Listopadowe „darmowe” gry z Amazon Prime Gaming są już dostępne


Można teraz odebrać najnowszą partię „bezpłatnych” tytułów na komputery PC, dostępnych dla członków Amazon Prime Gaming.

Listopadowa linia Prime Gaming składa się z siedmiu darmowych tytułów, w tym Fallout New Vegas: Ultimate Edition, WRC 9: FIA World Rally Championship oraz Indiana Jones i ostatnia krucjata.

Dostępne są również: Ostatni dzień czerwca, Etherborn, Whispering Willows i Facility 47.

Listopad 2022 Zajawka | Najlepsze gry

Prime Gaming, który jest objęty subskrypcją Amazon Prime, co miesiąc oferuje członkom nowe tytuły na komputery PC oraz ekskluzywną zawartość w grze.

Październikowy skład darmowych gier to Fallout 76, Śródziemie: Cień wojny, Total War: Warhammer II, Glass Masquerade, Loom, Hero’s Hour i Horace.

Amazon Prime Gaming oferuje również w listopadzie darmowe spadki zawartości w grach dla takich tytułów, jak Grand Theft Auto Online, Destiny 2, Minecraft Dungeons i World of Tanks.

Listopadowe „darmowe” gry z Amazon Prime Gaming są już dostępne

Według Amazona, w 2021 roku Prime Gaming zaoferowało członkom ponad 100 darmowych gier i ponad 675 ofert zawartości w grze.

Josh Dodson, szef rozwoju biznesu i operacji w Prime Gaming, powiedział VentureBeat, że ta zawartość ma wartość ponad 21 600 USD na członka Prime

W zeszłym roku Amazon powiedział, że członkowie Prime zdobyli ponad 80 milionów darmowych gier i ponad 420 milionów ofert.Źródło : https://www.videogameschronicle.com/news/novembers-free-games-with-amazon-prime-gaming-are-now-available-to-claim/