Koncert zespołu Iron Maiden zakończy festiwal World of Tanks

Iron Maiden i Wargaming łączą siły i wprowadzają coś specjalnego dla fanów militarnych symulatorów i metalu. Ikoniczny maskotka zespołu Eddie dołącza do gry World of Tanks Modern Armor jako cyfrowy dowódca. To część trwającego „Metal Festu”, w którym wcześniej Vic Rattlehead zespołu Megadeth również zaciągnął się do oddziałów.

Potężny koncert Iron Maiden w świecie World of Tanks

Zamykając ten wyjątkowy event, Iron Maiden umieścili swoje logo na czołgach w grze. To część „trzyaktowego wydarzenia muzycznego” w grze, które rozpoczęło się występem Sabaton (akt 1) i kontynuowało występem Megadeth (akt 2). Teraz Iron Maiden zostaje okrzyknięty „gwiazdą wieczoru” dla aktu 3.

Nagrody i ekskluzywne przedmioty dla graczy

Od teraz do 3 października, gracze mogą pracować, aby zdobyć specjalne nagrody sygnowane przez Iron Maiden. W tym nagrodami są: czołg TO-55 z flamethrowerem w motywie Senjutsu oraz ekskluzywny czołg oparty na albumie A Matter of Life and Death – dostępny tylko w grze na czas tego wydarzenia.

Co więcej, fani będą mogli zdobyć Eddiego jako dowódcę 3D Hero w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. A jeśli to jeszcze nie wystarczy, będą dostępne „14 różnych Eddiów 2D Standardowych Dowódców” opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Klimat Iron Maiden w grze

Ponadto, gracze mogą słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w swoim garażu, ale tylko jeśli posiadają wspomniane wcześniej czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, czyli na PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series S & X. Przygotuj się na ekscytujący festiwal metalu i wojenną rozgrywkę!

Źródło : www.bing.com