Sea Legends. Cruisery – album historyczny z 3D rekonstrukcjami | Studio Lesta Games

Studio Lesta Games wypuszcza własną serię książek

Studio Lesta Games odniosło sukces w tworzeniu gier online o tematyce wojskowej oraz stworzyło wyjątkowe doświadczenie, projektując trójwymiarowe rekonstrukcje pojazdów wojskowych na podstawie planów i dokumentów. W maju 2023 roku firma wydała pierwszą książkę z serii opartej na grach World of Ships i World of Tanks.

Klasyczny artbook już w sprzedaży

Klasyczne artbooki zwykle przyciągają uwagę studiów gier, ale czytelnicy czekają na albumy historyczne z wykorzystaniem danych archiwalnych oraz kolorowych ilustracji z tamtych czasów. Pierwszą książką z serii jest album Sea Legends. Cruisery już w sprzedaży. Publikacja ta jest zbiorem materiałów ilustracyjnych i rysunków oraz rekonstrukcji 3D krążowników. Wystawa obejmuje okres od rewolucji przemysłowej do współczesności. W historii marynarki wojennej czytelnik widzi, jak różnorodna liczba czynników (ekonomicznych i naukowych) decydowała o roli i miejscu krążowników na stronie po stronie.

Przydatne bronie i nowe wydania książek

W tej książce, jak również w kolejnych z serii, czytelnicy znajdą przydatne bronie, takie jak amunicja, gry w statki i czołgi. Firma przygotowuje kolejne wydania książek, a pancerniki są już dostępne. Teraz spodziewany jest nowy projekt, obejmujący wszystkie klasy okrętów, a także ujawniono motyw czołgu.

Źródło: Game News 24.