Koncertowy festiwal World of Tanks – zakończenie z udziałem Iron Maiden

Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby dostarczyć fanom militarnych symulatorów i metalu niezwykłą przyjemność w grze World of Tanks Modern Armor. To jest część ongoing charity Metal Fest, w którym Eddie, ikoniczna maskotka zespołu, dołącza jako cyfrowy dowódca gry, tygodnie po Megadeth z Vic Rattleheadem.

Eddie w roli głównej

Podczas zakończenia wydarzenia Iron Maiden umieści swoje logo na czołgach w grze. To wszystko w ramach „trzyaktowego wydarzenia muzycznego w grze”, w którym wystąpił Sabaton w Akcie 1 i Megadeth w Akcie 2. Teraz Iron Maiden jest „główną gwiazdą” Aktu 3.

Nagrody i ekskluzywności

Od teraz do 3 października gracze mogą pracować, aby zdobyć specjalne nagrody z logo Iron Maiden, w tym czołg z miotaczem ognia Senjutsu-themed TO-55 i specjalny czołg oparty na A Matter of Life and Death, który jest ekskluzywny dla tej gry podczas tego wydarzenia.

Dodatkowo, fani mogą zdobyć Eddiego jako dowódcę 3D Hero w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. Jakby tego było mało, będą „14 różnych Eddie 2D Standard Commanders do kolekcjonowania” opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Dodatkowe atrakcje

Poza skórkami czołgów w stylu Maiden, gracze mogą słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” podczas przeglądania garażu czołgu, ale tylko jeśli posiadasz wyżej wymienione czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, co oznacza, że jest dostępna na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com