xbox lub gry, które z tego czy innego powodu są bardziej popularne na najnowszych konsolach Microsoftu. Mikrotransakcje oznaczają, że zawsze masz możliwość rozstania się z prawdziwymi pieniędzmi, jeśli sobie tego życzysz, ale każdy z wpisów na tej liście można mimo to cieszyć się bez wydawania ani grosza.

Oto najlepsze darmowe gry na konsolę Xbox Series X, w które możesz teraz grać.

Zaciągnięty

(Źródło zdjęcia: oprogramowanie Darkflow)

Enlisted to darmowa strzelanka MMO oparta na drużynie, której akcja toczy się w czasie II wojny światowej i zwraca szczególną uwagę na epokę. Niegdyś czasowa wyłączność na konsolę Xbox, od tego czasu nastąpiły fazy beta testów na PC i PS5, z crossplayem na wszystkich platformach w pewnym momencie. W wieloklasowych oddziałach liczących od czterech do dziewięciu żołnierzy spodziewaj się typowych bitew wojennych z karabinami maszynowymi, karabinami snajperskimi, moździerzami, bronią przeciwpancerną, a nawet miotaczami ognia na pokładzie; z myśliwcem padającym z nieba ogniem. Wszystko to rozgrywa się na rzeczywistych polach bitewnych na froncie wschodnim i zachodnim z tamtych czasów, a gracze przejmują kontrolę nad armią brytyjską, armią Czerwoną, armią amerykańską, Wehrmachtem i nie tylko, w ramach kampanii, w tym bitwy o Tunezję i Bitwa o Berlin.

Call of Duty Warzone

Skok spadochronowy Call of Duty: Warzone

(Źródło zdjęcia: Activision)

Call of Duty: Warzone zrzuca 150 graczy na mapę, pozwala im wypełniać kontrakty, zbierać łupy i, oczywiście, strzelać do siebie nawzajem wieloma dziurami dzięki wyrafinowanej sprawności FPS, której oczekujemy od serii trwałych strzelanek. Regularne spadki zawartości i gęste pola bitew z mnóstwem kryjówek sprawiają, że ostrożna, oparta na ukryciu strategia jest tak realna, jak wojna z użyciem wszystkich broni – a wszystko to uzupełnia intuicyjny interfejs użytkownika i inteligentny, łatwo dostępny system ekwipunku, który pozwala skupić się na tym, co najważniejsze: ćwiczeniu palca wyzwalającego włosy raz za razem.

Roblox

Roblox

(Źródło zdjęcia: Roblox Corporation)

Roblox to przyjazna rodzinie kombinacja GTA Online, Fortnite i Minecraft, która sprzyja tworzeniu. Lubić, naprawdę sprzyja tworzeniu. Jego gracze zwykle należą do młodszego pokolenia, ale to nie powstrzymuje najbardziej kreatywnych umysłów przed corocznym wkładem ponad 20 milionów różnych projektów na platformę – z grą MMO Adopt Me!, epizodycznym horrorem Piggy i RPG przedsięwzięcie o tematyce szkolnej Royale High wśród najpopularniejszych serwerów. Weź udział w wydarzeniach tematycznych, takich jak polowania na jajka wielkanocne w całej społeczności i wirtualne Tajne Mikołaje, a Roblox zdobył swoje miejsce wśród najlepszych darmowych gier Xbox Series X dostępnych obecnie.

Fortnite

Fortnite

(Źródło zdjęcia: Epic Games)

Battle Royale ’em up, który nastąpił po niesamowitym nocnym sukcesie PUBG Battlegrounds i jakoś uczynił go jeszcze większym. Znasz już ten format – 100 nieuzbrojonych graczy skacze na spadochronach na tę samą mapę, szuka łupów i broni i ostatecznie walczy na śmierć i życie. Zwrot z ciągle ewoluującego molocha Epic Games pozwala jednak graczom budować rzeczy w locie – wykorzystując zebrane zasoby, aby wznosić schronienia, ceglane ściany i schody drapacze chmur jako środek obrony i / lub uzyskać lepszy punkt obserwacyjny w bitwie. Ponieważ wciąż skracający się krąg śmierci ściska pole bitwy w jego końcowych fazach, budowanie w górę może nabierać coraz większego znaczenia, co sprawia, że ​​strzelaniny w końcowej fazie są szczególnie ekscytujące.

Instynkt zabójcy

Instynkt zabójcy

(Źródło zdjęcia: rzadkie)

Biorąc pod uwagę, jak płodne było studio Rare w ostatnich latach, wydaje się wstyd, że Microsoft pozornie pracował w cieniu przez lata po przejęciu studia przez ten ostatni w 2002 roku. Od tego czasu Rare zachwycił się Sea of ​​Thieves i trochę wcześniej potem ponowne uruchomienie Killer Instinct na Xbox One w 2013 roku. Można w nią grać za darmo (dzięki uprzejmości pakietu startowego) na Xbox Series X dzięki wstecznej kompatybilności i zdecydowanie powinieneś to sprawdzić – nawet jeśli masz tylko niejasne przemijające zainteresowanie gatunkiem beat’em up. Sama pełna gra, „Definitive Edition” Killer Instinct, sprowadzi cię z powrotem gdzieś w okolicach 40 USD / 30 GBP, ale jej darmowa iteracja zapewnia dostęp do wszystkich trybów gry za pomocą jednego wojownika. Kupowanie dodatkowych myśliwców będzie cię kosztować prawdziwe pieniądze – ale pełna wersja Killer Instinct jest również dostępna w ramach Game Pass.

