Jeśli umieścisz recenzję Gonsalo w World of Tanks, co jeszcze warto kupić na aukcji?


Gonsalo to czołg ciężki premium z Wielkiej Brytanii 8 tieru, który pojawił się w regionie kolein na sierpniowej aukcji w 2022 roku. W nowej nazwie nie należy wymieniać nazwy samochodu, ponieważ to nie tylko Kaliban, ale także Kaliban wśród gracze, którzy zdobyli przydomek Kalyvan.

Różnica między Gonsalo a Calibanem to narzędzie, które jest również cykliczne, ale także unikalny styl z wieloma różnymi opcjami. Przeczytaj więcej o wszystkim w dalszej części tego artykułu.

Gonsalo TTX

Przegląd charakterystyk wydajności nie będzie dużo omawiany w tym artykule, ponieważ są one prawie identyczne. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak porównać te samochody z innymi uczniami szkół średnich, jak dobrać sprzęt i jaki jest koszt programu.

Jaka jest różnica między Gonsalo a Calibanem?

Początkowo Caliban pojawiał się w świątecznych pudełkach za prawdziwe pieniądze, ale teraz istnieje niezwykły koszt personalizacji w wysokości 10 000 sztuk złota. Gonsalos ma trochę bardziej praktyczną broń. Jego ręce są dość szybkie i ma 10-metrowe pole widzenia, ale nie jest wymagany mechanizm przeładowania (Kaliban ma bęben na 2 pociski).

Unikalny styl Gonsalo: Wiele twarzy [Many-Faced]]. Jest to pracowity styl 2D, który pozwala używać kamuflażu i kalkomanii, podobnie jak dowolny kształt otoczenia. Schematy kamuflażu są dostępne w szerokiej gamie kolorów i są dostępne w trzech kategoriach: Oczy, Zęby, Dłonie i Oczy.

Wszystkie elementy można zmienić: 7 kamuflaży i 30 dużych kalkomanii, które są podzielone na trzy grupy: oko, zęby, ręka. Można je ze sobą łączyć.

Czy powinienem kupić Gonsalo?

Ta maszyna była ciężka z kilkoma niedociągnięciami, gdyby VBR zdał sobie sprawę, że jeśli ma to stać się koszmarem, pociski będą latać wszędzie, ale nie na cel, czas przeładowania jest długi, opancerzenie bardzo przeciętne, więc często będziesz spalić na nim. Jest to jednak czołg, ponieważ zadaje jeden strzał obrażeń. Oczywiście spróbuj tutaj, uderz w to: dokładność, czas mieszania i stabilizacja są kiepskie.

W końcu nie może być złej pory dnia. Ale jeśli nie spóźnisz się, nie będzie to takie trudne.

Jeśli Kaliban ma pocisk odłamkowo-burzący, to baza Gonsalo znajduje się w kopalni złota z pociskiem przeciwpancernym. Dla Kalibana rodzaj pocisku powoduje, że różni gracze przestawiają się na przebijanie złotego pancerza, co zmniejsza prawdopodobieństwo obrażeń, ale w odniesieniu do obrażeń reperkusje są wątpliwe. Jeśli nie zamierzasz strzelać do złota, Gonsalo może zarobić lepszą ofertę srebra.

Wniosek to fajny czołg, ale konkretny. Ten styl jest jednym z najlepszych w grze i idealnie do niego pasuje, spójrz ponownie na jego grymasy podczas gry, będziesz miał wokół te same emocje.Źródło : https://game-news24.com/2022/08/21/if-you-put-a-gonsalo-review-in-world-of-tanks-what-else-is-it-worth-buying-it-at-auction/