Gry za darmo na Steam – sprawdź szczegóły!

Jesteś miłośnikiem gier i uwielbiasz dostawać darmowe rzeczy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Najnowsza paczka darmowych gier pochodzi ze Steama i obejmuje pasjonującą serię strategii czasu rzeczywistego. Trzy darmowe gry, które można pobrać, to World of Warships, World of Tanks i World of Warplanes, wydane przez Wargaming.

World of Warships: Pakiet DLC ’25 lat Wargamingu’

Dla wszystkich pasjonatów wojen morskich, pakiet DLC ’25 lat Wargamingu’ dla World of Warships jest obowiązkowy. W tym pakiecie znajdziesz jedno tajemnicze Tacitcal Special, trzy wyeksploatowane kamuflaże z logo Steam, trzy wyeksploatowane kamuflaże Smouldering Fire i legendarny naszywka z logo World of Wargaming. Wejdź w pasjonujące bitwy morskie i pochwal się swoimi umiejętnościami dzięki tym ekscytującym dodatkom.

World of Tanks: Pakiet DLC 'Impreza Wargaming’

Fani czołgów, cieszcie się! Pakiet DLC 'Impreza Wargaming’ dla World of Tanks oferuje zestaw doskonałości. W środku znajdziesz jeden dzień WoT Premium Account, który zapewnia różne korzyści i premie. Dodatkowo otrzymasz dwa osobiste rezerwy, które dają 50% bonusu do punktów doświadczenia bojowego przez jedną godzinę oraz osobiste rezerwy, które dają 200% bonusu do punktów doświadczenia i punktów umiejętności załogi przez jedną godzinę. Wejdź na pola bitwy czołgów w pełni wyposażony tymi cennymi dodatkami.

World of Warplanes: Pakiet DLC 'Blériot-SPAD S.510′

Dla tych, którzy wolą walki powietrzne, pakiet DLC 'Blériot-SPAD S.510′ dla World of Warplanes to ekscytujące urozmaicenie. W tym pakiecie znajdziesz potężnego francuskiego myśliwca II poziomu, Blériot-SPAD S.510. Do swojego nowego samolotu wojennego otrzymasz dodatkowy slot w hangarze, w pełni wyszkolonego pilota oraz unikalny schemat malowania, który zapewnia dodatkową przewagę w bitwach. Dodatkowo, ciesz się trzydniowymi korzyściami z Premium account, aby odkryć nowe wysokości na niebie.

Niezależnie od tego, czy podbijasz morza, dominujesz na lądzie, czy panujesz w powietrzu, te gry free-to-play zapewnią niekończącą się rozrywkę i akcję, która podnosi ciśnienie. Nie przegap tych niesamowitych okazji, aby wzmocnić swoje wrażenia z gry i zanurzyć się w epickich bitwach. Udaj się teraz do Steama, aby odebrać swoje darmowe rzeczy i rozpocząć niezapomniane przygody w światy gier!

Najczęściej zadawane pytania:

Q1: Co to jest Steam?

Steam to platforma cyfrowej dystrybucji opracowana przez firmę Valve Corporation, renomowaną firmę zajmującą się grami wideo. Służy jako sklep internetowy do zakupu, pobierania i grania w gry wideo na komputerach osobistych. Steam oferuje ogromną bibliotekę gier różnych gatunków, w tym akcji, przygody, RPG, strategii, symulacji i wiele innych.

Q2: Czym jest gra wideo World of Warplanes?

World of Warplanes to darmowa gra wieloosobowa online (MMO) z walkami powietrznymi, opracowana przez firmę Persha Studia i wydana przez Wargaming.net. Gra została pierwotnie wydana w listopadzie 2013 roku w krajach WNP, Ameryce Północnej i Europie.

Uwaga: Niniejsza treść została napisana przez osobę trzecią. Wyrażone tutaj poglądy są poglądami odpowiednich autorów / podmiotów i nie odzwierciedlają poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie ręczy ani nie popiera żadnej ze swoich treści, ani nie jest za nie odpowiedzialny w żadnym stopniu. Prosimy podejmować wszelkie niezbędne kroki, aby sprawdzić, czy przekazane informacje i treści są poprawne, zaktualizowane i zweryfikowane. ET niniejszym oświadcza, że nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, dotyczących raportu i wszelkich zawartych w nim treściach.

Źródło : www.bing.com