Gry akcji online za darmo!


Mamy coś za darmo dla każdego, niezależnie od tego, czy chcesz sprawdzić swoje nerwy w Battle Royale, czy wyobrazić sobie siebie w fotelu kierowcy czołgu. Dostępnych jest wiele gier na wszystkich poziomach umiejętności, od hitów takich jak Call of Duty: Warzone po kultowe ulubione, takie jak World of Tanks.

Pod grzmotem

W tej grze walki MMO od Gaijin Entertainment możesz wybierać spośród szerokiej gamy opcji gry, w tym pojazdów opancerzonych, samolotów i okrętów wojennych. Dzięki temu możesz walczyć na lądzie, w powietrzu i na morzu.

Przy tak wielu możliwościach trudno uwierzyć, że gra jest darmowa, ale jest to jedna z najlepszych darmowych strzelanek, która zanurzy Cię w epickich konfliktach II wojny światowej. Gra jest dostępna na PC i konsole.

„Świat czołgów”

Walka pancerna oparta na drużynie jest wyraźnie uwzględniona w World of Tanks. World of Tanks, gra wideo z 600 czołgami, jest dla Ciebie, jeśli lubisz bawić się zabytkowymi czołgami z II wojny światowej.

Związane z: Jak usunąć aplikacje? Zobacz tę stronę, aby uzyskać wyjaśnienie krok po kroku, jak usunąć dowolną aplikację!

Internetowe okręty wojenne

Masz rację sądząc, że World of Warships i World of Tanks pochodzą z tego samego miejsca. Jeśli czujesz się kompetentnym dowódcą marynarki, ta gra Wargaming przeniesie Cię na pełne morze. Wspaniała wizualnie, totalna gra typu deathmatch World of Warships oferuje wiele możliwości personalizacji. Wskocz, jeśli interesuje Cię poruszanie się po wzburzonych wodach.

Darmowa gra w World of Warships.

Zaciągnięty

Podobnie jak War Thunder, Enlisted to strzelanka MMO oparta na drużynie, której akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej. W rzeczywistości pochodzi od tego samego wydawcy, Gaijin Entertainment, jako inna gra. Spodziewaj się setek mężczyzn ukrywających się na różnych polach bitew II wojny światowej, ponieważ gra, w którą można grać na PS5 i Xbox Series X|S, opiera się na skali i realizmie. Musisz objąć prowadzenie w bitwie, idąc, jeżdżąc lub używając powietrza do transportu swojej drużyny.

gry strzelanki

Zagraj teraz w Zaciągnął za darmo.

Przekreślenie

Konstruowana przez nas maszyna ma niebagatelny wpływ na wynik rozgrywki w Crossout, samochodowej strzelance MMO w stylu steampunk. Stworzony przez rosyjskie studio Targem Games Crossout toczy się w postapokaliptycznym środowisku, w którym trzeba walczyć o przetrwanie.

Graj teraz w Crossout za darmo.

Dzielona Brama

Obecnie branża strzelanek skupia się głównie na symulowaniu wyglądu i odczucia rzeczywistej walki, zarówno współczesnej, jak i historycznej (z kilkoma godnymi uwagi wyjątkami). To świetnie dla fanów tego gatunku, ale co, jeśli szukasz czegoś bardziej fantastycznego? Dzielona brama to dobra opcja, jeśli chcesz mieć trochę akcji sci-fi.

Związane z: Jak podłączyć kontroler PS4? Jakie połączenie działa najlepiej między moim kontrolerem Ps4 a konsolą Ps4?

Warframe

gry strzelanki

Wygasł w pancernikach, czołgach i realizmie? Wyobraź sobie, że możesz grać z ninja w kosmosie. Zupełnie nie. Warframe jest właśnie tym z Digital Extremes.

Rasa Tenno zostaje wybudzona ze stanu hibernacji w tej kooperacyjnej strzelance z perspektywy trzeciej osoby, a gracze natychmiast zostają wepchnięci do strefy bitwy w Układzie Słonecznym. Jest wiele do wyboru, zwłaszcza z ogromną ilością zdobywania poziomów, rzemiosła i broni, dzięki połączeniu postępów opartych na misjach i szybkich potyczkach online. Musimy tylko wiedzieć, że Warframe jest darmowy dla tej listy, ponieważ często jest porównywany do Diablo i Destiny.

Legendy Apex

Gra Battle Royale Apex Legends wdarła się do naszego życia w 2019 roku i szybko stała się jedną z najlepszych dostępnych. Ponieważ kładzie nacisk na broń gry i legendarne postacie, z których każdy ma charakterystyczne umiejętności i miejsce na naszej liście poziomów Apex Legends, różni się nieco od swoich rywali.

W grze znajduje się również system pingowania, który zrewolucjonizował komunikację niewerbalną w grach internetowych, który dzięki wpływom Titanfall oferuje niesamowitą mechanikę mobilności, w tym latanie, ziplining i ślizganie się. Bez wątpienia jest to jedna z najlepszych dostępnych obecnie darmowych strzelanek.

Valorant

Najnowsza drużynowa strzelanka 5 na 5 od Riot Games, zatytułowana Valorant, łączy akcję z bliska z taktyczną rozgrywką. Ta konkurencyjna strzelanka FPS pozwala na nowo wymyślić koło z wieloma agentami, z których każdy ma inny zestaw umiejętności, nawet jeśli wydaje się, że jest potomkiem CS: GO i Overwatch.

gry strzelanki

Jest to jedna z najlepszych darmowych strzelanek, jakie można znaleźć, ze wspaniałą grafiką, unikalnym projektem mapy, częstymi aktualizacjami i fantastycznym trybem rankingowym Valorant.

Fortnite

Podgatunek Battle Royale odnotował znaczny wzrost po wydaniu Fortnite w 2017 roku. W Fortnite możesz konstruować struktury, które pomogą Ci wchodzić i wychodzić z trudnych sytuacji podczas rywalizacji na dużej mapie.

Walcząc ze 100 innymi graczami na mapie w poszukiwaniu królewskiego zwycięstwa, możesz grać pojedynczo, w parach, trio lub w drużynach. Otrzymała kilka aktualizacji zawartości do darmowej gry, a stale zmieniające się pory roku dodają ekscytacji do harmonogramu gier. Dodatkowo możesz przejść do trybu kreatywnego, aby doskonalić swoje umiejętności budowania lub skorzystać z kilku najlepszych kodów kreatywnych Fortnite, jeśli nie masz ochoty walczyć.

Związane z: Alternatywa Omegle: 8 najlepszych alternatyw dla Omegle, aby poznać nowych ludzi w 2022 roku!

Call of Duty: Warzone

Społeczność Call of Duty nie mogła uwierzyć w swoje szczęście, gdy Activision zaprezentowało Warzone, opcję free-to-play.

gry strzelanki

Był to nie tylko pierwszy darmowy sposób na grę w Call of Duty, ale także dodał nową dynamikę do podgatunku Battle Royale, umożliwiając graczom ponowne dołączenie do gry na przykład za pośrednictwem Gułagu. Swobodny dostęp do 150 osób na dużym polu bitwy z jedną z najlepszych broni Warzone, charakterystyczną mechaniką rozgrywki Call of Duty i przyciągającą wzrok grafiką? Zmieniacz gier.Źródło : https://www.onlykaty.com/technology/shooting-games/10685/