Kampania D-Day w grze „World of Tanks”: 27 amfibii zgubionych na plaży Omaha. Kolaboracja z Churchillem, Shermanem i Char de Transition.

Nowa kampania inspirowana D-Day w grze „World of Tanks”

Dla wszystkich, którzy kiedykolwiek widzieli zdjęcia inwazji D-Day, jeden pojazd jest powszechnie nieobecny na niemal wszystkich z nich: czołgi. Bardzo niewiele czołgów wylądowało na plażach w Normandii 6 czerwca 1944 r., ale nie dlatego, że podjęto decyzję o ich powstrzymaniu. W rzeczywistości dziesiątki czołgów planowały dokonać nalotów na plaże, ale spotkały się z tragicznymi konsekwencjami – około 29 amerykańskich czołgów desantowych „Donald Duck” próbowało wylądować na plaży Omaha, ale 27 z nich zostało utraconych z powodu burzliwego morza.

Teraz, ukochana gra wieloosobowa online „World of Tanks” ma nową kampanię inspirowaną D-Day, która trwa do 4 lipca i rzuca graczy w alternatywną historię operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów utraconych podczas prawdziwej inwazji, ale tak się czuje, gdy lądujesz na ciężko kontestowanej, mocno zaminowanej plaży Omaha pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii.

Zgrupowanie przybrzeżnych bunkrów i niemieckich panzerów

Bunkry przybrzeżne i niemieckie panzerów atakują, gdy udajesz się w głąb lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami zbyt agresywna, dlatego nadrzędne znaczenie mają osłona i maskowanie w stosunku do trzymania się razem z kolegami z czołgów.

Brytyjskie Spitfire’y wkraczają, aby pomóc czołgom w wezwaniu ognia, co jest nawiązaniem do prawdziwej historii bitwy, w której prawdziwi sojusznicy dowiedzieli się, jak pomóc sobie nawzajem w wyeliminowaniu niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej momentów związanych z bronią zjednoczonych sił w przyszłych rozdziałach.

Premiowe pojazdy dostępne dla graczy

Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, dostępne są 3 premium pojazdy dla tych, którzy grają w nowym przejściu bitwy: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które wszystkie są przedstawione w historii.

Planowane są dwa kolejne rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, i wszystkie trzy czerpią inspirację z operacji Overlord. Ta historia w grze jest dość luźna, skupiając się znacznie bardziej na czołgach niż na prawdziwych walkach. Tworzy to bardzo ekscytujące gry, a dynamiczna walka w „World of Tanks” i uwzględnienie słabych punktów dają dobry wstęp do tego, jak naprawdę działały bitwy pancernośne w czasie II wojny światowej. W związku z tym warto wykonać ogólny samouczek gry oraz samouczek dla historii operacji Overlord, aby dowiedzieć się, jak chronić swoje słabe punkty i wykorzystywać słabe punkty innych.

Źródło : www.bing.com