Imponujący system gry „World of Tanks” z prawdziwym działańColuche Odpala butelki sody poprzez CO2.

Impresyjny setup „World of Tanks” z funkcjonującym działem czołgu

Impresyjny setup

Dla niektórych graczy, gra wideo wymaga poziomu wciągania lub realizmu. Dlatego niektórzy ludzie przyciągają się do symulatorów lub dlatego inni czasami ujawniają poufne informacje (ponownie i ponownie) w walkach o to, jak dokładny jest w rzeczywistości. I to zaangażowanie w realizm jest tym, co czyni ten system do gry „World of Tanks” tak imponującym.

Setup „World of Tanks”

Wideo, opublikowane na X przez użytkownika @Shaihuluddedune, pokazuje setup dla trzech osób. Konstrukcja do gry jest tak szczegółowa, że zawiera funkcjonującą armatę czołgu. Cóż, trochę. Jest tam zamontowany na biurku działo CO2, do którego jedna osoba wprowadza butelki po dwóch litrach sody jako „amunicję”, a działo odrzuca je po każdym strzale. Jest to równie skomplikowane, co imponujące. Ktoś ewidentnie miał pomysł i uczynił go rzeczywistością. Nie jest jasne, czy którekolwiek z graczy w filmie są rzeczywistymi czołgistami czy po prostu entuzjastami pancernymi.

Setup „World of Tanks”, najwyraźniej obsługiwany przez zespół w Chinach, jest bardziej przestronny niż rzeczywisty czołg, ale ma kilka elementów do naśladowania obsługi części pancernej. Kierowca kontroluje czołg w grze za pomocą kierownicy połączonej z systemem gry. Obserwator celuje wieżyczką za pomocą zestawu Oculus i obraca działo za pomocą korby. Kiedy przychodzi czas na strzał, dosłownie uderza w duży czerwony przycisk, a ekran telewizora, na który patrzą, pokazuje trafienie.

Ale bądźmy szczerzy, centralnym punktem tego setupu jest funkcjonująca armata CO2. Ładowacz wkłada świeżą butelkę sody, ona „strzela” i wypluwa „wystrzeloną” łuskę. Ładowacz następnie ją odrzuca i chwyta kolejną dla nowej salwy. Dla przypomnienia, większość używanych butelek wydaje się być pustymi butelkami Mountain Dew.

Zasubskrybuj Task & Purpose Today. Otrzymuj najnowsze wiadomości wojskowe i kulturowe każdego dnia w swojej skrzynce e-mail.

Modifikacje i modyfikacje

Wideo nie pokazuje „jak” jest zrobiony setup. Połączenie gogli Oculus z kamerą strzelca w grze ma sens. „World of Tanks” – jak dalece wiadomo Task & Purpose – nie jest ustawiony z czujnikami przeznaczonymi do wykrywania amunicji wprowadzonej do podpiętej armaty CO2. Istnieje duża sieć przewodów podłączonych do działa. Jakakolwiek modyfikacja tych graczy w oprogramowaniu, aby rig działał w rozgrywce, była wyraźnie skuteczna.

Od czasów filmu „Fury” nie było tak imponującego ujęcia ekipy czołgowej ładowania i strzelania głównym działem. Niestety, celowniczy nie wydaje się krzyczeć żadnej wersji „w drodze” przed każdym strzałem.

Najnowsze informacje od Task & Purpose

Żonaci Marines kończą razem szkolenie bojowe na Parris Island

USS Carney miał „sekundy”, aby zareagować na antyczołgowe pociski balistyczne

18th Airborne Corps nakazuje żołnierzom dyżur wyposażony w aby się wyspać

Bud Anderson, ostatni „potrójny as” z II wojny światowej, umiera w wieku 102 lat

Generał Sił Powietrznych skoczy z jednej do trzech gwiazdek, aby dowodzić komandosami powietrznymi

Źródło : www.bing.com