Najlepsze aktualizacje gier na iPhone’a: ​​LEGO, Mechanism, Monstercraft, Solitaire Stories i więcej


Witam wszystkich i witam w tygodniu. Ponownie przyjrzymy się ostatniej aktualizacji, że ostatnie 7 dni były całkiem dobre. Przesunięcie od rana do wieczornego końca trwa. Myślę, że jest kilka gier, w których omawia się Święto Dziękczynienia lub Czarny Piątek, ale w tej chwili nadal panuje cisza. To sprawia, że ​​wybór jest nietypowy, ale nie zastępuje tego. To cotygodniowe podsumowanie jest tutaj, abyś mógł wziąć udział w tym, co mogłeś przegapić. Chodźmy po to.

Jetpack Joyride, za darmo! Myślę, że to najkrótszy zestaw informacji o aktualizacjach, jaki widziałem od dłuższego czasu. Krótko mówiąc, Star Trek powrócił i nawet jeśli nie jest jasne, co jeszcze można teraz zrobić, powiedziano mi, że nie ma tu nic więcej. Ale wtedy musisz się trochę zabawić. To tylko na czas do następnych wakacji, prawda?

Pozbądź się oszustwa, zmienił wariat. Mmm, tym razem kilka cienkich aktualizacji. Myślę, że zawartość jest tam. Ale tak naprawdę nie można o nich nic powiedzieć. Muszę więc umieścić coś w sposób, który, miejmy nadzieję, nie będzie zbyt rozpraszający, aby uniknąć zepsucia naszego formatu strony. Cut the Rope zbliża się do amerykańskiego Święta Dziękczynienia z nowym pakietem dziewięciu poziomów o tematyce świątecznej. I pasuje, prawda? Święto Dziękczynienia jest zwykle świętem, podczas którego zjada się dwie lub trzy z nich.

Asphalt 8: Airborne +, Standardowa wersja Asphalt 8: Airborne otrzymała aktualizację, ale zawartość saty różni się od standardowej wersji. Sprawdź wiadomości, jeśli chcesz je znaleźć. Te aktualizacje zapewniają więcej nagród za codzienne zadania w postaci monet dziennych, które można wydać w sklepie w grze, aby uzyskać więcej zasobów. Kto nie może korzystać z większej ilości zasobów? Do zebrania są również cztery nowe samochody: Koenigsegg Jesko, Lamborghini Terzo Millennio, Ferrari F8 Tributo, Drako GTE. Gracze mogą znaleźć darmowy KTM X-Bow GTX czekający w ich garażach w prezencie.

Owocowy Ninja Klasyczny! Jak zwykle w wersji Apple Arcade, aktualizacja tutaj nie oznacza aktualizacji do standardowych wersji non-plus. Powodzenia! Teraz jest Święto Dziękczynienia. To nasza kolejna aktualizacja. Jednym z noży jest ostrze indyka, które należy nosić podczas gotowania Święta Dziękczynienia. Rób wystarczająco dobrze, a zdobędziesz ostrze, ale także jumbo dziękczynienia. Musisz to zrobić do 27 listopada, więc nie czekaj zbyt długo.

LEGOMickeys, oppivle, yap. Wszystko inne, co pochodzi ze Star Trek: World War II – od samochodów przez indyki po piratów – wydaje się być o wiele bardziej przerażające. Tak, najnowsza aktualizacja LEGO Brawls wprowadza poziom darmowy za bójkę. Obserwujcie dogłębnie, bo tu coś czeka. Jest coś głodnego. Coś było mackami. W tej aktualizacji znajdziesz nowe emotikony, nowe tajemnicze torby z dodatkami ze Złotej rocznicy, możliwość dodania do swojego składu nawet dwudziestu awanturników i ich usunięcia, a także wszystkie ważne poprawki błędów i ulepszenia wydajności.

