Grać bez wydawania euro? DARMOWE gry na PS4, PS5, Xbox, Switch i PC do grania w ten weekend (19-21 sierpnia)


Przyjechaliśmy w połowie sierpnia. Oznacza to nie tylko, że upał dobiega końca, ale także trwają wydarzenia związane z grami. W rzeczywistości długo oczekiwany Gamescom 2022 odbędzie się od 24 do 28 sierpnia.

Zawsze cieszy nas, jakie gry pojawią się na naszych konsolach i komputerach PC. Jednak od teraz możesz chcieć dobrze się bawić… i bez płacenia ani jednego euro. Zgadza się, tutaj spotkasz garść DARMOWYCH gier.

WIDEO

PRZEGLĄD MULTIVERSUS, zwariowanego crossovera Warner Bros

Lubisz rozprowadzać mamporro? Jeśli tak, nie możesz przegapić Multiversus, Smash Bros z licencjami Warner, które możesz pobrać za darmo na PC, Xbox i PlayStation. Rumbleverse to ciekawa alternatywa.

A czy jest lepszy sposób na cieszenie się latem niż Fall Guys. Mediatoniczna Battle Royale jest dostępny w 100% za darmo na wszystkich platformacha ostatnio otrzymał kostiumy od Sonic i firmy.

darmowe gry na PC

WIDEO

DOOM 64 w 2020 roku, wersja klasyka N64 na PS4, PC, Switch i Xbox One

Jeśli lubisz grać na PC, Sklep z grami epickimi to świetna opcja. W cyfrowym sklepie Epic zawsze można skorzystać z dobrych ofert, nie wspominając o darmowych tytułach, demach i promocjach.

W tym tygodniu możesz pobrać klasyczny Doom 64 ZA DARMO. Jest to wersja FPS wydana na konsolę Nintendo w 1997 roku. Możesz zachować grę na zawsze, jeśli jesteś zarejestrowany w Epic Games Store.

Jeśli Rumbleverse Cię nie przekonuje, zawsze możesz zdobyć tytuły takie jak Rocket League, Genshin Impact, League of Legends lub Valorant. Oto nasze rekomendacje:

Parowy to kolejna świetna opcja do darmowej gry na PC. W cyfrowym sklepie Valve zawsze można wypróbować darmowe gry, nie wspominając o demach, wersjach próbnych i soczystych ofertach.

Dlaczego nie zacząć od takich klasyków jak Dota 2, Counter-Strike Global Offensive czy Team Fortress 2? Jeśli nie jesteś przekonany, zawsze możesz wypróbować MMO Lost Ark lub nawet sam Multiversus, oprócz następujących tytułów:

Czym jest steampunk i jak wpłynął na świetne gry wideo

Steampunk - Bioshock Nieskończony

Darmowe gry na PS4 i PS5

WIDEO

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – przyczepa PS5/Xbox Series X/Nintendo Switch

Jeśli posiadasz PlayStation, pierwszą rzeczą, którą zalecamy, jest wypróbowanie darmowych gier PS Plus Essential sierpnia 2022 na PS5 i PS4. Są to takie tytuły: Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, Yakuza Like a Dragon i Little Nightmares.

Zapamietaj to katalogi PS Plus Extra/Premium są aktualizowane co tydzień i możesz uzyskać do nich dostęp dzięki 7-dniowej bezpłatnej wersji próbnej. W tym tygodniu pojawi się do 12 tytułów, w tym Yakuza 0, Yakuza Kiwami i Yakuza Kiwami 2.

Kolejną świetną opcją jest Kolekcja PS Plus, kompilacja, która łączy w sobie wspaniałe klejnoty PS4 dla użytkowników PS5. Resident Evil 7, Fallout 4, Final Fantasy XV czy Bloodborne to tylko niektóre z gier, które zawiera.

Jeśli żadne z powyższych Cię nie przekonuje, zawsze możesz udać się do Sklep PS i pobierz te w 100% darmowe tytuły: Fortnite, Apex Legends, Vampire The Masquerade Bloodhunt, Multiversus, Rec Room, eFootball 2022, Vigor lub Splitgate.

Darmowe gry na Xbox One i Xbox Series X|S

WIDEO

EMBARGO Análisis Immortals Fenyx Rising

Masz Xbox w domu? W takim przypadku pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wypróbować darmowe tytuły Games with Gold z sierpnia 2022 roku. W drugiej połowie miesiąca są to: Calico (One), ScourgeBringer (One) i Monaco (Xbox 360).

Jedną z wielkich zalet konsoli Xbox jest jej kompatybilność wsteczna z katalogiem Xbox 360. W rzeczywistości w Microsoft Store niektóre z nich można pobrać ZA DARMO, takie jak The Walking Dead, Hexic HD, Crackdown czy Crackdown 2.

Xbox Game Pass to kolejna świetna alternatywa. Spodoba ci się szeroki katalog gier, a w tym tygodniu możesz już grać w Two Point Campus, Midnight Flight Express, Commandos 3 HD lub Immortals Fenyx Rising.

W Sklep Microsoft zawsze jest wiele darmowych gier do pobrania. Niektóre przykłady to Call of Duty Warzone, Inops, Asphalt 9 Legends, Roblox, Space Jam: A New Legacy, Halo Infinite lub Knockout City.

Darmowe gry na Nintendo Switch

WIDEO

Ys VIII: Lacrimosa of DANA – zwiastun zapowiedzi PS5

Czy jesteś subskrybentem Switch Online? W takim razie od tego tygodnia możesz wypróbować Ys VIII: Lacrimosa of Dana w 100% za darmo Przełącznik Nintendo. Jest to ekskluzywna bezpłatna wersja próbna usługi.

Mówiąc o bezpłatnych wersjach próbnych, w eShopie jest mnóstwo wersji demonstracyjnych, które warto pobrać. Fire Emblem Warriors Three Hopes, Mario Strikers, Kirby and the Forgotten Land, Monster Hunter Rise Sunbreak…

Dzięki subskrypcji Nintendo Switch Online możesz również woskować Pac-Man 99 lub Tetris 99, a także gry retro NES i SNES. Pamiętaj, że dodatek Expansion Pack zapewni Ci dostęp do tytułów na Nintendo 64 i Mega Drive.

Jeśli żadne z powyższych Cię nie przekonuje, Sklep internetowy Nintendo znajdziesz darmowe gry, takie jak Pokémon Unite, Super Kirby Clash, Fallout Shelter, The Elder Scrolls Blades, Tricky Doors, Ninjala, Sky: Children of the Light czy World of Tanks Blitz.

Jak widać, w ten weekend 19 do 21 sierpnia masz dużo do grania ZA DARMO na swoich konsolach i komputerze. Nie wahaj się ani chwili i wypróbuj je już teraz; Przekonasz się, że są one występkiem w te upalne dni.Źródło : https://www.ruetir.com/2022/08/19/play-without-spending-a-euro-free-ps4-ps5-xbox-switch-and-pc-games-to-play-this-weekend-aug-19-21/