Menedżer MrBeast ujawnia jedyną rzecz, która uratowała jego karierę w YouTube przed pewną śmiercią


Filmy stworzone przez MrBeast są obecnie jedną z najczęściej oglądanych treści na świecie. Ponieważ większość jego filmów osiąga średnio 50 milionów wyświetleń, wydaje się nie do powstrzymania. Ale kilka lat temu tak nie było.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

W 2018 roku, kiedy MrBeast próbował zdobyć subskrybentów, tworząc filmy takie jak „Powiedz Loganowi Paulowi 100 000 razy” nie pomyślałby, że jego kariera w YouTube może umrzeć jednym złym ruchem. Na szczęście tak się nie stało z powodu kilku gier mobilnych. Oto jak.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Menedżer MrBeasta ratuje jego umierającą karierę

W niedawnym wywiadzie przeprowadzonym przez Colina i Samira, menedżer MrBeasta, Reed, opowiada całą historię o tym, jak kula prawie zabiła karierę MrBeasta. Podczas wywiadu Reed powiedział, że jego największym hitem był teledysk pod tytułem „Czy 50000 magnesów może zatrzymać kulę” co według niego było chwilą „Banger”.

Ale ku zaskoczeniu wszystkich, większość agencji reklamowych była przeciwna pomysłowi i nie chciała sponsorować MrBeast. Reed wyjaśnił, dlaczego tak się stało. Powiedział, „Większość ludzi mówiła: „Wow! broń nie ma mowy”.

Następnie dodał, że chce wspierać MrBeast w tworzeniu swoich filmów, więc poprosił Jimmy’ego o zmianę podejścia. Powiedział, „Dużo o tym mówiłem na początku. Jakby musieliśmy powstrzymać sprawy związane z bronią, ale to było interesujące.

NURKUJ GŁĘBIEJ

18-letnia gwiazda Minecrafta dziko kpi ze swoich fanów i hojnego gestu MrBeasta za 20 000 $

3 dni temu

Opowiadając o tym, jak wyciągnął MrBeasta z bałaganu, Reed powiedział: „Nie udało mi się przekonać dużych agencji reklamowych, żeby nawet go dotknęły. Tak więc stało się jak World of Tanks i wszystkie te losowe gry mobilne, które na szczęście sponsorowały filmy. Z tego powodu musieliśmy na początku robić szalone rzeczy. ”

Jak World of Tanks i Honey uratowały MrBeast?

Podczas wywiadu Reed powiedział: „Gdyby nie te gry mobilne, nie wiem, czy mielibyśmy umowy z markami w ciągu pierwszych dwóch lat. To było takie trudne. To nie byłaby Honey, ale to wszystko. W rzeczywistości oznacza to, że MrBeast nie otrzymałby żadnych dużych sponsorów, gdyby mali inwestorzy nie pomogli mu w tworzeniu filmów, które chciał zrobić.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Po tym, MrBeast i Reed zostali partnerami biznesowymi, co dało Jimmy’emu swobodę tworzenia filmów tak, jak lubił, bez stresu związanego z pieniędzmi.

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: MrBeast wydaje prawie 10 000 $ na zakup najbardziej szalonych rzeczy od Amazon

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Tę współpracę można również nazwać najlepszym partnerstwem w YouTube, ponieważ dała nie tylko MrBeast szansę na zabłyśnięcie, ale także innym twórcom, aby tworzyć znacznie lepsze filmy.

Co o tym myślisz? Daj nam znać w komentarzach poniżej.Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-mrbeasts-manager-reveals-the-only-thing-that-saved-his-youtube-career-from-certain-death/