Halloweenowe wydarzenie World of Tanks rozpoczyna się dzisiaj z nową straszną zawartością


Wydarzenie Halloweenowe World of Tanks rozpoczyna się dzisiaj, 20 października 2022 roku. W to Halloween na czołgistów czekają makabryczne smakołyki, a wydarzenia pełne potworów będą rozgrywane w całym uniwersum World of Tanks. Weź udział w wydarzeniu Pumpkin Bash i zdobądź pięcioosobową załogę charyzmatycznych postaci (World of Tanks PC). Odkryj ukryty skarb wydarzenia Sekret zaginionej piramidy (World of Tanks Blitz) i uwolnij bestię swojego czołgu w wydarzeniu Monster Mash (World of Tanks Modern Armor).

To Sezon Wiedźmy w World of Tanks na PC, z wydarzeniem Pumpkin Bash. Dołącz do sabatu czarownic pilotujących czołgi, które zgubiły się w drodze na nasz ziemski plan. Gracze otrzymają pięcioosobową załogę charyzmatycznych postaci. Rzucaj zaklęcia w bitwach PvP 15 na 15 w pojazdach poziomów VI-VIII na czterech halloweenowych mapach. Każdy gracz powinien być gotowy na niezwykłe nowe elementy gry, wśród nich supermoce do zdobycia na polu bitwy, specjalne zdolności aktywowane przed bitwą, nieograniczone odrodzenia i wiele więcej.

Skarby Zaginionej Piramidy wzywają w World of Tanks Blitz. Podczas tego wydarzenia, począwszy od 20 października 2022 r., gracze szukają Piramidy, a po znalezieniu będą walczyć o bogactwa, które posiada. Skarbów Piramidy jest wiele i obejmują konto premium, dopalacze, certyfikat na 5x PD, kredyty i czołg Sinister Medjay.

Ponadto w Piramidzie znajduje się Skarbiec Faraona, który kryje jeszcze więcej bogactw i nagród: mnóstwo zasobów, awatarów, kamuflaży, a nawet czołg Niezachwianego Faraona, majestatyczne i pełne dumy stworzenie. Popularny tryb gry o tematyce Halloween, Monster Mash, powraca od 18 października. W odpowiedzi na jego popularność wśród graczy, w tym roku Monster Mash potrwa dwa pełne tygodnie.

Podczas tego wydarzenia gracze będą walczyć w Monster Tanks na jednej z dwóch specjalnych map Halloween: Grim Graveyard lub Dead City. Ci, którzy nie nabyli jeszcze czołgu Monster w garażu, mogą również łatwo zagrać w trybie Monster Mash. Wszyscy gracze będą mieli dostęp do The Spectre, przerażającego czołgu średniego VI poziomu, który będzie dostępny w każdym garażu za darmo, wyłącznie w wydarzeniu Monster Mash.

Sprawdź zwiastuny poniżej:Źródło : https://www.kakuchopurei.com/2022/10/world-of-tanks-halloween-event-launches-today-with-new-spooky-content/