Metal Fest zakończony współpracą z Iron Maiden w World of Tanks

Iron Maiden i Wargaming łączą siły w grze World of Tanks Modern Armor

Jeśli jesteś fanem symulatorów militarnych i muzyki metalowej, powinieneś zwrócić uwagę na tę wiadomość. Iron Maiden i Wargaming współpracują, aby rozgrzać atmosferę w grze World of Tanks Modern Armor. Jest to część trwającego „Metal Festu”, w którym ikoniczny mascot Eddie dołącza do gry jako cyfrowy dowódca, kilka tygodni po Megadeth i Vicu Rattleheadzie.

Trzyaktowy event muzyczny i maszyny Iron Maiden w grze

Zakończając ten wyjątkowy event, w grze pojawią się czołgi z logo Iron Maiden. Wszystko to jest częścią „trzyaktowego eventu muzycznego”, w którym wystąpiła już Sabaton (Akt 1) i Megadeth (Akt 2). Iron Maiden jest considerowany jako „gwiazda wieczoru” Aktu 3.

Od teraz do 3 października gracze będą mieli okazję zdobyć specjalne nagrody z logo Iron Maiden, w tym czołg z płomieniowym miotaczem o nazwie Senjutsu oraz specjalny czołg oparty na albumie A Matter of Life and Death, który jest dostępny tylko podczas tego wydarzenia w grze.

Dodatkowo, fani mogą otrzymać Eddiego jako dowódcę-herosa 3D w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. Jakby tego było mało, będą również dostępne „14 różnych Eddiego 2D Standardowych Dowódców” opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Poza specjalnymi skórkami czołgów w stylu Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w swoim garażu czołgów, ale tylko jeśli posiadasz wspomniane czołgi.

World of Tanks Modern Armor – gra dostępna na konsole

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, czyli na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X. Jeśli jesteś fanem Iron Maiden i uwielbiasz militaria, to jest to gra, której nie możesz przegapić!

Źródło : www.bing.com