Kampania World of Tanks zainspirowana D-Day. Ograniczony czas!

Nowa kampania gry online „World of Tanks”

Tanki na tle inwazji na D-Day

Jak widzieliście zdjęcia inwazji podczas D-Day, to jeden pojazd rzadko pojawia się na nich: czołgi. Bardzo niewiele czołgów wylądowało na plażach w Normandii 6 czerwca 1944 roku, ale to nie dlatego, że podjęto decyzję o ich powstrzymaniu. W rzeczywistości dziesiątki czołgów planowały wylądować na plażach, ale spotkało je tragiczne skutki. Przykładowo, 29 amerykańskich czołgów amfibii „Donald Duck” próbowało wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich utonęło na wzburzonym morzu.

Teraz popularna gra wieloosobowa online „World of Tanks” ma nową kampanię, inspirowaną D-Day, która będzie trwać do 4 lipca i wprowadza graczy w alternatywną historię operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów, które zgubiły się podczas prawdziwej inwazji, ale takie wrażenie się robi, gdy wylądujesz na mocno spornym i zaminowanym plaży Omaha pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii. (Spoiler: Bunkry nadbrzeżne wyłączają twojego dowódcę tuż po wylądowaniu, zostajesz z kilkoma innymi czołgistami, unikasz ognia, omijasz zasieki minowe i próbujesz wyeliminować bunkry. Na szczęście Marynarka Wojenna przychodzi z pomocą, a twoja siła walczy sobie w górę klifów i dalej.)

World of Tanks

Natarcie i wsparcie lotnicze w grze

Bunkry nadbrzeżne i niemieckie czołgi atakują, gdy docierasz do wnętrza lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami zbyt agresywna, więc priorytetem jest osłona i maskowanie niż trzymanie się z innymi czołgistami. Brytyjskie Spitfire’y wskakują, aby pomóc czołgom wezwać ogień, co jest hołdem dla prawdziwej historii bitwy, gdzie sojusznicy rzeczywiście odkryli, jak pomagać sobie nawzajem w usuwaniu niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej takich momentów z udziałem różnych rodzajów sił zbrojnych w przyszłych rozdziałach. Te siły morskie i powietrzne korzystają z AI do kierowania swoimi ruchami i dobrze się sprawdzają w pierwszym rozdziale.

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, czeka na ciebie 3 pojazdy premium dla tych, którzy przejdą nowy dodatek: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, wszystkie obecne w historii. Dwa zaplanowane rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, będą kolejnymi częściami inspirowanymi operacją Overlord. Ta historia w grze jest dość luźna, zdecydowanie bardziej oparta na czołgach niż prawdziwe walki. To zapewnia bardzo ekscytujące gry i dynamiczne walki w „World of Tanks” oraz włączenie słabych punktów daje dobre wprowadzenie do tego, jak rzeczywiście działały bitwy pancernych w czasie II wojny światowej. Dlatego warto przejść przez ogólny samouczek gry i samouczek związany z operacją Overlord, aby zobaczyć, jak chronić słabe punkty i wykorzystywać słabe punkty innych.

World of Tanks

Samouczek jest wystarczająco zabawny i ekscytujący, pełen informacji, które nowi lub wracający gracze uznają za istotne. Obecni gracze „World of Tanks” prawdopodobnie mogą go pominąć. W większości przypadków odstępstwa od historii nie powinny martwić większości graczy. Jednak uważamy, że warto zauważyć, że załoga USS Frankford, która zapewnia ci wsparcie w tym pierwszym rozdziale, była o wiele odważniejsza i śmielsza w rzeczywistości niż w grze.

USS Frankford

USS Frankford i inne okręty marynarki wojennej zapewniają poważne wsparcie ogniowe z dala, ale wciąż musisz stoczyć walki wręcz z innymi czołgami, aby wygrać. Wargaming.net, twórca i wydawca „World of Tanks”, oferuje również wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, które powinny ściśle przestrzegać rzeczywistej historii tego dnia. Więc zwalczyć chorobę morską, wsiąść do 63 000 funtów stali i przemieść się przez francuskie plaże, klify i farmy. Od Normandii do Berlina jest 700 mil, a wszyscy chcą zakończenia wojny przed Bożym Narodzeniem. Bądź na bieżąco z najlepszą rozrywką militarną. Bez względu na to, czy szukasz wiadomości i rozrywki, czy myślisz o wstąpieniu do wojska, czy śledzisz życie wojskowe i korzyści, Military.com ma coś dla ciebie. Zapisz się do newslettera Military.com, aby otrzymywać wiadomości, aktualizacje i zasoby wojskowe dostarczone bezpośrednio do twojej skrzynki pocztowej.

Źródło: Story Continues

Źródło : www.bing.com