Najlepsze czołgi premium do kupienia w World of Tanks Blitz

Najlepsze czołgi premium w grze World of Tanks Blitz

Oto przewodnik po najlepszych czołgach premium, jakie można kupić w grze World of Tanks Blitz. Czołgi premium oferują bonus w postaci 50% więcej doświadczenia załogi oraz wyższą zdolność zarabiania kredytów w porównaniu do czołgów wolnych.

Najlepsze czołgi premium w grze World of Tanks Blitz

Przed zanurzeniem się w nasze najlepsze wybory, trzeba zauważyć, że wybór najlepszego czołgu jest bardzo subiektywny. Każdy naród w grze World of Tanks Blitz posiada przyzwoite czołgi premium, dlatego najlepszą opcją jest dopasowanie wyboru do osobistych preferencji i ulubionego narodu.

#1: T54E2

T54E2 to jeden z najlepszych czołgów ciężkich we wszechświecie gry. Potrafi doskonale sprawdzić się w różnych rolach na polu bitwy, wykorzystując swoją zbroję i siłę ognia oraz mobilność i siłę ognia do zaatakowania pozycji wroga i tworzenia okazji dla sojuszników.

#2: Chimera

Chimera to jeden z najbardziej niezwykłych czołgów średnich. Charakteryzuje się najwyższym uszkodzeniem alfa spośród wszystkich czołgów VIII tieru, a dodatkowo posiada jedną z najlepszych zbroi wśród czołgów średnich.

#3: Object 252U

Object 252U jest potężnym czołgiem ciężkim znanej za wyjątkową zbroję i siłę ognia. Wyposażony w potężną działko 122 mm, Object 252U potrafi zadawać obrażenia skutecznie zarówno z bliskich, jak i średnich odległości.

#4: Progetto 46

Progetto 46 słynie z doskonałej celności, szybkiego czasu celowania i doskonałej stabilizacji. Jednakże jest też podatny na penetrację od wrogów, należy więc ostrożnie korzystać z jego mobilności.

#5: SU-130PM

SU-130PM to radziecki niszczyciel czołgów z potężnym działem, który nie ma wad. Jego jedynym ograniczeniem jest wieżyczka, która nie obraca się o 360 stopni, jednak jest to rekompensowane przez niesamowitą mobilność czołgu. Potrafi on z łatwością nadążyć za czołgami średnimi.

Źródło : www.bing.com