Kampania „D-Day” w grze „World of Tanks” – zyskaj premie!

Nowa kampania D-Day w grze „World of Tanks”

Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek widzieli zdjęcia inwazji D-Day, jedno pojazd jest zauważalnie nieobecne na prawie wszystkich z nich: czołgi. Bardzo mało czołgów wylądowało na plażach w Normandii 6 czerwca 1944 roku, ale nie dlatego, że podjęto decyzję o ich wstrzymaniu. W rzeczywistości dziesiątki czołgów planowały dokonać lądowań na plażach, ale spotkały się z tragicznymi konsekwencjami” 29 amerykańskich czołgów desantowych „Donald Duck” próbowało wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich zostało straconych w niesprzyjających warunkach morza.

Teraz, uwielbiana gra wieloosobowa „World of Tanks” ma nową, inspirowaną D-Day, kampanię trwającą do 4 lipca, która wprowadza graczy w alternatywną historię Operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów straconych podczas prawdziwej inwazji, ale tak się czujesz, gdy wylądujesz na ciężko bronionej i zaminowanej plaży Omaha pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii. (Spoiler: bunkry nadbrzeżne likwidują twojego dowódcę tuż po wylądowaniu, a ty pozostajesz z kilkoma innymi czołgami, unikając ognia, omijając pola minowe i próbując wyłączyć bunkry. Na szczęście Flota Marynarki Wojennej przychodzi na pomoc, a twoja siła walczy po klifach i dalej.)

Bunkry nadbrzeżne i niemieckie czołgi atakują, gdy przedostajesz się w głąb lądu. Sztuczna inteligencja sterująca twoimi sojusznikami jest czasami zbyt agresywna, więc priorytetem jest osłona i kamuflaż przed trzymaniem się z innymi czołgistami. Brytyjskie Spitfire’y wkraczają, aby pomóc czołgom wezwać ogień, co jest nawiązaniem do prawdziwej historii bitwy, w której prawdziwi alianci odkryli, jak pomóc sobie nawzajem w oczyszczeniu niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej momentów walki z zastosowaniem broni połączonych w przyszłych rozdziałach. Te siły morskie i powietrzne korzystają z sztucznej inteligencji do kierowania swoimi ruchami, i sprawują się dobrze w pierwszym rozdziale.

Nowa mechanika i premie dla graczy World of Tanks

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, jest dostępnych 3 pojazdy premium dla tych, którzy grają w nowy Battle Pass: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które wszystkie są przedstawione w fabule. Dwa zaplanowane rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, będą kolejną ofertą D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord. Ta historia w grze jest dość luźna, skupiając się bardziej na czołgach niż na rzeczywistych walkach. To sprawia, że gry są bardzo ekscytujące, a dynamiczne walki „World of Tanks” i wykorzystanie słabych punktów dają dobrą podstawę do zrozumienia, jak naprawdę przebiegały bitwy pancerne w czasie II wojny światowej. W związku z tym warto przejść samouczek gry ogólnej oraz samouczek historii Operacji Overlord, aby dowiedzieć się, jak chronić swoje słabe punkty i wykorzystywać słabości innych.

Samouczek jest wystarczająco zabawny i ekscytujący, i jest pełen informacji, które nowi lub powracający gracze uważają za niezbędne. Obecni gracze „World of Tanks” mogą go prawdopodobnie pominąć. W większości przypadków odchylenia od historii nie powinny niepokoić większości graczy, choć czujemy potrzebę zaznaczenia, że załoga USS Frankford, która pomaga ci w tym pierwszym rozdziale, była znacznie odważniejsza i zuchwalsza w rzeczywistości niż w grze.

Kontent dodatkowy i wydarzenia związane z 80. rocznicą D-Day

UWargaming.net, deweloper i wydawca „World of Tanks”, oferuje również wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń z okazji 80. rocznicy D-Day, które mają odnosić się ściśle do prawdziwej historii tego dnia. Więc pokonaj chorobę morską, wskakuj do 63 000 funtów stali i przemieszczaj się po francuskich plażach, klifach i farmach. To 700 mil od Normandii do Berlina, a każdy chce, żeby wojna zakończyła się przed świętami Bożego Narodzenia. Zachowaj się na bieżąco z najlepszymi informacjami o militariach, bez względu na to, czy szukasz wiadomości i rozrywki, myślisz o wstąpieniu do wojska czy śledzisz życie wojskowe i korzyści, Military.com ma Cię oblew.

Źródło : www.bing.com