Najlepsza karta graficzna dla World of Tanks


Jeżdżenie w kółko i wysadzanie w powietrze wymaga trochę mocy graficznej

Zaktualizowano: 9 stycznia 2023 10:15


World of Tanks to wojenna gra MMO, która koncentruje się na czołgach, metalowych molochach pola bitwy, jak sama nazwa wskazuje. World of Tanks, który umieszcza graczy w burzliwej połowie XX wieku, obiecuje zaciekłą walkę czołgów gracz kontra gracz na losowo tworzonych polach bitew.

Komponenty, z których składa się Twój komputer, obejmują procesor, kartę graficzną i pamięć RAM, ponieważ często wpływają one na wydajność i określają, czy poradzi sobie z działaniem World of Tanks.

Ponieważ większość e-sportów nie korzysta z wyższych rozdzielczości i osiągałaby lepsze wyniki, dążąc do większej liczby klatek na sekundę na monitorze o niższej rozdzielczości. Niewiele konkurencyjnych gier jest szczególnie dobrze przystosowanych do ultrawysokiej rozdzielczości 4K.

Jednak 4K to bardzo prawdopodobna alternatywa zapewniająca przyjemne wrażenia w grze World of Tanks, niezależnie od tego, czy grasz okazjonalnie, czy rywalizujesz.

Najlepsza karta graficzna do World of Tanks

Omówmy komponenty potrzebne do osiągnięcia 60 klatek na sekundę na panelu 4K 60Hz/75Hz. Każdy niedrogi obecny procesor i RTX 3060 Ti załatwi sprawę, ale jeśli nie zależy ci na kosztach i chcesz mieć najlepszą kartę graficzną do World of Tanks w rozdzielczości 4K, to RTX 3070 będzie najlepszą opcją (chociaż jest całkowicie zbędny; 3060 lub 3060 Ti to ogólnie znacznie lepsza wartość dla tego konkretnego tytułu).

EVGA NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8 GB FTW3 ULTRA GAMING

RTX 3060TI EVGA FTW3 Ultra Gaming

Cons

Dla niektórych projekt może być trochę prosty

EVGA GeForce RTX 3070 FTW3 Ultra Gaming

Gra EVGA RTX 3070 Ultra

Cons

Dla niektórych projekt może być trochę prosty

Możesz uzyskać 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 720p przy minimalnych wymaganiach systemowych i podstawowych ustawieniach. Wiele mówi to o tym, jak małe są wymagania systemowe do działania gry i że potrzebuje tylko dwurdzeniowego procesora. Przy ustawieniach w trybie wysokim sugerowane jest stałe 60 klatek na sekundę, które umożliwia zwiększenie rozdzielczości do 1080p.

Według twórcy gry, firmy Wargaming, konfiguracja Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 5 1500X, 8 GB pamięci RAM i NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 570 jest zalecana, aby zapewnić doskonałą wydajność w grze World of Tanks przy najwyższych ustawieniach.


WePC obsługuje czytniki. Kiedy kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ucz się więcej
Źródło : https://www.wepc.com/gpu/guide/best-gpu-for-the-world-of-tanks/