MegaFans buduje pierwszą mobilną społeczność e-sportową za pomocą


SAN DIEGO, 08.10.2021 (GLOBE NEWSWIRE) — MegaFani, firma zajmująca się grami mobilnymi z siedzibą w południowej Kalifornii, ogłosiła, że ​​buduje pierwszą na świecie mobilną społeczność e-sportową, w której gracze i kolekcjonerzy mogą zdobywać, wygrywać i zbierać nagrody w świecie rzeczywistym, takie jak kryptowaluty, NFT (niewymienne tokeny), prezenty i gotówka. Firma MegaFans niedawno dołączyła do programu Lanchpool Labs Incubator, aby pomóc w osiągnięciu celów rozwoju w zakresie budowania społeczności.

Jeff Donnelley, założyciel i dyrektor generalny MegaFans, powiedział: „Gry mobilne i eSport mają swoje własne społeczności, jednak nikt nie połączył tych dwóch rynków wschodzących. Wierzymy, że entuzjaści i kolekcjonerzy gier blockchain są idealnym segmentem rynku, aby to się stało i tak się stanie. naturalnie integrują się ze środowiskiem metaverse, w którym ludzie mogą dzielić się, handlować, zbierać i ogólnie prowadzić wirtualną działalność każdego dnia.”

Roxana Nasoi, MD w Launchpool Labs dodała ”Jeff i jego zespół w Megafans budują przyszłość mobilnych gier e-sportowych, nie tylko poprzez umożliwienie graczom dostępu niezależnie od doświadczenia, ale także poprzez integrację NFT, Play-to-Earn i kryptowalut z ich gospodarkami w grach, obniżając bariery wejścia na poziomie globalnym. Cieszymy się, że możemy je inkubować i wspierać podczas ich podróży.

Donnelley od 22 lat buduje i rozwija firmy zajmujące się grami w San Diego. Stworzył dwie firmy reklamowe i medialne w branży i współpracował z takimi markami jak Draft Kings, Ubisoft, Jam City i World of Tanks. Jeff wyjaśnił dalej: „To jest przyszły krajobraz gier i będzie ogromny!”

MegaFani (Mobile eSports Gaming Fanatics) buduje pierwszą na świecie globalną, mobilną społeczność eSports, w której 2,8 miliarda aktywnych użytkowników dziennie może grać, aby zarobić i zbierać nagrody w świecie rzeczywistym, takie jak kryptowaluty, NFT (niewymienne tokeny), przedmioty kolekcjonerskie i gotówka. MegaFans oferuje rozwiązania „pod klucz” dla twórców gier mobilnych, które zwiększają monetyzację i retencję, wzbogacając wrażenia graczy. Mantra MegaFans to „eSport dla wszystkich!” która koncentruje się na niedostatecznie obsługiwanych rynkach na całym świecie. Linki do mediów społecznościowych MegaFans i kanałów firmowych można znaleźć pod adresem https://linktr.ee/megafans

#

Kontakt:

Alexis Vera
MegaFans, Inc.
Telefon: +1 (760) 889-3187
E-mail: PR@Megafans.com

Powiązane obrazy

Obraz 1: MegaFans Candy Boo Game

Postacie Candy Boo Graj, aby wygrać nagrody!

Ta treść została wydana za pośrednictwem usługi dystrybucji komunikatów prasowych w Newswire.com.Source : https://www.globenewswire.com/news-release/2021/10/08/2311422/0/en/MegaFans-Builds-First-Mobile-eSports-Community-Using-Blockchain-Technology.html