„Gra 'World of Tanks” zaprasza graczy do alternatywnej historii operacji Overlord!”.

Nowy tryb gry w World of Tanks inspirowany D-Day

Nowa kampania w World of Tanks

Jednej rzeczy brakowało na zdjęciach inwazji w Normandii: czołgów. Na plażach Normandii 6 czerwca 1944 r. wylądowało bardzo niewiele czołgów, ale nie dlatego, że zdecydowano się je wstrzymać. W rzeczywistości dziesiątki czołgów planowały przeprowadzić lądowanie desantowe na plażach, ale napotkały tragiczne konsekwencje. Na przykład 29 amerykańskich amfibii „Donald Duck” próbowały wylądować na plaży Omaha, ale 27 zostało straconych z powodu burzliwego morza. Teraz ukochana gra wieloosobowa online „World of Tanks” ma nową kampanię zainspirowaną D-Day, trwającą do 4 lipca, która wprowadza graczy w alternatywną historię Operacji Overlord. Gra nie mówi, że jesteś jednym z 27 czołgów straconych podczas rzeczywistej inwazji, ale tak to się czuje, gdy lądujesz na silnie bronionej, mocno zaminowanej plaży Omaha pod ostrzałem w pierwszym rozdziale kampanii.

Walka w grze

Bunkry nadbrzeżne oraz niemieccy tancerze atakują podczas podchodzenia do lądu. Sztuczna inteligencja kontrolująca twoich sojuszników jest czasami zbyt agresywna, dlatego priorytetem jest osłona i kamuflaż, a nie trzymanie się ze swoimi towarzyszami z czołgów. Brytyjskie Spitfire’y wchodzą do akcji, aby pomóc czołgom w wezwaniu ognia, co jest nawiązaniem do prawdziwej historii bitwy, w której sprzymierzeńcy odkryli, jak pomagać sobie nawzajem w usuwaniu niemieckich obron. „World of Tanks” obiecuje więcej momentów współdziałania broni w przyszłych rozdziałach. Te siły morskie i lotnicze korzystają z sztucznej inteligencji, aby kierować swoimi ruchami, i radzą sobie dobrze w pierwszym rozdziale. Jeśli jesteś regularnym graczem „World of Tanks”, do zdobycia jest 3 premiowe pojazdy dla tych, którzy przejdą przez nowy Battle Pass: brytyjski Churchill Crocodile, amerykański M4A3 Sherman i francuski Char de Transition, które są przedstawione w opowieści. Dwa planowane rozdziały, zaplanowane na 13 czerwca, będą kontynuować tę ofertę D-Day, a wszystkie trzy czerpią inspirację z Operacji Overlord.

Ta historia w grze jest dość luźna, prezentując czołgi znacznie bardziej niż rzeczywiste walki. Sprawia to, że gry są bardzo ekscytujące, a dynamiczna walka w „World of Tanks” i wykorzystanie słabych punktów dają dobrą podstawę zrozumienia, jak działały bitwy pancernych w czasie II wojny światowej. W związku z tym warto przejść przez ogólny samouczek gry oraz samouczek dla historii Operacji Overlord, aby zobaczyć, jak chronić swoje słabe punkty i wykorzystywać słabe punkty innych.

Społeczność World of Tanks

Przerwy od historii nie powinny zbytnio niepokoić większości graczy, chociaż czujemy potrzebę zwrócenia uwagi, że załoga USS Frankford, która zapewnia ci wsparcie w tym pierwszym rozdziale, była znacznie odważniejsza i śmielsza w rzeczywistości niż w grze.

USS Frankford i inne okręty marynarki wojennej zapewniają poważne wsparcie ogniowe z daleka dla gracza, ale nadal musisz stoczyć walkę wręcz z innymi czołgami, aby wygrać. Wargaming.net, deweloper i wydawca „World of Tanks”, oferuje także wiele transmisji na żywo i innych wydarzeń, aby uczcić 80. rocznicę D-Day, które mają być wiernymi odzwierciedleniami prawdziwej historii tego dnia.

Źródło : www.bing.com