Świat Zookeepera. Ale ten artykuł za miesiąc jest naprawdę pouczający. Jeszcze nie skończyliśmy. Przepraszam, idę tam, gdzie mam jedzenie. Co tak naprawdę zawiera ten artykuł? Najpierw do rozegrania jest dwanaście nowych łamigłówek. To nie jest główne wydarzenie, ale w rzeczywistości aktualizowanie poziomów nie jest w tej chwili najbardziej błyskotliwą rzeczą. To wszystko dla zmartwień, ale jest jeszcze jedna mini-gra, w którą możesz zagrać w sklepie. To gra w bilard! Odmiana 8-kulkowa. Dziwne, jak bardzo twórcy wpakowali się w nietypową układankę dopasowującą się w ich przypadku. Żadnych skarg, ale nie będę narzekał.

Solitaire Stories: pogłos, s. Solitaire Stories ma na swojej karcie członkowskiej dziesięć pieczątek za najlepsze występy aktualizacji. W tym tygodniu musimy również przyznać upragnioną nagrodę UMMSotW. Miejmy nadzieję, że na to zasługuje! Cóż, chodźmy i chodźmy. Oczywiście pojawiły się nowe historie. Jednym z nich jest Herakles, którego można by uznać za jednego z największych superbohaterów wszechczasów, mimo czystej długowieczności. Istnieje również wydarzenie jesienne i nowe wydarzenie o nazwie Rolling Thunder. Czy to chudy facet, który strzela do ludzi w podejrzanych kostiumach? Prawdopodobnie nie. Myślę, że to wystarczy.

Konkurs Marvel of the Champions jest bezpłatny. Ta aktualizacja jest o wiele ważniejsza niż Black Panther: Wakanda Forever i wierzę, że w grę Champions można się zaangażować. Widzisz, jest wiele ciekawych historii. Sea of ​​Trouble widzi, jak Shuri prosi Przywoływacza o pomoc, jeśli pomoże mu to przekonać Namora do pomocy przeciwko Galactusowi, ale Attuma się dusi. To wystarczy, żeby sobie poradzić. Zostało tu jeszcze kilka innych rzeczy. Najwyraźniej spraw, aby ta gra była poprawna i poszukaj wszystkich tych zgrabnych szczegółów.

World of Tanks Blitz – wojna 3D, za darmo, za darmo. To pierwsza świąteczna aktualizacja w tym roku. Czy World of Tanks Blitz naprawdę potrafi latać z tak wielkim impetem? Myślę, że powinno być OK. Ta aktualizacja zawiera nową fabrykę z sześcioma zaawansowanymi włoskimi czołgami, specjalne wydarzenie w Czarny piątek z nowym czołgiem Carro 45t X poziomu, wyzwanie klanowe z Waffentrager Camelot na linii oraz Blitz Ultimate Cup. Odbywają się tutaj również dwa wydarzenia: Ryczący Lew i impreza Bożonarodzeniowa Dawno, dawno temu. Widzieć? Wiem, że nie jestem co najmniej 86% prezentem świątecznym. Fuj. Przypuszczam, że muszę wkrótce postawić moje drzewo.

Wybuch kreskówki, za darmo. Jeśli chcesz zagrać w naszą regularną darmową grę, to również trwa tydzień. Dawno nie patrzyłem na rzeczywistą pracę, ale teraz jestem gotowy na szybkie dogadywanie się, cieszę się, że tu przyjechałem. Ponieważ ten nowy odcinek nazywa się Golden Goal, wydaje się, że często jest związany z Mistrzostwami Świata. Oprócz większości z nich możesz zagrać w pięćdziesiąt nowych poziomów.

To pierwsza rzecz od dwóch tygodni. Duża aktualizacja prawdopodobnie dostanie własne wiadomości w tym tygodniu, a ja wrócę w poniedziałek na jeden dzień, aby pisać razem i wypełniać puste miejsca. Miłego tygodnia!Źródło : https://game-news24.com/2022/11/14/best-iphone-game-updates-lego-mechanism-monstercraft-solitaire-stories-and-more/