IRON MAIDEN zamyka „Metal Fest” w World of Tanks Modern Armor

Metal Mania wciąż trzyma władzę nad światem Wargaming, ponieważ World of Tanks Modern Armor (WOTMA) witają legendarny zespół IRON MAIDEN jako finałowy akt Metal Festu. Najpierw potężni SABATON otwarli Metal Fest, potem potwory moshu MEGADETH przynieśli burzę na scenę. Teraz IRON MAIDEN zdobywa Metal Fest, aby zagrać wielkie zakończenie!

Metal Fest w WOTMA

Metal Fest WOTMA to zanurzone w grze wydarzenie muzyczne, które zwiększa swoje doznania naładowane adrenaliną podwójnym dawkowaniem heavy metalu. Wydarzenie Metal Fest to trzyaktowy spektakl, z każdym aktorem będącym potęgowym zespołem. SABATON poprowadził Akt 1, MEGADETH pojawił się w punkcie kulminacyjnym Aktu 2, a teraz IRON MAIDEN kończy ogromny festiwal jako gwiazda wieczoru w Akt 3.

Doświadcz niezrównanej eksplozji rocka

Od 12 września do 3 października IRON MAIDEN oferuje graczom niezrównane doświadczenie hard rocka. Podczas gdy gracze podejmują wyzwanie podboju etapów, odblokują skarbnicę ekskluzywnych nagród, które naprawdę wpisują się w ducha IRON MAIDEN.

Czołg Senjutsu TO-55 o tematyce IRON MAIDEN wprowadza ogień i mechaniczne uszkodzenia w grach batalistycznych z okresu II wojny światowej. Następujący po nim czołg „A Matter Of Life And Death” (AMOLAD), to zimnowojenna maszyna ekskluzywna dla World of Tanks Modern Armor, zaprojektowana specjalnie na to wydarzenie. Obie maszyny naprawdę wpisują się w siłę i dowodzącą moc, które uczyniły z IRON MAIDEN metalowych legend.

Podziwiaj wyjątkowych dowódców IRON MAIDEN

W grze pojawi się również galeria 14 różnych dowódców Eddie w wersji 2D. Każdy z nich jest starannie zaprojektowany, aby oddać hołd Eddie’emu, który pojawił się na wszystkich okładkach albumów IRON MAIDEN do tej pory.

Ponadto, gracze poczują gorączkę nadchodzącej bitwy dzięki mocno brzmiącym utworom IRON MAIDEN: „Brighter Than A Thousand Suns” i „The Writing On The Wall”. Te metalowe hymny będą echem w garażu jako tryumfalne preludium dla tych, którzy posiadają te epickie czołgi IRON MAIDEN.

O grze World of Tanks Modern Armor

World of Tanks Modern Armor to drużynowa, masowa gra akcji online poświęcona pojazdom pancernym. Gracze zanurzają się w zażartych walkach czołgowych 15 do 15 z przeciwnikami z całego świata, walczą na różnych mapach i przejmują dowodzenie nad preferowanym pojazdem spośród ponad 900 czołgów z 11 różnych nacji.

World of Tanks Modern Armor jest grane przez miliony graczy na świecie i jest dostępne na PlayStation 4 i 5 oraz na Xbox One, Xbox Series S i X. World of Tanks Modern Armor można pobrać za darmo przez wszystkich posiadaczy kont w PlayStation Network i Xbox Live, z oszałamiającą rozdzielczością 4K i obsługą HDR na PlayStation 4 Pro, PlayStation 5, Xbox One X, Xbox Series S i Xbox Series X.

Źródło : blabbermouth.net