MOP Up: World of Tanks rozszerza swój garaż, aby umożliwić dostęp do turniejów


Gracze World of Tanks wkrótce zobaczą nową amunicję fabularną, ponieważ Wargaming rozszerza swoją funkcjonalność w garażu czołgów.

Zakładka turniejów wkracza do twojego garażu! Wyszukiwanie turniejów i wyzwań jest teraz wygodniejsze! Znajdź swoje ulubione turnieje i/lub wyzwania i zdobądź nagrody.

A to dopiero początek reszty nowości. Czytaj dalej, aby zapoznać się z fascynującymi wiadomościami i filmami z innych małych gier MMO z ostatniego tygodnia w tym wydaniu The MOP Up. Jeśli nie widzisz wiadomości, którą powinniśmy omówić, daj nam wskazówkę.

Jeśli nie dowiedzieć się, że czteroosobowa kooperacja online nie będzie wymagać od nich pozostawania w bliskiej odległości, ale raczej, że wszyscy gracze mogą niezależnie wędrować po dużej mapie.

MU Online ogłosiło nowy projekt z [the] Odnowienie klasy elfów, elitarna strefa podziemia Kanturu, 4. Strażnik Lśniący Ogon i wiele nowych wydarzeń w grze.

Najnowsze poprawki błędów Wurm Online zawierały również bardziej szczegółowe informacje o tym, jak głodne są niektóre stworzenia w grze.

Paladins rozpoczęło swój szósty sezon od powrotu trybu Ładunku i nowego bohatera linii frontu, Nyx.

Realm of the Mad God rozpoznaje Mardi Gras i przybycie Onmyoji Ninja oraz Kapłana Doktora Zarazy.

Wolcen ogłosił, że pojawi się w Epic Game Store i będzie dostępny w trybie cross-play z wersją Steam. Ostatni rozdział tej historii ukaże się jeszcze w tym roku.

W Star Trek Online pojawiło się mnóstwo drobnych poprawek błędów. Czy jest tu ktoś, kogo rozpoznajesz?

Netmarble ogłosiło powrót Iggy’ego i Scorcha do ich PC Action MOBA. W ramach nowej aktualizacji gry gracze mogą również zdobyć nowe skórki, korzystać z nowego systemu honoru, zdobywać doświadczenie w poprawianiu wydajności gry i nie tylko.

Ucieczka z areny kuli ognia w Tara rozpoczęła globalne testy. Zostanie uruchomiony na urządzeniach mobilnych jeszcze w tym roku.

Doświadczenie nowego gracza i handel towarami są na liście Prosperous Universes.

Liczba graczy Apex Legends wciąż rośnie, a ostatni szczyt to 624 473 użytkowników, którzy dołączają do gry.

Wstępna rejestracja Nexons vp.ma rozpoczęła się w Korei.

27 lutego nastąpi przeniesienie aktualizacji z jedenastej godziny do Battlefield 2042 z nową mapą, bronią i przepustką bojową.

Kto może zostać królem Manticore w SMITE? Martichoras najwyraźniej tak wygląda.

Brzegi Aurory zostały otwarte 23 lutego w Way of the Hunter: Najnowszy dodatek do serii Alaskan, w Święto myśliwego.

Branża MMO co roku zauważa, że ​​żadna strona nie jest w stanie objąć wszystkiego. Dlatego co tydzień organizujemy wszystkie dodatki do The MOP Up, naszej cotygodniowej kompilacji informacji o grach MMO, o których nie chcemy zapomnieć w przeszłości. Daj nam nasze wskazówki.Źródło : https://game-news24.com/2023/02/26/the-mop-up-world-of-tanks-expands-its-garage-so-that-tournament-access-can-be-made/