Koncert zespołu Iron Maiden zakończy Metal Fest w World of Tanks

Jest to niesamowita wiadomość dla fanów militarnych symulatorów i muzyki metalowej! Iron Maiden i Wargaming połączyły siły, aby wzmocnić potęgę w grze World of Tanks Modern Armor. To tylko jedna z atrakcji „Metal Festu” organizowanego przez Wargaming, w którym wcześniej pojawił się Vic Rattlehead z Megadeth.

Iron Maiden jako gwiazda wieczoru

Jako zwieńczenie całego wydarzenia, logo Iron Maiden zostanie umieszczone na czołgach w grze. To wszystko część trzyaktowego wydarzenia muzycznego w grze, w którym w pierwszym akcie pojawił się Sabaton, a w drugim Megadeth. Teraz Iron Maiden zostaje „gwiazdą wieczoru” trzeciego aktu.

Szansa na specjalne nagrody

Od teraz do 3 października gracze będą mogli zdobyć specjalne nagrody związane z Iron Maiden, w tym czołg TO-55 z motywami Senjutsu oraz specjalny czołg oparty na albumie A Matter of Life and Death, dostępny wyłącznie w grze w ramach tego wydarzenia.

Niezwykły dowódca – Eddie

Dodatkowo, fani będą mogli mieć Eddie’ego jako dowódcę 3D Hero w grze, wraz z unikatowym podkładem dźwiękowym. Ale to jeszcze nie wszystko! Będzie także można zebrać „14 różnych Eddie 2D Standard Commanders”, związanych z okładkami albumów Iron Maiden.

Wzory czołgów i muzyka

Gracze, oprócz skórek czołgów w stylu Iron Maiden, będą mieli możliwość słuchania utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w swoim garażu czołgów, ale tylko jeśli posiadają wspomniane wcześniej czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa, dostępna wyłącznie na konsolach, takich jak PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com