Koncert Iron Maiden zakończy World of Tanks Metal Fest

Jeśli jesteś fanem wojskowych symulatorów i muzyki metalowej, koniecznie zwróć uwagę na tę wiadomość, ponieważ Iron Maiden i Wargaming łączą siły, aby przynieść Ci prawdziwą dawkę adrenaliny w grze World of Tanks Modern Armor. To część trwającego festiwalu „Metal Fest”, w ramach którego ikoniczny mascot zespołu Eddie dołącza do gry jako cyfrowy dowódca, kilka tygodni po tym jak Vic Rattlehead z Megadeth zaciągnął się do służby.

Logo Iron Maiden na czołgach

W ramach zakończenia wydarzenia, logo Iron Maiden zostanie wyklejone na czołgach w grze. To tylko część „trzyaktowego wydarzenia muzycznego w grze”, które rozpoczęło się występem Sabaton w akcie pierwszym i Megadeth w akcie drugim. Teraz Iron Maiden jest gwiazdą wieczoru w akcie trzecim.

Wyjątkowe nagrody i bohaterowie

Od teraz do 3 października gracze mogą pracować, aby odblokować specjalne nagrody z motywami Iron Maiden, w tym czołg z napalmem TO-55 w stylu Senjutsu oraz specjalny czołg oparty na albumie A Matter of Life and Death, który jest ekskluzywny dla tej wydarzenia w grze.

Dodatkowo, fani będą mogli zdobyć Eddie’ego jako dowódcę 3D Hero w grze, wraz z unikalnym voiceoverem. Jakby tego było mało, do zdobycia będzie również „14 różnych 2D Standardowych Drużynowych Eddie” opartych na okładkach wszystkich albumów Iron Maiden.

Dodatkowe atrakcje

Poza skórkami czołgów w stylu Maiden, gracze będą mogli słuchać utworów „Brighter Than a Thousand Suns” i „The Writing on the Wall” podczas pobytu w swoim warsztacie czołgów, ale tylko jeżeli posiadasz wspomniane czołgi.

World of Tanks Modern Armor to gra zespołowa dostępna wyłącznie na konsolach, co oznacza, że można zagrać na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S & X.

Źródło : www.bing.com