Krążowniki Wspólnoty debiutują w Świecie Okrętów Wojennych

Nowa flota statków wspólnoty wkracza do wczesnego dostępu, razem z nowym mechanizmem gry na Prima Aprilis w marcowej aktualizacji World of Warships

Okręty Królowej Elżbiety zdobywają morza

Nowa linia dziesięciu krążowników reprezentujących narody brytyjskie, w tym australijski krążownik Cerberus i nowozelandzki statek Auckland, wchodzi do wczesnego dostępu. Znalezione w Drzewie Technologicznym, te statki są znane ze swojego dobrego uszkodzenia na minutę, zrównoważonego z wolną prędkością obrotu wieży. Zarówno lekkie, jak i ciężkie krążowniki w tej linii, działa na tym okręcie zaczynają się od 152 mm, a od VIII poziomu wzwyż wzrastają do 203 mm, z dodatkową siłą ognia w postaci torped od III poziomu.

Razem z dodaniem tych krążowników pojawia się nowe Wydarzenie drużynowe Commonwealth Team Event Pass. Z dwiema liniami postępu na 20 poziomach do eksploracji, gracze mogą odblokować mnóstwo nagród. Wśród nich znajdują się historyczni dowódcy Harold Farncomb i Leonard Murray, kamuflaże, Kontenery i żetony do wymiany w Zbrojowni. To Wydarzenie zastępuje codzienne misje tygodniowymi misjami, co usprawnia postęp w porównaniu z poprzednimi sezonami.

Piñata Hunt obfituje w nagrody

To nie żart, wydarzenie Piñata Hunt nadchodzi do gry na Prima Aprilis! Rywalizując w dwóch drużynach po siedem, statki na poziomach VIII-IX staną do pojedynku na zmodyfikowanej i unikalnie udekorowanej wersji mapy Hotspot w wyścigu, aby zatopić specjalny statek piñata. W ramach zabawy, każdy statek uczestniczący w tym wydarzeniu będzie ubrany w losowy wybór kamuflaży tematycznych wydarzenia, i eksploduje w zupełnie nowej animacji po zatopieniu. Jako nagrodę za swoje wysiłki w niszczeniu, gracze otrzymają specjalne żetony piñata, które można wymienić na tematyczne trwałe kamuflaże, naszywkę i flagę pamiątkową w Zbrojowni.

Źródło : www.miragenews.com