Legendy Apex

Legendy Apex

(Źródło zdjęcia: Respawn Entertainment)

Darmowa strzelanka EA pojawiła się z dnia na dzień, ale natychmiast rzuciła wyzwanie chwytowi Fortnite w gatunku Battle Royale. Pod koniec pierwszego miesiąca, w lutym 2019 r., Apex Legends dotarło do ponad 50 milionów graczy i od tego czasu nie ogląda się za siebie. Ujmujące postacie strzelanki opartej na drużynie i zdefiniowane klasy umiejętności są prawdopodobnie powodem, dla którego utrzymuje solidną bazę graczy przez ostatnie dwa i pół roku, a deweloper Respawn Entertainment – ​​ci z Titanfall i Star Wars Jedi: Fallen Order – zrobiło dobra robota wspiera jego niekontrolowany hit. W przeciwieństwie do wyzwań opartych na wiedzy Fortnite, nie ma tu zbyt wiele strategii z przewodnikiem – w Apex Legends dostajesz to, co widzisz, i jest to tym lepsze!

Brawlhalla

Brawlhalla

(Źródło zdjęcia: Ubisoft)

Doskonałe, zgrabne i wyrafinowane podejście do formuły Smash Brothers, która jest pełna energii i charakteru. Mówiąc o charakterze, Brawlhalla obejmuje wszystkie rodzaje historycznych archetypów – od Wikingów po Walkirie, średniowiecznych rycerzy po samurajskich wojowników i oczywiście gangstera z lat 30., bo, cóż, czemu nie? W związku z tym spodziewaj się chaotycznych wpadek, pojedynków powietrznych w powietrzu i ogólnego zgiełku na polu bitwy w grze, która im dłużej grasz, wydaje się być samotna, pomimo ciągłego szanowania jej inspiracji. Kolejnym dobrodziejstwem dla Brawlhalla jest przyjazny model free-to-play – który oferuje graczom ograniczony wybór zespołu postaci w bezpłatnej rotacji, z których resztę można kupić za walutę w grze lub grosze ze świata rzeczywistego.

Przeznaczenie 2

Destiny 2: Królowa Czarownic

(Źródło zdjęcia: Bungie)

Destiny 2 mogło zacząć życie jako zwykła stara gra typu pay-to-play, ale jej aktualizacja z 2019 roku, New Light, przerzuciła przełącznik free-to-play, aby wszyscy mogli cieszyć się nim bezpłatnie. Nowe Światło daje graczom skrojoną na miarę odmianę pełnowartościowego doświadczenia, które koncentruje się na zawartości przed Shadowkeep – głównym rozszerzeniem, które wylądowało wraz z Nowym Światłem. Dzięki temu spodziewaj się mnóstwa broni, trybów, działań i wszystkich ogólnych kosmicznych gubin, których można oczekiwać od serii strzelanek science-fiction Bungie. Jest to oczywiście najlepsza lista darmowych gier Xbox Series X, ale obsługa międzyplatformowa Destiny 2 pozwala graczom grać na PS5, Xbox One, PS4 i PC.

Warframe

Warframe

(Źródło zdjęcia: Digital Extremes)

Warframe, który istnieje dzisiaj, nie jest tą samą grą, która pojawiła się w 2013 roku. To dzięki niezliczonym aktualizacjom, które deweloper Digital Extremes trafił w chętne ręce zagorzałych fanów tej strzelanki science-fiction, którzy podobnie jak społeczności takie jak EVE: Online, podróżuj po świecie, aby spotykać się i spotykać z innymi Tenno. Z wciągającym trybem fabularnym, zadaniami PvE, konkurencyjnymi deathmatchami i karkołomnym trybem wieloosobowym, jest tu mnóstwo, aby utrzymać patronów free-to-play – do tego stopnia, że ​​przy tak wielu wydarzeniach to niesamowite, że Warframe nadal można cieszyć się w pełne bez wydawania ani grosza. Poza tym: wypełnianie butów kosmicznego ninja nigdy, przenigdy nie będzie nudne.

Świat czołgów

Świat czołgów

(Źródło zdjęcia: Wargaming)

World of Tanks toczy się po okopach od ponad 10 lat – co świadczy o jego pozornie niekończących się opcjach dostosowywania i trwałej zawartości crossovera. Ronseal gier wideo, World of Tanks to rzeczywiście świat czołgów – gra online dla wielu graczy, w której gracze wypełniają kokpity realistycznie wyglądających machin wojennych XX wieku i toczą bitwy na rozdartych wojną polach bitew, które będziesz miał przeczytaj na lekcji historii. Jednak to nie wszystko jest poważne. Oficjalne crossovery World of Tanks na przestrzeni lat obejmowały GI Joe, Hot Wheels, a nawet WWE. Dziwne, ale zabawne.
Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9C388514FFC5449B9DFB7C8AFFFAC26E&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Fau%2Fbest-free-xbox-series-x-games%2F&c=257901721684443647&mkt=fr-fr