Kiedy legenda kulturystyki Arnold Schwarzenegger odwzajemnił swoją miłość do fanów poprzez grę wideo


Gry wideo odkrywają przed społecznością utopijny świat. Co więcej, zapewniają platformę, na której gracze mogą cieszyć się, a także uczyć się nowych umiejętności. Co zaskakujące, warte 450 milionów dolarów Arnold Schwarzenegger miał bliski związek z grami wideo. I jedna konkretna gra była powodem jego aktywności podczas kręcenia filmów.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Arnold Schwarzenegger to znana na całym świecie celebryta. Kulturysta, który stał się aktorem i politykiem, był dla ludzi ikoną osobowości. Zdobywszy siedem tytułów Mr. Olympia i pięć tytułów Mr. Universe, Arnie stał się motywacją dla wielu. I kiedyś ujawnił swoje zainteresowanie grami wideo. W jakiś sposób wydawało się, że pasowało to bardzo dobrze do jego miłości do czołgów.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Arnold Schwarzenegger i jego miłość do czołgów zostały powszechnie przyjęte w grze wideo

Siła robocza stojąca za rolą Terminatora została kiedyś przedstawiona w grze World of Tanks. I to również w przypadku Operacji Świątecznych 2022. Wiadomo, że legenda kulturystyki kupiła czołg M47 Patton w 1992 roku. A będąc otoczony kinową akcją, aktor kochał również maszyny.

Co więcej, w wydarzeniu Operacje świąteczne 2022 aktor miał cytaty z filmów i motywy, a także został dowódcą czołgu w grze dla graczy, którzy zrobili postępy, aby osiągnąć wystarczającą liczbę celów.

W rozmowie z organizacją GAMINGbible powiedział: „Moja gwiazda w Hollywood Walk of Fame i mój pomnik w Columbus w stanie Ohio to ogromne zaszczyty. Bycie częścią World of Tanks było sposobem na podziękowanie [my fans]. Na początku tego roku jeden z użytkowników Reddita stworzył petycję, aby wprowadzić mnie do gry i umieścił ją obok mojego zdjęcia w czołgu sprzed kilku lat”.

Ponadto powiedział: „Mój zespół go znalazł i zdałem sobie sprawę, że byłby to fajny pomysł, zwłaszcza z moim doświadczeniem w dziedzinie czołgów. Uwielbiam, gdy partnerstwo jest całkowicie organiczne i widziałem odpowiedzi i reakcje na ogłoszenie i mogę śmiało powiedzieć, że ludzie są podekscytowani widząc mnie w grze.

Dlatego był to czas, kiedy jego miłość do czołgów zaprowadziła go do udziału w prestiżowym wydarzeniu popularnej gry wideo. Ale historia się nie skończyła. Jak ujawnił grę wideo, która pomogła mu podczas godzin kręcenia filmu.

Legendarna osobowość zwróciła się w stronę strategicznej gry wideo, aby nie zasnąć

GAMINGbible poinformował również o tym, jak Arnie zachowywał czujność i aktywność podczas kręcenia filmów. Jak powiedział Arnold w wywiadzie, „Szachy na moim iPadzie to sposób, w jaki nie mogę zasnąć na planie filmowym, ponieważ skupianie się na strategii utrzymuje mnie bardziej czujnym niż espresso; a podczas pandemii był to fantastyczny sposób na utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi na całym świecie”.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

LONDYN, ANGLIA – 17 PAŹDZIERNIKA: Arnold Schwarzenegger bierze udział w sesji zdjęciowej „Terminator: Mroczny los” 17 października 2019 r. w Londynie w Anglii. (Zdjęcie: Tim P. Whitby/Getty Images)

Można więc powiedzieć, że legenda kulturystyki miała również niezwykłą obecność na polu gier wideo. A fani tej osobowości musieli być przykuci, widząc, jak ich ikona zyskuje uznanie w grach wideo. Co więcej, można by się zmotywować do przetestowania niektórych ruchów na szachownicy, gdyby nie były do ​​tej pory.

REKLAMA

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

W jakie gry wideo grasz, aby zachować aktywność? Zapraszam do powiedzenia nam w sekcji komentarzy.

OBEJRZYJ TĘ OPOWIEŚĆ: Kolekcja samochodów Sylvester Stallone kontra Arnold SchwarzeneggerŹródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-when-bodybuilding-legend-arnold-schwarzenegger-reciprocated-his-love-for-fans-through-a-video-game/