Jak odebrać Twitch Drops i połączyć konto?


Twitch Drops to dość ciekawa funkcja, którą dodali twórcy platformy należącej do Amazona. Sprawdź, jak możesz odebrać te Drops i połącz swoje konto tutaj!

Twitch wprowadził ideę Twitch Drops w 2017 roku i od tego czasu ma się dobrze. System pozwala widzom z niego korzystać, ponieważ mogą zdobywać różne nagrody za zwykłe oglądanie treści streamera, jeśli włączyli kampanię Drops.

Jednak niewielu widzów zdaje sobie sprawę z tego, jak działa kampania Drops na Twitchu. Oto wszystko, co fani muszą wiedzieć o tym, jak połączyć swoje konto Twitch z kontem gry i odebrać upragnione Drops.

Czym są dropy Twitcha?

Zanim przejdziemy do szczegółów, w jaki sposób widzowie mogą odebrać Twitch Drops, ważne jest, aby zrozumieli, czym one są.

Twitch Drops to systemy nagród w grze, które umożliwiają społeczności Twitch zdobywanie nagród, gdy streamerzy streamują swoje gry. Celem kampanii Drops jest przybliżenie społeczności Twitcha do tytułu gry i utrzymanie istniejącej bazy użytkowników nagrodami, jeśli nie przyciągnięcie nowych graczy do gry. Robią to, przyznając nagrody w grze widzom, którzy biorą udział w kampanii Drops.

Sklep Twitch Drops w grze

Dostępne są różne zrzuty dla wielu różnych gier, takich jak World of Tanks, Smite, Warframe, Quake Champions i wielu innych.

Jak odebrać Twitch Drops

Gracze muszą pamiętać, że oglądanie dowolnego kanału na Twitchu może nie przynieść im dropów. Ważne jest, aby zauważyli, czy kanał, który oglądają, bierze udział w kampanii Drops. Dlatego, gdy już to zauważą, mogą zacząć próbować zdobywać i odbierać Drops.

Widzowie mogą zdobywać te nagrody, oglądając uczestniczący kanał Twitch przez określony czas. Po obejrzeniu kanału przez wspomniany czas będą mogli odebrać nagrody.

Odebranie kropli jest dość proste. Gracze będą zdobywać postępy, oglądając uczestniczący kanał na Twitchu. Gdy dotrą do limitu czasu określonego przez twórcę, na dole czatu pojawi się przycisk „Odbierz”. Wybranie tego przycisku pomoże graczom odebrać nagrodę. Alternatywnie, jeśli nie są w stanie odebrać nagrody na czas, mogą po prostu przejść do swojego ekwipunku i odebrać nagrodę tak długo, jak trwa kampania Drop.

Jest jednak kilka rzeczy, o których gracze powinni pamiętać.

  • Widzowie mogą jednocześnie zdobywać postępy w zdobywaniu nagrody tylko na jednym uczestniczącym kanale.
  • Mogą sprawdzić swoje postępy w zdobywaniu nagrody w dowolnym momencie, sprawdzając menu swojego profilu w pozycji menu Zrzuty.
  • Konta Twitcha widzów muszą być połączone z ich kontem gry, aby mogli z powodzeniem zdobywać nagrody i zdobywać nagrody.

Oczywiście kolejnym pytaniem, które pojawia się w głowach widzów, jest to, jak mogą połączyć swoje konto Twitch z kontami gier.

Jak połączyć swoje konto gry z kontem Twitch?

Gracze mogą spróbować połączyć swoje konto Twitch z kontem gry, wykonując następujące proste czynności.

  • Po odebraniu Drops wybierz „Połącz” w Drop.
  • Zauważysz, że wybrana przez Ciebie gra pojawi się na ekranie.
  • Na ekranie Twitch Drops w grze musisz wybrać opcję „Zaloguj się przez Twitch”.
  • Wybierz opcję „Aktywuj” i połącz swoje konto Twitch z kontem gry.

Połączenie konta gry z kontem Twitch oraz zdobywanie i odbieranie Drops na platformie jest raczej proste. Dlatego upewnij się, że zebrałeś wszystkie ekscytujące nagrody w grze dostępne dla graczy dzięki ekscytującej kampanii Drops na Twitchu.

Aby uzyskać więcej powiązanych treści, odwiedź naszą dedykowaną stronę internetową Gamicja.

Więcej aktualności e-sportowych:

Śledź nasze dedykowane E-Sport Strona z wiadomościami i aktualizacjami dotyczącymi e-sportu.Źródło : https://www.mediareferee.com/how-to-claim-twitch-drops-and-connect-account/