Modern Armor wprowadza nowy sezon brytyjskiej inwazji i wydarzenia świąteczne – komputery kapsułowe


8 grudnia 2021 — Przygotuj się na hołd dla Wspólnoty Narodów w najnowszym sezonie World of Tanks Modern Armor: BRITISH INVASION! Ten sezon jest pełen nowych nagród, nowych wyzwań, nowych brytyjskich dowódców i nowych czołgów na cześć najwspanialszego Jej Królewskiej Mości. Najwspanialsze brytyjskie czołgi w historii zaczęły pojawiać się w trybie Zimnej Wojny, a od dzisiaj gracze konsolowi mogą ruszyć do akcji!

Przepustka sezonowa

Gdy gracze zaczną podbijać 100 poziomów nowej zawartości, będą mogli skorzystać z obfitości darmowych nagród przyznawanych po drodze. Do zdobycia są darmowe czołgi, takie jak prototyp A43 Black Prince o dużej penetracji i mobilny T95E3, wraz ze standardowym dowódcą George’a Hughesa i skórką A43 Black Prince. Dodatkowe darmowe nagrody obejmują karty klucza, złoto, srebro, materiały eksploatacyjne i operacje wzmocnienia!

Posiadacze przepustki sezonowej mogą spodziewać się jeszcze większej liczby nagród odblokowywanych na każdym poziomie i zdobędą wyjątkowe czołgi, takie jak superszybki Super Hellcat i potężny FV4211. A dla tych, którzy chcą przenieść rozgrywkę na najwyższy poziom, Ultimate Season Pass jest dostępny ze świąteczną zniżką i natychmiast odblokuje mocny i szybki czołg RDF/LT oraz dowódcę premium Jona „Frosty” May. Gracze otrzymają również 25 poziom pominięcia i będą cieszyć się wszystkim, co zawiera standardowa przepustka sezonowa, dzięki czemu jest to wyjątkowo miły prezent zimowy. Pełną listę nagród można znaleźć tutaj.

Nowe mapy, kontrakty najemników i nie tylko

Wraz z nowym sezonem pojawiają się również ważne aktualizacje! Pojawiły się cztery całkowicie zremasterowane mapy, z Erlenberg i Lakeville wyłącznie w trybie II wojny światowej, a Thiepval Ridge i Raseinia dostępne zarówno dla II wojny światowej, jak i zimnej wojny. Poczuj widoki i odgłosy strzelających z daleka dział i myśliwców przelatujących nad głową na tych ekscytujących terenach. Kontrakty również powracają w tym sezonie, jako prośba o faworyta graczy. Oznacza to powrót słynnych czołgów najemników, począwszy od niezwykle popularnego czołgu średniego X poziomu, Chisel! Oprócz wszystkich tych aktualizacji gracze znajdą również nowy garaż i interfejs użytkownika.

Wydarzenia świąteczne, pakiet bezpłatnych prezentów

Na tym emocje się nie kończą. Tryb czołgu zabawkowego powraca wraz z wydarzeniem losowym „Wypychacz zapasu”, w którym gracze mogą zdobyć kilka różnych rodzajów nagród, od doładowań po ogromne ilości PD i srebra. Rozpoczyna się także 12 Days of Tanksmas, oferując codzienne nagrody, takie jak srebro, kupony, zestawy i karty-klucze. Wprowadzeni zostaną również nowi dowódcy świąteczni, tacy jak Krampus i Taktyczny Mikołaj, a wyzwanie „Święty Mikołaj potrzebuje nowych torów” da graczom szansę na zdobycie dopalaczy, skórki Sleigh T28 Concept oraz samego czołgu T28 Concept. Gracze mogą również odebrać darmowy pakiet DLC prezentów świątecznych, aby rozpakować czołg BT-5, kartę klucza Tanksmas i trzy dni czasu premium. Aby zakończyć świąteczną atmosferę, rozpocznie się ogromna wyprzedaż Tanksmas Blowout, podczas której gracze będą mogli skorzystać z ogromnych zniżek na czołgi premium, kamuflaże, kosmetyki, czas premium i nie tylko!

„Pomiędzy premierą brytyjskiej Inwazji, corocznymi wydarzeniami świątecznymi i bardzo oczekiwanym powrotem kontraktów najemników, z radością oferujemy szereg nowych treści, które pomogą naszym graczom przenieść się w nowy rok. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie jeszcze bardziej ekscytujących aktualizacji i funkcji w 2022 roku”. powiedział TJ Wagner, dyrektor kreatywny World of Tanks: Modern Armor

Nowy sezon British Invasion jest już dostępny do rozgrywki międzyplatformowej na PlayStation®4 i 5 oraz na Xbox One, Xbox Series S i X i potrwa do 8 lutego. Aby uzyskać więcej informacji na temat zawartości, nagród i przepustek sezonowych, odwiedź stronę https://console.worldoftanks.com/en/

###

O World of Tanks Modern Armor

World of Tanks Modern Armor to oparta na drużynie gra akcji dla wielu graczy online poświęcona walce pancernej. Gracze zanurzają się w zaciętej walce czołgów 15 na 15 z przeciwnikami z całego świata i przejmują dowództwo nad preferowanym pojazdem spośród ponad 800 czołgów z 11 różnych krajów.

W World of Tanks Modern Armor gra ponad 21 milionów graczy na całym świecie i jest on dostępny na PlayStation®4 i 5, PlayStation®4 Pro oraz na Xbox One, Xbox One X, Xbox Series S i X. World of Tanks Modern Armor może do pobrania za darmo przez wszystkich posiadaczy kont PlayStation Network i Xbox Live, z oszałamiającą rozdzielczością 4K i obsługą HDR na PlayStation®4 Pro, PlayStation 5, Xbox One X, Xbox Series S i Xbox Series X.

Oficjalna strona internetowa:

http://console.worldoftanks.com

O Wargaming

Wargaming to wielokrotnie nagradzany deweloper i wydawca gier online z siedzibą w Nikozji na Cyprze. Działający od 1998 roku Wargaming stał się jednym z liderów branży gier z 5300 pracownikami i biurami rozsianymi po całym świecie. Ponad 200 milionów graczy korzysta z tytułów Wargaming na wszystkich głównych platformach gier. Do ich flagowych produktów należą niezwykle popularny darmowy przebój World of Tanks oraz strategiczna morska gra akcji World of Warships.

Oficjalna strona internetowa: wargaming.comSource : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=D5C689D1E1B14D85B3DDC4114EB7EBC7&url=https%3A%2F%2Fwww.capsulecomputers.com.au%2F2021%2F12%2Fworld-of-tanks-modern-armor-launches-new-british-invasion-season-holiday-events%2F&c=16005595563685141192&mkt=fr-fr