Kampania w „World of Tanks” inspirowana D-Day. Graj teraz!

Nowy sezon w grze „World of Tanks” inspirowany bitwą o Normandię

Bitwa o Normandię w grze

Dla każdego, kto widział zdjęcia inwazji podczas D-Day, jedny pojazd zawsze w nich brakuje: czołgi. Niemal żaden czołg nie wylądował na plażach Normandii 6 czerwca 1944 roku, ale nie dlatego, że zdecydowano się je zatrzymać. W rzeczywistości dziesiątki czołgów planowało przybyć na plaże, ale spotkały je tragiczne konsekwencje: 29 amerykańskich czołgów desantowych typu „Donald Duck” próbowało wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich zostało straconych w burzliwym morzu.

Nowa kampania w grze

Teraz, popularna gra wieloosobowa „World of Tanks” ma nową kampanię inspirowaną D-Day, która trwa aż do 4 lipca. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów straconych podczas prawdziwej inwazji. Gra oferuje bardziej ekscytujące bitwy z dynamiczną walką i wykorzystaniem słabych punktów czołgów.

Tutorial i różnice z historią

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, możesz zdobyć 3 pojazdy premium podczas nowego dodatku: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które są obecne w kampanii. Warto przejść przez cały samouczek gry, aby dowiedzieć się jak chronić swoje słabe punkty i wykorzystywać słabe punkty innych.

Cała gra jest pełna informacji, które nowi lub wracający gracze uważają za istotne. Aktualni gracze „World of Tanks” najprawdopodobniej mogą to pominąć. Mimo to, przerwy od historii nie powinny przeszkadzać większości graczy, chociaż czujemy potrzebę zaznaczenia, że załoga USS Frankford udzielająca wsparcia w pierwszej kampanii była o wiele bardziej odważna w prawdziwym życiu niż w grze.

Źródło : www.bing.com