Książka MOP Up: New World and the New World oraz MOP Up: New World wydały nowe ścieżki dźwiękowe


Niewiele jest osób, które chciałyby odkryć te dwa nowe albumy! Ścieżka dźwiękowa nowego świata potrwała trochę, ale Amazon ponownie wydał ją z popularnymi utworami Summer Medleyfaire. A Might and Delight ogłosił, że wyda na Steamie 20-utworowy album w Book of Travels za dziewięć dolarów.

A to dopiero początek kolejnych nowości! Dowiedz się, jakie inne małe wiadomości i filmy będą wyglądały w edycji MMO. Jeśli nie widzisz jednej wiadomości, którą omówimy, podaj wskazówkę dotyczącą tego posta.

W zeszłym tygodniu pojawiła się aktualizacja bonusowa SMITEs, w której pojawiły się zmiany dla Manticores Spike, Lancelot, Cupid, Nemesis, Eset i Ah Muzen Cab.

Ogień z ogniem ma miejsce 13 września w Fortnite, gdy ogień rozgrzewa się wraz z powiązaną bronią. Nadchodzi wielki mężczyzna.

PUBG: Pola bitwy otworzyły drzwi ciężarówki z jedzeniem w aktualizacji 19.2: Jeśli ciężarówka z jedzeniem podjedzie przed tobą, nie oczekuj żadnych smacznych towarów lub wrogowie chcą czegoś, co zasypie nieoczekiwane kule.

Przepustka bitewna World of Tanks Sezon IX wkroczył do miasta jako ostatni punkt nagrody roku.

Wolcen udostępnił plany na przyszłość dotyczące ulepszeń interfejsu użytkownika i obsługi kontrolera, infrastruktury zaplecza i równoważenia pracy.

Prosperous Universe wyjaśnił swoje ceny, mówiąc, że zespół zredagował opis Steam, aby użytkownicy Steam mogli wyraźniej przeczytać o modelu cenowym przed podjęciem decyzji o graniu lub nie; miejmy nadzieję, że stanie się to mniej zaskakujące, gdy zobaczą, że niektóre funkcje wymagają licencji PRO.

Destiny 2 odwiedzi w tym tygodniu Kosmodrom na piracką ekspedycję.

Terraria może otrzymać oficjalny zestaw LEGO, ale prototyp przechodzi przez proces LEGO Ideas.

Valorant poprawił kilka społecznych definicji gry, w tym korektę ryzyka zgłaszania siebie (ty niegrzeczny graczu), aby się poprawić.

Conan Exiles naprawiło pewne awarie i zaklęcia dla wersji na Xbox i PlayStation.

Rynek gier MMO nieustannie zmienia się co roku, aby żadna strona nie była w stanie ogarnąć wszystkiego. Tak więc zbieramy wszystkie dodatki przez cały tydzień w The MOP Up, naszej cotygodniowej kompilacji kilku razy, których nie chcemy zgubić w czasie. Prześlij nam swoje historie telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii.Źródło : https://game-news24.com/2022/09/11/the-book-mop-up-new-world-and-the-new-world-and-the-mop-up-new-world-put-out-fresh-soundtracks/