Jedna z najlepszych gier na PS5 może trafić na PC


Wiadomości o grach Jedna z najlepszych gier na Xbox One może trafić na PC.

Opublikowano 20 lipca 2017, 15.03.2023, o 23:20.

Udział :

Nabycie dużego nowego tytułu od Sony może wkrótce dołączyć do katalogu PC.

Niedawno opublikowane ogłoszenie o pracę jasno pokazuje, że Ratchet & Clank: Rift Apart może być kolejną grą PlayStation przeniesioną na PC.

Nixxes publikuje atrakcyjną ofertę pracy.

Nixxes to studio, które zostało przejęte przez Sony w 2021 roku. Po przeprowadzce opracowali portage portage PC de Marvels Spider-Man i Marvels Spider-Man Miles Moralestwo tytuły opracowane przez Insomniac Games i dostosowane do konsoli PlayStation. Mimo że Nixxes właśnie opublikował intrygującą ofertę, praca jest ekscytująca. Studio poszukuje inżyniera UX/UI, który pomoże wdrożyć i ulepszyć nadchodzący tytuł AAA na PC. Większość opublikowanej oferty mogłaby dotyczyć prawie każdej gry przeniesionej na PC, ale linia z sekcji Plus zepsuła internet.

Ratchet, Clank: Rift Apart wydaje się jedynym kandydatem.

W Plusach możemy przeczytać, że Nixxes szuka kogoś, kto ma doświadczenie z Coherent Software. Jeśli potrafisz używać Minecraft i Simulator, Tiny Tinas Wonderlands, Crossfires, Outriders, Control, Hellfall, World of Tanks, World of Warships, Riftas, Firemastery, PUBG, Blitzer, Black Desert Online, Planet Coaster, Sea of ​​Thieves, Crayta, Front Line, Front Coast, Alicante, Rift Apart, Nex Machina, The Culling et Ratchet: Rif Na tej liście tylko dwie gry nie zostały jeszcze wydane na PC: Crossfire X (konsola podstawowej gry na PC) oraz Ratchet & Clank: Rozłam. Gdy dodamy, że Crossfire X wyłączy swoje serwery w maju i że Ratchet & Clank: Rift Apart jest tworzony przez Insomniac Games, należące do Sony, które stworzyło dwie ostatnie gry przeportowane przez Nixxes na PC, a także przez Sony Rozumiesz, dlaczego wszyscy myślą że odgadli, że ogłoszenie o pracę jest prawdziwe w przypadku wyłączności na PS5.

Gracze pecetowi powinni wreszcie uzyskać dostęp do tej wysoko cenionej gry.

Rift Apart est wydany kilka miesięcy po premierze PlayStation 5 i był jedną z flagowych gier, które wykorzystywały specyfikę tej maszyny. Prawdziwa prezentacja techniczna na dużą skalę jest jedną z pierwszych, które zrobiły wrażenie na nowej konsoli. Jeśli gra jest dobrze przeportowana na PC, możemy tego żałować. Tylko gracze PC mogą używać kontrolera DualSense do grania w gry bez dodatkowych zabezpieczeń. Mogą jednak dodać swoje dyski SSD, aby umożliwić grze bardzo szybkie ładowanie elementów sterujących, takich jak konsola. Ten port umożliwiłby graczom PC dostęp do jednej z najnowszych ekskluzywnych gier Sony. Firma sprzedała 1,1 miliona egzemplarzy urządzenia Kindle w pierwszym miesiącu na PS5. Publiczność i krytycy zagrali bardzo dobrą grę, którą odjęliśmy od noty 18/20 i daliśmy średnią ocen 88/100 na Metacritic ze 127 recenzji prasowych.

Rift Apart jest obecnie dostępne tylko na PlayStation 5.

Rzeczy ważne dla Ratchet & Clank: Rift oprócz Rift; & Clank.Źródło : https://game-news24.com/2023/03/15/one-of-the-best-ps5-games-may-come-to-pc/