Jazda czołgiem z maluchem po ulicach Wietnamu jest w porządku, jeśli jesteś tym facetem


Naprawdę nie można sobie wyobrazić scenariusza, w którym ojciec i jego małe dziecko odbyliby zrelaksowaną przejażdżkę czołgiem po drogach publicznych, w południe, w strefie bez wojny. Chyba że jesteś tym facetem.

Najszybszy i najpopularniejszy pojazd bojowy w grze wideo World of Tanks (WoT) przeszedł na prawdziwą stronę dzięki umiejętnościom artystycznym i rzemieślniczym Truong Van Dao, Wietnamczyka z pasją do budowania drewnianych pojazdów.

Jeśli nie słyszeliście o tym facecie, zróbcie sobie przysługę i zajrzyjcie na kanał ND-Woodworking Art na YouTube i poczęstujcie oczy kilkoma z jego niesamowicie fajnych kółek. Artysta ma ponad pół miliona subskrybentów i niejednokrotnie trafił na pierwsze strony gazet dzięki w pełni funkcjonalnemu, dziecięcemu Lamborghini Sian, Ferrari 250 GTO i BMW 328 Hommage, by wymienić tylko kilka jego arcydzieł.

Teraz Truong Van Dao postanowił podnieść poprzeczkę i przejść do poważniejszego biznesu: pojazdów bojowych. Jego czołg z wyboru? Panhard EBR 105, francuski czołg lekki 10 poziomu z popularnej gry wideo WoT. Według Wargaming.Net Wiki, ten samochód pancerny jest uważany za najszybszy pojazd w grze, osiągający prędkość ponad 55 mil na godzinę (90 km/h) w trybie Rapid.

Jedną z rzeczy Truong Van Dao jest testowanie wszystkich swoich dzieł wraz z synem, ponieważ jego pojazdy są w pełni sprawne, mimo że są to modele o mniejszej skali. Obaj jeżdżą razem po okolicznych ulicach drewnianymi samochodami, a w tym przypadku czołgami.

Jak stwierdził wietnamski artysta na swoim kanale YouTube, drewniane pojazdy są wykonane z drewna z wyrzuconych drzew i zwykle mają błyszczące wykończenie, zachowując naturalny wygląd. Ale od czasu do czasu zleca im również malowanie, jak w przypadku BMW 328 Hommage.Source : https://www.autoevolution.com/news/driving-a-tank-with-your-toddler-on-the-streets-of-vietnam-is-okay-if-you-re-this-guy-172666.html