Kampania „World of Tanks” inspirowana D-Day: graj teraz!

Nowe wydarzenie w grze „World of Tanks” przenosi graczy w alternatywną historię Operacji Overlord związanej z D-Day. Gra oferuje wielkie emocje na lądowisku Omaha Beach, która jest pod ciągłym ostrzałem i pełna min.

Dramatyczna kampania w „World of Tanks”

Gracze wcielają się w załogę czołgu, kierując ich przez utrudniony teren, unikając ognia wroga i eksplodujących min. Czy uda im się pokonać wroga i zdobyć bunkry obrońców plaży?

W grze pojawiają się liczne nowe pojazdy premium, takie jak brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman oraz francuski Char de Transition. Nowe rozdziały inspirowane D-Day pozwolą graczom wcielić się w dzieje Operacji Overlord.

Dynamiczna walka i uwzględnienie słabych punktów w uzbrojeniu dają realistyczny obraz bitew pancernych z okresu II wojny światowej.

Wartość dodana dla graczy

Tutorial dostępny w grze oferuje nie tylko przyjemność, ale także niezbędne informacje, które pomogą nowym oraz powracającym graczom lepiej zrozumieć mechanikę gry.
Aktualni gracze „World of Tanks” mogą z kolei z niego zrezygnować.

Warto zauważyć, że pomimo pewnych odstępstw od historii w grze, deweloper Wargaming.net stara się zachować wierność realnym wydarzeniom z D-Day.

Podsumowując, „World of Tanks” oferuje emocjonującą podróż przez ląd Normandii do Berlina, wypełnioną bitwami i napięciem. Czy uda się zakończyć wojnę do Bożego Narodzenia? Z pewnością ta kampania przyciągnie fanów gatunku.

Źródło : www.bing.com