N-Innocence Codes (marzec 2023) – Czy jakieś istnieją?


W N-Innocence wypełniasz misje fabularne i pokonujesz wrogów, aby zdobywać klejnoty, monety i inne materiały używane do rysowania nowych wojowników, ulepszania i awansowania postaci oraz kupowania przydatnego sprzętu i przedmiotów, aby uczynić je potężniejszymi w bitwie.

Możesz także natychmiast zdobyć niektóre nagrody, używając kodów w grze. Deweloperzy zazwyczaj rozdają graczom kody umożliwiające wykorzystanie bezpłatnych przedmiotów, które mogą im pomóc w uzyskaniu przewagi w korzystaniu z gry. Możesz zdobyć inne darmowe nagrody za inne gry tego typu, takie jak kody World of Tanks lub kody Genshin Impact – kody 3,5!

Lista wszystkich kodów N-niewinności

Kody N-niewinności (działające)

Oto spojrzenie na wszystkie działające kody N-Innocence.

  • Obecnie nie ma aktywnych kodów dla N-Innocence. Jednak niektóre mogą zostać dodane w najbliższej przyszłości. Będziemy odpowiednio aktualizować tę stronę, więc sprawdzaj aktualizacje.

Kody N-niewinności (wygasły)

Te kody N-Innocence już nie działają.

  • Obecnie nie ma wygasłych kodów N-Innocence.

Powiązany: Bogini Zwycięstwa Kody Nikke

Jak zrealizować kody w N-Innocence

Realizacja kodów do N-Innocence powinna być szybkim i łatwym procesem.

Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides

Zwykle realizujesz kody w menu Opcje lub Ustawienia gry. Obecnie nie ma dostępnego menu umożliwiającego realizację kodów w N-Innocence, ale zaktualizujemy tę stronę, podając odpowiednie kroki, gdy tylko się pojawią.

Jak zdobyć więcej kodów N-Innocence?

Programiści zwykle dodają kody podczas aktualizacji, wydarzenia lub po osiągnięciu celów, takich jak osiągnięcie określonej liczby polubień. Niektórzy programiści umieszczają je bezpośrednio w opisie gry lub obrazie, aby powiadomić graczy, kiedy będą dostępne. Jednak inni programiści mogą wymagać obserwowania ich na swoich stronach w mediach społecznościowych, takich jak Twitter lub Discord, aby być na bieżąco. Możesz śledzić to doświadczenie na ich Twitterze, @N-INNOCENCE_PL. Dla Twojej wygody możesz również dodać tę stronę do zakładek i sprawdzać za każdym razem, kiedy dodawane są nowe kody.

Dlaczego moje kody N-Innocence nie działają?

Kody mogą nie działać poprawnie z różnych powodów. Najczęstszym powodem jest to, że kody mogły już wygasnąć. Ponieważ kody są regularnie wprowadzane i usuwane z gry, mogą wygasnąć bez powiadomienia. Staramy się aktualizować nasze listy, ale jeśli zauważysz zmianę przed nami, możesz zostawić komentarz poniżej, a my postaramy się to naprawić tak szybko, jak to możliwe.

Ważne jest również, aby dokładnie sprawdzać pisownię podczas wprowadzania kodów. Prawie zawsze rozróżniana jest wielkość liter, co oznacza, że ​​najmniejsza literówka może sprawić, że będą wyglądać na nieprawidłowe. Upewnij się, że wprowadzasz je dokładnie tak, jak pokazano na powyższej liście, lub jeśli gra na to pozwala, skopiuj i wklej, aby uniknąć problemów.

Inne sposoby na zdobycie darmowych nagród w N-Innocence

Możesz otrzymać darmowe nagrody w N-Innocence, odbierając dzienną nagrodę przy pierwszym logowaniu na dany dzień. Prezenty te stają się coraz bardziej wartościowe, im więcej dni z rzędu je odbierasz, nagradzając cię za bardziej wytrwałą rozgrywkę. Możesz także odebrać darmowe przedmioty, wypełniając misje w menu Misje w lewym dolnym rogu ekranu głównego. Czasami odbywają się wydarzenia, które będą miały specjalne zadania i przedmioty do odebrania.

Co to jest N-niewinność?

N-Innocence to połączenie RPG akcji, w którym rysujesz różnych wojowników z ich własnymi unikalnymi zdolnościami i wykorzystujesz ich w zadaniach i bitwach z wrogami i bossami. Możesz zdobywać klejnoty i materiały za ukończenie bitew i używać ich do rysowania większej liczby postaci i ulepszania swoich postaci, aby awansować i zdobywać nowe umiejętności. Swoimi postaciami możesz przesuwać palcem, aby robić uniki i stukać, aby trafiać wrogów, a także wykonywać potężne umiejętności. W miarę postępów wrogowie będą stawać się silniejsi i będą wymagać od ciebie odpowiedniego dopasowania i ulepszeń, aby zwyciężyć.

Jeśli szukasz kodów do innych gier, mamy ich mnóstwo w naszym poście Ogólne kody do gier! W międzyczasie zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami, aby być na bieżąco ze wszystkimi kwestiami związanymi z rozrywką.

Źródło : https://progameguides.com/n-innocence/n-innocence-codes/