Koncert-niespodzianka: głośne zakończenie Metal Festu World of Tanks z Iron Maiden

Iron Maiden i Wargaming łączą siły w World of Tanks Modern Armor!

Jeśli jesteś fanem symulatorów wojskowych i metalu, to powinieneś zwrócić uwagę na tę wspaniałą wiadomość. Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby dostarczyć Ci prawdziwą dawkę adrenaliny w grze World of Tanks Modern Armor. Ta collaboration wydarza się w ramach „Metal Fest”, za którym już kilka tygodni temu dołączył Vic Rattlehead z Megadeth.

Iron Maiden – gwiazda wieczoru!

Jako zwieńczenie tego wyjątkowego wydarzenia, Iron Maiden będzie miało swoje logo umieszczone na czołgach w grze. To tylko jedna z atrakcji „trójaktowego wydarzenia muzycznego”, które rozpoczęło się występem Sabaton w akcie pierwszym, a następnie przyszedł czas na Megadeth w akcie drugim. Iron Maiden jest teraz uważane za „gwiazdę wieczoru” w akcie trzecim.

Wygraj specjalne nagrody Iron Maiden!

Od teraz do 3 października gracze mogą zdobywać specjalne nagrody związane z Iron Maiden, w tym czołg typu TO-55 z motywem Senjutsu i unikalny czołg oparty na albumie „A Matter of Life and Death”, który jest ekskluzywny dla tej gry podczas tego wydarzenia.

Na dodatek fani będą mogli zdobyć Eddiego jako dowódcę 3D w grze, wraz z unikalnym dubbingiem. A jeśli to nie wystarczy, będzie można kolekcjonować aż „14 różnych standardowych dowódców Eddiego”, bazujących na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Przemierzaj pole bitwy z muzyką Iron Maiden!

Wraz z czołgami stylizowanymi na Iron Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów takich jak „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” w garażu swojego czołgu, oczywiście pod warunkiem, że posiadasz wspomniane czołgi.

World of Tanks Modern Armor to darmowa gra zespołowa, dostępna wyłącznie na konsolach, co oznacza, że jest dostępna na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com