Metal Fest zakończony ostatnim występem zespołu Iron Maiden w World of Tanks

Iron Maiden i Wargaming, producent gry World of Tanks, łączą siły, aby wzbogacić grę o elementy metalowe. W ramach festiwalu muzycznego „Metal Fest”, ikoniczny maskotka Eddie zespołu dołącza do gry jako cyfrowy dowódca, kilka tygodni po przystąpieniu Vic Rattleheada z Megadeth.

Ikoniczna rockowa grupa staje na czele

Na zakończenie wydarzenia Iron Maiden będzie miało swoje logo na czołgach w grze. To część trójaktowego „wydarzenia muzycznego w grze”, które rozpoczęło się od udziału Sabaton w Akcie 1 i Megadeth w Akcie 2. Iron Maiden zostaje teraz „gwiazdą wieczoru” Aktu 3.

Wyjątkowe nagrody dla graczy

Od teraz do 3 października gracze mogą zdobywać specjalne nagrody z logo Iron Maiden, w tym czołg z wyrzutnią ognia stylizowany na album „Senjutsu” oraz specjalny czołg oparty na albumie „A Matter of Life and Death”, dostępny wyłącznie na potrzeby tego wydarzenia.

Dodatkowo fani będą mogli otrzymać wirtualną postać Eddiego jako dowódcy 3D w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. A jeśli to nie wszystko, będzie można zgromadzić „14 różnych dowódców w postaci Eddiego” opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Szereg dodatkowych atrakcji

Oprócz skórek do czołgów stylizowanych na Iron Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” podczas przebywania w swoim garażu czołgów, ale tylko jeśli posiadasz wyżej wymienione czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, co oznacza, że jest dostępna na PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com