Muzeum Czołgów w Ontario – Otwarcie sezonu!

Region Preferowana

Jak to działa?

Ontario Regiment Museum

W sezonie wydarzeń muzeum czołgów Ontario Regiment rozpoczyna się w sobotę od wydarzenia Evolution, będącego retrospekcją zmian w żołnierzach i ich pojazdach bojowych na przestrzeni wieków.

Odwiedzający mogą poznać historię i ewolucję wojny od rycerzy w świecącej zbroi do czołgów głównego frontu XX i XXI wieku.

Prześwietlenia historyczne, prezentacje żywej historii, strzelanie z muszkietów, demonstracje strzelania z armat, targ militariów prezentowany przez Ontario Military Vehicle Association oraz finałowy pokaz na żywo Tank Show na arenie World of Tanks uświetnią dzień.

Data odbywania się wydarzenia została wcześniej zarezerwowana na weekend Aquino, największe wydarzenie w kalendarzu muzeum, podczas którego odbywa się rekonstrukcja upamiętniająca bitwę 1944 r. pod Aquino, w której Ontario Regiment odegrał decydującą rolę w zdobyciu linii Hitlera, niemieckiej linii obronnej we Włoszech, która zablokowała marsz na Rzym.

„Kiedy przenieśliśmy Aquino,” ogłosiło muzeum w oświadczeniu prasowym, „musieliśmy zaplanować coś niemal tak niesamowitego.”

Zakup biletów i szczegóły na www.tankmuseum.ca

Na Normandii, które odbędzie się z okazji 80. rocznicy D-Day, 8 czerwca, z kolei Aquino, dwudniowe wydarzenie, odbędzie się teraz 26-27 lipca.

Źródło : www.insauga.com